Buty z bardzo wysokim obcasem...

S

szyszana

Guest
31844_1.jpg


Super prawda? To od Merg, mega wysokie, efektowne, robiące wrażenie. Jak wam się podobają? Jak dla mnie obuwie pierwsza klasa.
A co Wy na to? ;-)
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
wyglądają fajnie, tylko czy da radę w nich chodzić? ja uwielbiam szpilki, ale tylko na zdjęciach, uważam, że nic nie wysmukla tak nóg, ale sama nie daje rady w nich chodzić:(
 

Karonina

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2015
Posty
71
Punkty reakcji
2
piękne! lubię obcasy, bo noga faktycznie wygląda zupełnie inaczej. niestety w mega wysokich nie umiem chodzić
 

Nowak Nowak

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2014
Posty
20
Punkty reakcji
0
Mega wysokie obcasy - niestety, ale mogę postawic tylko na półce... Nigdy nie kupiłam takich butów, w których nie potrafiłabym chodzić!
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Ja tez lubie i zcasami chodze, nie często, bo nie często mam okazję ...... A poniżej kilka moich typów, tym razem z Domodi:

I250x250-dorothy-perkins-glow-szpilki-peep-toe-nude-zalando-bezowy-abstrakcyjne-wzory.jpg


I250x250-asymetryczne-czolenka-sergio-todzi-a6-2-y96-s5359-czerwone-pantofelek24-rozowy-czolenka-na-obcasie.jpg



I250x250-szpilki-zebra-sa-1810-684-88-zolty-czerwony-ob-2051-206-zebra-buty-pl-zolty-czolenka-klasyczne.jpg


I250x250-polbuty-r-polanski-674-1-marynarski-eobuwie-pl-bialy-damskie.jpg
 
A

Aleksa24

Guest
Ooo te żółte są według mnie idealne na letnie wyjścia na kolację, czy na imprezę. Ni epogniewałabym się gdyby mąż sprawił mi taki prezent :)
 

jolly78

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
252
Punkty reakcji
5
Żółte? Takiego koloru to nigdy bym nie założyła. Co innego czerwone szpilki czy czarne, ale takie? ;)
 
S

szyszana

Guest
Jeszcze coś wypasionego ;-) Foto jest z Merg.pl, a same buty, przyznajcie, są kosmiczne ;-)

30855_1.jpg
 
Do góry