Buty taktyczne

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
mymyk napisał:
A co sądzicie o takich ultradźwiękowych odstraszaczach ? --> https://www.militari...-203_p44694.xml myslicie , ze to serio działa ?
Skoro sprzedają to w militariach to działa na pewno. Zasada działania jest fajnie podana w opisie z Twojego linku. Sam nie korzystałem, ale wydaje mi się, że na imprezy plenerowe może być bardzo dobrym pomyslem.


mymyk napisał:
Chciałabym go zobaczyć na żywo i sprawdzić jak leży w dłoni.. teraz niedawno otworzyli nowy sklep w galerii Posnania, wiec pewnie się wybiorę ^^
Skoro jest tak duża promocja w sklepie online to pewnie to ich topowy pistolet i w sklepach też będzie. Ja się wybiorę do sklepu w Łodzi, bo otwierają nowy w Manufakturze.


mymyk napisał:
chyba żel najwygodniejszy, nie ma ryzyka chmury zwrotnej
Ale jak ci ktos wejdzie do namiotu to mozesz nie trafic bezposrednio... A piana?
 

corka

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2016
Posty
196
Punkty reakcji
0
Volian napisał:
Skoro sprzedają to w militariach to działa na pewno. Zasada działania jest fajnie podana w opisie z Twojego linku. Sam nie korzystałem, ale wydaje mi się, że na imprezy plenerowe może być bardzo dobrym pomyslem.
ja osobiście bym na tym nie polegała. Lepiej się spryskać bioinsektalem albo czymś z deet i mieć pewność, że nas nic nie pogryzie


Volian napisał:
Skoro jest tak duża promocja w sklepie online to pewnie to ich topowy pistolet i w sklepach też będzie. Ja się wybiorę do sklepu w Łodzi, bo otwierają nowy w Manufakturze.
dużo tych nowych sklepów otwierają ostatnio. Niech jeszcze zaczną dodawać punkty w małych miastach to będę przeszczęśliwa


Volian napisał:
Ale jak ci ktos wejdzie do namiotu to mozesz nie trafic bezposrednio... A piana?
żelem się dość łatwo psika. Nie wydaje mi się aby ktoś miał problem z żelem w opisanej przez Ciebie sytuacji ;)
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
corka napisał:
żelem się dość łatwo psika. Nie wydaje mi się aby ktoś miał problem z żelem w opisanej przez Ciebie sytuacji
To jaki najlepiej kupić?Sugerować się ceną, czy czym?


corka napisał:
dużo tych nowych sklepów otwierają ostatnio. Niech jeszcze zaczną dodawać punkty w małych miastach to będę przeszczęśliwa
Skoro w Łodzi już są to może i jakieś mniejsze miasta też bede mialy ich sklepy,chociaz zamawianie przez sklep online tez jest wygodne.Kurier szybko dojezdza,a przesylka 5 zl


Powoli zbliża sie jesien.. wiec wroce do tematu butow, bo moje juz swoje odsłuzyly i musze wybrać coś nowego. Zalezy mi zeby but byl wytrzymaly i nie kosztowal setek zlotych,cos macie do polecenia
 

mymyk

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2017
Posty
117
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Volian napisał:
To jaki najlepiej kupić?Sugerować się ceną, czy czym?
W sumie ciężko stwierdzic co najlepsze. Nigdy sama jeszcze nie miałam okazji używać,ale widziałam ze na militariach maja w ofercie takie zestawy treningowe z gazem i jakas plytka CD na któej jest pewnie opisane wszystko co i jak, wiec i moze o samych gazach , któe najlepsze tez bedzie mowa...



Volian napisał:
Skoro w Łodzi już są to może i jakieś mniejsze miasta też bede mialy ich sklepy,chociaz zamawianie przez sklep online tez jest wygodne.Kurier szybko dojezdza,a przesylka 5 zl
Zawsze można podjechać do jakiegoś większego miasta, bo w sumie jakby mieli otwierac w jakiś pipidówkach, to nie wiem czy wyposażenie i asortyment dorównywałby takiemu z wiekszego miasta...A co do wysyłek to fakt, super sprawa ze tylko za 5 mozna miec juz przesyłke nazajutrz w domu :D propsy za to :D



Volian napisał:
Powoli zbliża sie jesien.. wiec wroce do tematu butow, bo moje juz swoje odsłuzyly i musze wybrać coś nowego. Zalezy mi zeby but byl wytrzymaly i nie kosztowal setek zlotych,cos macie do polecenia

