CALL CENTER I TELEMARKETING

queen-bee

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
81
Punkty reakcji
2
Pracowałam...
Z braku lepsze to niż siedzenie w domu, aczkolwiek to nie był szczyt moich ambicji. Wytrzymałam tam 3 tygodnie. Ostatniego dnia już tak mnie irytowali ludzie, że po prostu położyłam telefon na biurku, a sama grałam w systemowego pasjansa. Na tym moja przygoda z call-center się skończyła :D
 
K

kinga_sc

Guest
Ja zrezygnowałam po 3 dniach.
Dziennie trzeba było sprzedać minimum 10szt jakiś map, coś a'la szkolne takie big big.
Najlepsze, że osobom prywatnym.
A płacone od sprzedaży.
Bez sensu.
 
N

nianiaSweet

Guest
Ja mam jednodniowe doświadczenie w tej branży i wiem że nigdy nie zdecyduje sie drugi raz na taką pracę i szczerze odradzam to wszystkim
 

grzechuss

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Mnie Telemarketerki umawiają na spotkania z klientami:)

Co prawda to prawda:D Ja tez zrezygnowałem po pierwszym dniu:p Tęz miałem od sprzedaży i oczywiście był limit dziennej sprzedaży...
 

NataliaZ

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
Szukam osób do pracy na stanowisku telemarketer (najlepiej z doświadczeniem w branży IT). Umowa o pracę. Praca w Warszawie lub w Sopocie. Zainteresowany szczegółami? N.zbijowska@eagleeyestaffing.com
 

bizplus

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dobrze rozwijająca się firma poszukuje pracownika na stanowisku telemarketera w Warszawie na Mokotowie, gwarantujemy pracę w dobrej atmosferze jak i godziwe zarobki. Wymagane doświadczenie min. 2 lata pracy na stanowisku telemarketera. Zgłoszenia proszę przesyłać na maila mikolaj@bizplus.pl
 
A

alfabeta11

Guest
Bry. Ten telemarketing to jest syf jakich mało. Pracowałem przy tym 3 dni. Musiałem sprzedawać jakieś "szwajcarskie" maszynki do golenia. Wyglądały jak zwykła jednorazówka. Masakra. No i jak się człowiek na to zdecydował to potem już same problemy miał .Ogólnie to jest robota dla ludzi, którzy chyba nie mają serca. Nieraz słychać było, że odbiera osoba biedna, która nie wie jak połączyć koniec z końcem i się na takie coś decyduje bo może potem zaoszczędzić. Niestety pakuje się w coś okropnego. Nigdy więcej nie wrócę do takiej pracy ;)
 

shogu

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2011
Posty
2 148
Punkty reakcji
22
Qon napisał:
a Polska gospodarka wciąż przeżywa boom, to pracownik będzie w najbliższych latach dyktował warunki, a nie pracodawca. Co z tego, że szef chce najlepszych, skoro niedługo trzeba będzie importować pracowników z Chin?
Smiesze jest czytac takie rzeczy po latach :))))
 
Do góry