Całowałem się z ojcem - co dalej?

Status
Zamknięty.

Kamilooo221

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, opisze swój problem. Jestem Kamil mam 21 lat. Ostatnio umówiłem się z dziewczyną. Nigdy się nie całowałem i ojciec chciał mnie nauczyć. Mieliśmy się raz pocałować żebym załapał o co chodzi. No więc jak nikogo nie było w domu to spróbowaliśmy. Lizaliśmy się pół godziny. Z obu stron erekcja i nie mogliśmy przestać. Dopiero nadejście matki, dzwonek do drzwi przerwało ten eksces. Było to tydzień temu, od tego czasu nie patrzymy na siebie z ojcem tak samo, pragniemy czegoś więcej. Jednocześnie myślę że to troszkę nie jest normalne. Co sądzicie? Proszę o pomoc.
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Ty tak na powaznie ? o_O Chyba powinienes przejsc sie do psychologa - i to szybko ...
 

vekjt

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
58
Punkty reakcji
0
Macie to na wideo? Chętnie bym pomógł, ale najpierw muszę zobaczyć, jak dokładnie to wyglądało, żeby móc to ocenić na chłodno. Jak matka znowu wyjdzie, to spróbujcie po raz kolejny - tym razem już przed obiektywem, potem dodaj film w załączniku do tematu i na pewno ci pomożemy.

Pozdrawiam gorąco ciebie i tatę!
 

vekjt

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
58
Punkty reakcji
0
A tam, zaraz "banialuki". Czekamy na film. Tylko niech tata ubierze jakiś obcisły fatałaszek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry