Buty na jesien.

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
03092010 napisał:
Moze w necie widzialas cos podobnego do Twojego wyobrazenia. To bym prosila zdjecie
Jeśli miały by być na obcasie to coś w ten deseń :












Ale bardziej ciągnie mnie na coś płaskiego :







No nie wiem, nie wiem ....
 

Angieleczka

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Gdzie we Wrocławiu można tanio kupić kalosze takie krótkie za kostkę z kokardą? Czy możliwe, że będą na zielińskim?
 
0

03092010

Guest
Angieleczka napisał:
Czy możliwe, że będą na zielińskim?
Przejdz sie po prostu.

Co do Bluesi, to buty nr 1 i 2 sa swietne. A podobnie jak Ty, szukam teraz butow o nizszym obcasie/koturnie lub moze cos plaskiego. Jak znajde takie, ktore przykuja moja uwage, wkleje zdjecie.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
03092010 napisał:
Co do Bluesi, to buty nr 1 i 2 sa swietne. A podobnie jak Ty, szukam teraz butow o nizszym obcasie/koturnie lub moze cos plaskiego. Jak znajde takie, ktore przykuja moja uwage, wkleje zdjecie.
Wklejaj, wklejaj. Może lepiej pójdą mi zakupy. Lubie wiedzieć, czego chcę ;)
 
0

03092010

Guest
Bluesia napisał:
Wklejaj, wklejaj.
Znalazlam te, ktore okazalo sie, ze przynajmniej w wmojej wyobrazni dobrze leza :) :



111.jpg


11.jpg



I przypadkiem trafilam na letnie, na ktore zachorowalam od razu! Jesli tylko za rok nic nie wpadnie mi w oko, te dwie pary kupuje na pewno:


I nie wiem czy czarne czy kremowe (a moze obydwie pary)

$(KGrHqN,!rUFEt99Go5jBRleqH7T3g~~60_58.JPG




$(KGrHqR,!lQFF8WGKKmqBRlerWLUD!~~60_58.JPG


I koturny

2183631-p-2x.jpg
 

Pestka_

Bywalec
Dołączył
4 Lipiec 2013
Posty
142
Punkty reakcji
46
te koturny boskie :heart:
a takie jak te letnie pokazałaś, to ja mam bardzo podobne, które kupiłam do czarnej sukienki z paskiem w panterkę
pan1.jpg

jak dla mnie mega i też będę szukala na pszyszły rok coś na płaskim i najlepiej czarne właśnie. Noszą się ekstra.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
03092010 napisał:
Znalazlam te, ktore okazalo sie, ze przynajmniej w wmojej wyobrazni dobrze leza :
Świetne. Jedyne co bym zmieniła to materiał, z którego są wykonane. U mnie byłaby to skórka. Powód prosty - jesienią dużo pada i wilgoci niemało.

Pozostałe wzory także rewelacyjne :)
 

Pestka_

Bywalec
Dołączył
4 Lipiec 2013
Posty
142
Punkty reakcji
46
Bluesia, ja też nie lubię zamszowych butów na jesień, bo trudno chodzić tak, by ich nie umoczyć i nie ubrudzić błociskiem, też raczej skórzane wybieram.
 
0

03092010

Guest
Pestka_ napisał:
te koturny boskie :heart:
Sa piekne sa. Mam tylko nadzieje, ze uda mi sie je znalezc.



Pestka_ napisał:
a takie jak te letnie pokazałaś, to ja mam bardzo podobne, które kupiłam do czarnej sukienki z paskiem w panterkę
Z tym, ze na obcasie. Noga wyglada w nich seksownie :)



Bluesia napisał:
Jedyne co bym zmieniła to materiał, z którego są wykonane. U mnie byłaby to skórka. Powód prosty - jesienią dużo pada i wilgoci niemało.
Tak Bluesiu. Z tym, ze ja mam juz 2 pary skorzanych na niepogode, wiec szukam tych na pogode. Choc nie pogardze jak znajde powyzszy model w skorzanej wersji :)
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Pestka_ napisał:
Bluesia, ja też nie lubię zamszowych butów na jesień, bo trudno chodzić tak, by ich nie umoczyć i nie ubrudzić błociskiem, też raczej skórzane wybieram.


03092010 napisał:
Tak Bluesiu. Z tym, ze ja mam juz 2 pary skorzanych na niepogode, wiec szukam tych na pogode. Choc nie pogardze jak znajde powyzszy model w skorzanej wersji
Mam słabość do skóry bez względu na to czy sucho czy nie. Moja wina :p Ponadto lepiej utrzymać takie obuwie w czystości. Co nie zmienia faktu, że podobają mi się, zwłaszcza u kogoś :)

Mam czerwone szpileczki bez pięty, gdzie boki są zamszowe. Przy zakupie obuwia otrzymałam odpowiedni środek do czyszczenia. Zatem jak widać ze wszystkim można sobie poradzić ;)
 

catalina22

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
03092010 - te brązowe botki, takie trochę w stylu western - boskie. Skąd są? Chociaż w sumie już pytać nie powinnam, bo wczoraj nieco mnie poniosło i zamówiłam dwie pary czarnych botków - niższe na co dzień, wyższe "od święta". Więc rozum podpowiada, że tymczasowo powinnam nałożyć sobie obuwniczy szlaban, ale serce mówi zupełnie co innego ;) Chociaż jedna brązowa para bardzo by się jeszcze przydała...
 

Ania897

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2013
Posty
24
Punkty reakcji
0
Mam nadzieje, że dzięki Wam coś wybiore, bo nie mam koncepcji na tegoroczne buciki
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Kupiłam botki - brąz, niski obcas, delikatne ze skórki na te moje małe stópki. Typowe do spodni i szybkiego poruszania. Obcasy mam, więc nie były mi potrzebne :)
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
03092010 napisał:
Wklejaj, wklejaj.
Znalazlam te, ktore okazalo sie, ze przynajmniej w wmojej wyobrazni dobrze leza :) :


attachicon.gif
111.jpg


attachicon.gif
11.jpg



I przypadkiem trafilam na letnie, na ktore zachorowalam od razu! Jesli tylko za rok nic nie wpadnie mi w oko, te dwie pary kupuje na pewno:


I nie wiem czy czarne czy kremowe (a moze obydwie pary)

attachicon.gif
$(KGrHqN,!rUFEt99Go5jBRleqH7T3g~~60_58.JPG




attachicon.gif
$(KGrHqR,!lQFF8WGKKmqBRlerWLUD!~~60_58.JPG


I koturny

attachicon.gif
2183631-p-2x.jpg
Skąd te botki zamszowe? Szukam czegoś w tym stylu i na razie lipa...
 
Do góry