Buty na zimę?

EmiEM

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2013
Posty
32
Punkty reakcji
2
Ja też mam kozaczki na miśku- takie są najlepsze na mrozy. Ale bez obcasa, bo nie wyobrażam sobie latać z obcasem po oblodzonych chodnikach. Skończyłoby się to wizytą w szptalu jak nic.
 

catalina22

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Osaico_pl napisał:
Najlepiej jest mieć właśnie kilak par butów o różncyh właściwościach,zależnie od pory roku. Czy chodzenie zimą w nieocieplanych butach to dobre rozwiązanie? Moim zdaniem nie za bardzo i lepiej zainwestować w dobre buty,np trekkingowe.
Ja już nawet nie pamiętam, kiedy ostatnim razem kupiłam na zimę ocieplane buty. Od kilku dobrych lat praktykuję formułę: 2-3 pary botków na różne okazje (na co dzień, wygodne, czarne i brązowe, płaskie lub na niezbyt wysokim, grubym obcasie, plus model na obcasie wyższym na okazje szczególne), a do tego wszystkiego podwójny zestaw skarpetek ;) Moim zdaniem efekt dokładnie takie sam, jak przy ocieplanych kozakach.
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Ja ostatnich kilkanaście zim w sportowym obuwiu przechodziłam :D
Na tę zimę planuję śniegowce Pumy ^_^
 

makusos

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2013
Posty
14
Punkty reakcji
0
A po co akurat Pumy? Przecież jeśli te buty będę bez szczególnej marki, to będą kosztowały 2 razy mniej, a będzie utrzymana ta sama jakość. Już dawno wyleczyłam się z kupowania butów, których cenach wynika tak naprawdę z nazwy marki...
 

llli

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2013
Posty
105
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Wrocław
EMU. W żadnych butach moja noga nie by ła taka cieplutka :) I nie zdażyło mi się, aby nawet przy dużym mroozie, palce mi odmarzały. Zawsze będę do nich wracała.
 

makusos

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2013
Posty
14
Punkty reakcji
0
Rabunia - świetne śniegowce, genialne buciki, czysta przyjemność chodzenia ;-)
Buty mają być ciepłe, najlepiej tanie, no i oczywiście ładne. Zawsze lubiłam mieć dużo butów, najlepiej mało na nie wydając ;-)
 
R

rabunia89

Guest
Wiem - strasznie mi się podoba ten kolor. Niby w sklepach śniegowców jest całe mnóstwo, a kiedy człowiek chce znaleźć coś sensownego, to okazuje się, że nie ma nic.
Z tych śniegowców... będę zadowolona, bo na razie nie ma warunków, żebym faktycznie mogła w nich chodzić ;-)
 

ronee

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2013
Posty
20
Punkty reakcji
0
Ostatnio kupiłam sobie cieplutkie kozaczki i zimowe buty sportowe. Teraz czekam na zimę :wink:
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
najlepsze są kozaki ze skóry naturalnej i koniecznie ze złotym zamkiem albo cekinami :)
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
Jeśli jeszcze nie kupiliście butów na zimę to wybierzcie się teraz :) jak byłam teraz w BlueCity to wszędzie są duże wyprzedaże i można się taniej obkupić :) Ja kupiłam sobie skórzane botki na obcasie taniej o 50% :)
 

karinna22

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
mam solidne, skórzane kozaki. warto zainwestować w takie buty


karinna22 napisał:
mam solidne, skórzane kozaki. warto zainwestować w takie buty
a jeszcze teraz wszędzie są przeceno o 40-50% :)
 

minisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
karinna22 napisał:
mam solidne, skórzane kozaki. warto zainwestować w takie buty


mam solidne, skórzane kozaki. warto zainwestować w takie buty
a jeszcze teraz wszędzie są przeceno o 40-50% :)
Dokładnie, np. w sklepie paradopary.pl machnęli teraz 40-50% obniżki na fajne markowe buciki. Ja już się obkupiłam na całą zimę :p
 

martagit

Zbanowany
Dołączył
25 Czerwiec 2021
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ze względu na to, że teraz zimy w Polsce bardziej przypominają późną jesień, to i też moje zimowe buty nie będą obite kożuchem. Myślałam o czymś w rodzaju botków. znalazłam fajne na Modivo firmy Cross Jeans. Czarne, za kostkę. Są sznurowane. Wkładka i wnętrze są wyściełane futerkiem syntetycznym. Cholewka jest z materiału syntetycznego w dwóch kolorach- czarnym i grafitowym wpadający w srebrny. Nosek jest zaokrąglony i usztywniany. Obcas nie jest wysoki. Bardzo fajnie się prezentują i przyciągają wzrok.
 

Attachments

  • botki zimowe.jpg
    botki zimowe.jpg
    1,8 KB · Wyświetleń: 0
Do góry