Byly partner i jego brat.

16042014

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2014
Posty
138
Punkty reakcji
14
Kiedy dwoje ludzi sie rozstaje, zaczynaja podazac swoja sciezka. Co kiedy ta sciezka prowadzi do brata bylego partnera? Co w sytuacji kiedy ten brat chce czegos wiecej z byla partnerka swojego brata? I kiedy on rowniez nie jest jej obojetny jako mezczyzna.
Czy w takich przypadkach nalezy kierowac sie zdrowym rozsadkiem i moralnoscia? Moralnoscia 'taka wlasna'. Pewnie ilu ludzi, tyle spojrzen. Bo chyba nalezy brac pod uwage to, ze relacja moze przerodzic sie w cos glebszego, mozna stworzyc zwiazek na dlugo lub tez na zawsze. Co w takim razie ze spotkaniami rodzinnymi? Poczucie komfortu gdzies znika..
Czy to wszystko w jakims stopniu moze poroznic braci? Braci, ktorzy szanuja siebie nawzajem i maja dobry kontakt z soba. Czy jest cos jeszcze, co powinno brac sie pod uwage? Czym kierowac sie w takich przypadkach?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Dużo zależy od tego w jaki sposób taka para się rozstała, czy były potrafi rozstać się w przyjaznej atmosferze i zachować się jak mężczyzna.
 
T

TomaszTomasz

Guest
16042014 napisał:
Czym kierowac sie w takich przypadkach?
Czy ten brat twojego byłego ma jeszcze jednego brata, w razie gdyby nie wyszło z tym bratem który jest bratem twojego pierwszego. Napisz ilu braci jest w rodzinie?
 

16042014

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2014
Posty
138
Punkty reakcji
14
Gressil napisał:
Dużo zależy od tego w jaki sposób taka para się rozstała, czy były potrafi rozstać się w przyjaznej atmosferze i zachować się jak mężczyzna.
Rozstal sie lagodnie, po wielu burzliwych sytuacjach.
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
16042014 napisał:
Dużo zależy od tego w jaki sposób taka para się rozstała, czy były potrafi rozstać się w przyjaznej atmosferze i zachować się jak mężczyzna.
Rozstal sie lagodnie, po wielu burzliwych sytuacjach.
Zawsze mogą się pokłócić, tego nie da się zdefiniować tak od co. Z doświadczenia wiem, że może skrywać w środku żal, chociaż tego nie okazywać w rzeczywistości. Nie wiesz przecież, co tak na prawdę siedzi w środku. Zbyt marginesalnie niektórzy podchodzą do wszystkiego, ja nie byłbym taki pewien, że on od tak rozstał się łagodnie. Chyba, że miał w tym jakiś wyższy cel, albo po prostu.. może już nie kochał, i było mu to aż tak obojętne, że nawet go to nie ruszyło?
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Wydawało by się, że wystarczająco dostałaś po dupie.



16042014 napisał:
Czym kierowac sie w takich przypadkach?
Przede wszystkim tym, że niedaleko pada jabłko od jabłoni.

Poza tym, to nie jest tak, że chcesz się jakoś odegrać, czy coś sobie/jemu udowodnić?

Osobiście uważam, że rozsądny człowiek trzymał by się od takich relacji z daleka.
 

16042014

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2014
Posty
138
Punkty reakcji
14
RainQueen napisał:
Wydawało by się, że wystarczająco dostałaś po d*pie.
?



RainQueen napisał:
Przede wszystkim tym, że niedaleko pada jabłko od jabłoni.
Naprawde?



RainQueen napisał:
Poza tym, to nie jest tak, że chcesz się jakoś odegrać, czy coś sobie/jemu udowodnić?
Uczuciami sie nie bawie.



RainQueen napisał:
Osobiście uważam, że rozsądny człowiek trzymał by się od takich relacji z daleka.
No powiedzmy.




Malefitz napisał:
Piszesz scenariusz do telenoweli? Temat w nich już trochę oklepany.
Nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to omin.
 
T

TomaszTomasz

Guest
16042014 napisał:
Czy to wszystko w jakims stopniu moze poroznic braci? Braci, ktorzy szanuja siebie nawzajem i maja dobry kontakt z soba.
A Ty jak byś się czuła gdyby Twoja siostra spotykała się z facetem z którym zerwałaś?
 

16042014

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2014
Posty
138
Punkty reakcji
14
TomaszTomasz napisał:
A Ty jak byś się czuła gdyby Twoja siostra spotykała się z facetem z którym zerwałaś?
Nie wiem. Nie mam siostry.
 