A jaki masz budżet? Bo w sumie od tego należało by zacząć.. możesz sobie popatrzeć na militaria .pl bo tam maja szeroką ofertę :)
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
mymyk napisał:
W sumie ciężko stwierdzic co najlepsze. Nigdy sama jeszcze nie miałam okazji używać,ale widziałam ze na militariach maja w ofercie takie zestawy treningowe z gazem i jakas plytka CD na któej jest pewnie opisane wszystko co i jak, wiec i moze o samych gazach , któe najlepsze tez bedzie mowa...
Pokażesz ten zestaw?


mymyk napisał:
A jaki masz budżet? Bo w sumie od tego należało by zacząć.. możesz sobie popatrzeć na militaria .pl bo tam maja szeroką ofertę :)
Tak do 400zł by coś chciał... w militariach jest tyle tego ze nie wiem juz na co patrzec


mymyk napisał:
Zawsze można podjechać do jakiegoś większego miasta, bo w sumie jakby mieli otwierac w jakiś pipidówkach, to nie wiem czy wyposażenie i asortyment dorównywałby takiemu z wiekszego miasta...A co do wysyłek to fakt, super sprawa ze tylko za 5 mozna miec juz przesyłke nazajutrz w domu :D propsy za to :D
Często korzystasz ze sklepu online? Ciekawi mnie ten czat na stronie, faktycznie doradzają?
 

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
Volian napisał:
Pokażesz ten zestaw?
https://www.militaria.pl/mace_security_international,_inc/zestaw_treningowy_mace_z_dvd_80222_p74141.xml czyzby o tym mowa ?



Volian napisał:
Tak do 400zł by coś chciał... w militariach jest tyle tego ze nie wiem juz na co patrzec
ale one mają być też do chodzenia po górach czy tylko tak o ? protektor ma bardzo fajne buty i też są na militariach



Volian napisał:
Często korzystasz ze sklepu online? Ciekawi mnie ten czat na stronie, faktycznie doradzają?
ja sama wolę kupować online, nie dość że jest pełen opis, dobre zdjęcie to jeszcze filmiki z których można wiele się dowiedzieć co i jak, poza tym w sklepie online jest cały asortyment
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
Volian napisał:
Czyli ten gaz prawdziwy z tego zestawu to taki mały kieszonkowy na jedno użycie tak?
tak gaz jest pieprzowy czyli taki zwykły i treningowy, nie wiem czy taki mały bo są mniejsze np 4 ml. Myślę że wystarczy na więcej psiknięć



Volian napisał:
Na co dzień i w góry. Takie sobie upatrzyłem co sądzicie https://www.militari...-746_p63027.xml?
wyglądają na solidne, jeszcze mają porządna podeszwę więc myślę że można brać, a jakieś wkładki stosujesz czy skarpetki oddychające ?
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
kotka10 napisał:
tak gaz jest pieprzowy czyli taki zwykły i treningowy, nie wiem czy taki mały bo są mniejsze np 4 ml. Myślę że wystarczy na więcej psiknięć
serio 4ml? To musi być mega tanie, pokażesz?


kotka10 napisał:
wyglądają na solidne, jeszcze mają porządna podeszwę więc myślę że można brać, a jakieś wkładki stosujesz czy skarpetki oddychające ?
Mam kilka par skarpet np. te ostatnio kupiłem https://www.militaria.pl/motive/skarpety_trekking_deodorant_antracyt_czarny_p6610.xmli już przeżyły chrzest bojowy w zeszłym tygodniu w górach i spisały się całkiem dobrze
 

corka

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2016
Posty
196
Punkty reakcji
0
Volian napisał:
serio 4ml? To musi być mega tanie, pokażesz?
dołączam się do prośby. Coś chyba pomyliłeś z tym 4ml, najmniejsze jakie ja znalazłam to 12ml https://www.militaria.pl/mace_security_international,_inc/gaz_pieprzowy_mace_keyguard_hardcase_black_-_12_ml_strumien_80391_p73301.xml


Volian napisał:
Mam kilka par skarpet np. te ostatnio kupiłem https://www.militari...zarny_p6610.xmlijuż przeżyły chrzest bojowy w zeszłym tygodniu w górach i spisały się całkiem dobrze
a jak miały się nie spisać w górach? Efekty dobrych skarpet zobaczysz po tym jak Cię przestaną nogi i plecy boleć
 