T

TomaszTomasz

Guest
Ja osobiście dziwnie bym się czuł chodząc z siostrą mojej byłej. Ty zrobisz jak chcesz i nic nikomu do tego.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
16042014 napisał:
Cytując którąś z Twoich starych wypowiedzi "dziecko było planowane, chciane (...) " odpowiedź sewanny w jednym z tematów (podobnym do tego) " dziecku na pewno nie przyniesie korzyści przyprowadzanie do domu nowych tatusiów".
Mogłam coś przeinaczyć, ale sens pozostał ten sam.

Nie mam zamiaru udawać, że Cię znam, wiem tylko tyle ile wyczytałam w postach.
Mogłam coś źle zrozumieć, ale jeśli się nie mylę, to jestem świadoma tego, że nie było Ci lekko.


Wydaje mi się, że czujesz się trochę samotna, ale uważam, że szukanie kogoś na siłę raczej Ci nie pomoże.Wdawanie się w znajomości bez przyszłości, to strata czasu, zaangażowania i energii. Po wszystkim będzie tylko kolejne rozczarowanie. I po co Ci to?

Na pewno są rzeczy w które inwestycja bardziej się opłaca. A z czasem może i pojawi się odpowiedni facet. Nic na siłę.

Tracąc czas na bycie z kimś nieodpowiednim i oczekiwanie lepszej przyszłości, możemy minąć się z osobą, z którą moglibyśmy zbudować świetną rzeczywistość. :)
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
16042014 napisał:
Co w sytuacji kiedy ten brat chce czegos wiecej z byla partnerka swojego brata? I kiedy on rowniez nie jest jej obojetny jako mezczyzna.
Z tego wynika,że macie na siebie mówiąc nieelegancko parcie,zmysły są pobudzone.Macie silne pragnienie kogoś bliskiego i jesteście w swoim polu widzenia.
W tym jesteście zgodni ale



16042014 napisał:
Czy to wszystko w jakims stopniu moze poroznic braci? Braci, ktorzy szanuja siebie nawzajem i maja dobry kontakt z soba.
powstrzymuje was sytuacja co dalej .Jaka będzie reakcja rodziny.

Dwie rzeczy wzbudzają w większości ludzi niezdrowe reakcje pieniądze i stosunki damsko męskie
Oczywistym jest,że tego rodzaju zawirowania mogą wywołać niezdrowe emocje,żądze i zachowania w obrębie grupy znajomych jak też w rodzinie
Nie zazdroszczę niewesołej sytuacji i polecam zachowanie spokoju.
Latwo się mówi ,ale zainwestuj energię w siebie i .....co dalej się okaże
 

16042014

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2014
Posty
138
Punkty reakcji
14
Nie moge dodac posta z cytatami Rain.


Edit: Dodam bez cytatow.




Do RainQueen

Czy Ty aby nie opisalas swojego zycia? Podobnie jak sewanna? Nie wiem jak mozna tyle (na dodatek blednie) wyczytac z posta o kims, kogo sie nie zna. Z kim nie zamienilo sie prywatnie kilkudziesieciu zdan. Zdumiewa mnie podejscie wielu ludzi.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
16042014 napisał:
Czy Ty aby nie opisalas swojego zycia?
Nie, chociaż nie wykluczam takiej opcji, życie pisze różne scenariusze. :p


16042014 napisał:
Podobnie jak sewanna?
Sewanna z tego co pamiętam pierwszy temat założyła o całkiem odmiennej tematyce. Poza tym nie ma sensu jej tutaj mieszać.



16042014 napisał:
Nie wiem jak mozna tyle (na dodatek blednie) wyczytac z posta o kims, kogo sie nie zna. Z kim nie zamienilo sie prywatnie kilkudziesieciu zdan. Zdumiewa mnie podejscie wielu ludzi.

Napisałam, że mogę się mylić. Poza tym Twoje wcześniejsze tematy też dały sporo do myślenia, sam fakt tego, że je zakładasz świadczy o tym, że nie do końca wiesz czego chcesz. Nigdy też nie pisałaś, że chodzi o Ciebie, z jakiś dziwnych powodów pisałaś w 3 osobie. Poza tym, to co napisałam powyżej tłumaczyło by Twoje chłodne podejście, które dziwnym trafem wytykasz Malefitzowi. hyhy No ale tak to już jest, że krytykujemy u innych to co nam się w sobie nie podoba. :)

Z drugiej strony bardzo się cieszę, że się myliłam. :)
Tak więc życzę wszystkiego co najlepsze z bratem ex, młodszymi od siebie i generalnie wszystkimi, którzy pojawią się w następnych tematach. W końcu nie pomoże się komuś kto nie chce pomocy.

Pozdrawiam cieplutko. :)
 

16042014

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2014
Posty
138
Punkty reakcji
14
marek70 napisał:
Dwie rzeczy wzbudzają w większości ludzi niezdrowe reakcje pieniądze i stosunki damsko męskie
Czyli to na czym opiera sie swiat.
 
Do góry