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
corka napisał:
dołączam się do prośby. Coś chyba pomyliłeś z tym 4ml, najmniejsze jakie ja znalazłam to 12ml https://www.militari...0391_p73301.xml
nie pomyliłam się https://www.militaria.pl/mace_security_international,_inc/gaz_pieprzowy_mace_keyguard_mini_pink_-_stozek_4_ml_80365_p75435.xml?cat=122proszę 4 ml i wcale nie jest taki tani jak na tak małą pojemność



corka napisał:
a jak miały się nie spisać w górach? Efekty dobrych skarpet zobaczysz po tym jak Cię przestaną nogi i plecy boleć
a jaki związek mają skarpetki i plecy ?
 

corka

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2016
Posty
196
Punkty reakcji
0
kotka10 napisał:
nie pomyliłam się https://www.militari...435.xml?cat=122proszę4 ml i wcale nie jest taki tani jak na tak małą pojemność
O proszę... To niezłe maleństwo! Myślę, że tu za design płacisz w dużej części


kotka10 napisał:
a jaki związek mają skarpetki i plecy ?
taki, że od ułożenia Twoich stóp zależy postawa całego Twojego ciała
 

Menua_pl

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2017
Posty
18
Punkty reakcji
0
Jeżeli tylko Ci się podobają to śmiało bierz, moim zdaniem prezentują się ciekawie. Zdecydowanie najlepiej bezie przed zakupem po prostu je przymierzyć aby wiedzieć czy na pewno są wygodne.
 

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
corka napisał:
O proszę... To niezłe maleństwo! Myślę, że tu za design płacisz w dużej części
ale jaki tu design zwykła różowa "pałeczka" mój chłopak ma dokładnie taki sam tylko czarny i szału nie robi ani nic :p myślę że tutaj po prsotu płacimy za firmę i tyle
 

mymyk

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2017
Posty
117
Punkty reakcji
2
Wiek
33
corka napisał:
taki, że od ułożenia Twoich stóp zależy postawa całego Twojego ciała
no to prawda, ale jak skarpetki mają korygowac postawę ? i gdzie takowe ewentualnie kupić ?



corka napisał:
O proszę... To niezłe maleństwo! Myślę, że tu za design płacisz w dużej części

A wiecie może czy takie gazy mają jaki termin przydatności ? można to jakoś sprwadzić ?

A tak zmieniając temat, gdzie kupowaliscie prezenty? macie jakieś sprawdzone sklepy ?
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
mymyk napisał:
A tak zmieniając temat, gdzie kupowaliscie prezenty? macie jakieś sprawdzone sklepy ?
Zależy jakich prezentów szukasz. Jak czegoś z praktycznym zastosowaniem to przejrzyj tutaj ofertę militaria.pl/meskie_prezenty_c1426.xml?product_name=&price_min=&price_max=&_order=-1&_limit=96&wkm=Slider&kr=trafione-prezenty#list . Sporo fajnych pomysłów mają i faktycznie same przydante produkty
 

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
Volian napisał:
Zależy jakich prezentów szukasz. Jak czegoś z praktycznym zastosowaniem to przejrzyj tutaj ofertę militaria.pl/meskie_prezenty_c1426.xml?product_name=&price_min=&price_max=&_order=-1&_limit=96&wkm=Slider&kr=trafione-prezenty#list . Sporo fajnych pomysłów mają i faktycznie same przydante produkty
rzeczywiście można zaczerpnąć informacji, sama się zastanawiam nad tym termosem w kształcie naboju, ciekawy wygląd, na pewno przyciąga oko
 

corka

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2016
Posty
196
Punkty reakcji
0
kotka10 napisał:
rzeczywiście można zaczerpnąć informacji, sama się zastanawiam nad tym termosem w kształcie naboju, ciekawy wygląd, na pewno przyciąga oko
też lubie takie bajery. Super na prezent też tak swoją drogą
 

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
corka napisał:
też lubie takie bajery. Super na prezent też tak swoją drogą
to prawda, dość oryginalny pomysł na prezent, ale jednak wybrałam kubek termiczny, bardziej poręczny jak dla mnie
 

corka

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2016
Posty
196
Punkty reakcji
0
kotka10 napisał:
to prawda, dość oryginalny pomysł na prezent, ale jednak wybrałam kubek termiczny, bardziej poręczny jak dla mnie
zależy dla kogo oczywiście ale też fajny pomysł. Jaki wybrałaś?
 
Do góry