Buty na hale

Arru40

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
24
Punkty reakcji
1
Szukam jakiś dobrych butów na hale. Interesuje mnie głownie Puma ale może coś nowego jest z nike i adidasa. Macie jakieś propozycje? Chce kupić buty które nie rozpadną sie po pierwszym meczu...
 
M

marco9512

Guest
Na Hale to Ci radze grać w butach do Futsalu. Są idelane na hale. Nie ślizgają się itp. Ale skoro chcesz takie normalne to polecam Adidas Predator Nike Laser II.
 

Arru40

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
24
Punkty reakcji
1
A znasz jakiś sklep lub hurtownie gdzie mozna je zalatwić za jakas dobra cene?
 
M

marco9512

Guest
Zależy gdzie. Widziałem w Poznaniu taki sklep ale nie pamiętam jak się nazywa. Może będą w takich sklepach jak Intersport itp. I one drogie raczej nie są ale gra się w nim znakomicie. Wystarczy zobaczyć byle jaki meczu Futsalu :)

Link do Allegro
http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=futsal
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Jak szukasz jakiegoś sklepu w necie to możesz sobie sprawdzić na sklep.extremesport.pl. Mają bardzo duży wybór sprzętu sportowego. A co do samych butów, to myślę, że "zwykłe" halówki Ci wystarczą. Mówisz, że puma Cie interesuje. To może takie halóweczki? Obczaj. Ja ostatnio kupowałem najki i też są dobre ;-)
 

dzwiedz

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
nie wiem czemu tak myślisz ja gram w takich butach http://www.sklep.extremesport.pl/product_info.php?cPath=41_52&products_id=18452 i jestem bardzo z nich zadowolony dobrze leżą na stopie i są bardzo wytrzymałe. Każdy trening w tych butach to sama przyjemność.
 
M

marco9512

Guest
Widać, że w piłkę grasz 10 dni. Takie buty to są gówna. Te buty są robione dla amatorów. Profesjonaliści grają w butach do Futsalu. Ale jak na hali się gra piłką normalną - na boisku a nie piłką halową to o czym gadamy ? Buty do Futsalu to czysta przyjemność kopnięcia piłki.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Tyle, że autor tematu wcale nie napisał że jest profesjonalistą i potrzebuje "profesjonalnych" butów. Wiesz buty same nie grają. Jak ktoś jest dobry technicznie to nawet na boso zagra i nie potrzebuje specjalnych butów do futsalu, żeby być pro :p I nie każdego też stać na profesjonalne buty.
 
M

marco9512

Guest
Buty do Futsalu jak się nie myle nie kosztują dużo. Poza tym halówki są do dupy. Na Hali się powinno grać piłką halową a do takiej piłki najlepsze są te od futsalu. No chyba, że się gra taką piłką jak na boisku co jest głupie to już lepiej kupić sobie marne halówki
 

Pan Tofel

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Z tego co wiem to też tutaj: http://www.sklep-presto.pl/cat-pol-1234866587-Obuwie-Buty-sportowe-Halowe.html można znaleźć buty na halę w dobrej cenie.
 
B

bone1906

Guest
Ja widziałem halówki w okazyjnych cenach na tanisport.pl, mają duży wybór wszystkich znaczących producentów. Co do butów Nike i Adidas to wiadomo, że buty bardzo dobre, poleciłbym Ci także buty firmy Umbro, w ich przypadku cena idzie w parze z jakością. Co do Pumy, to nie używałem ich butów, ale co się rzuca w oczy od razu to horrendalna cena za większość modeli.
 

Zajunc

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
W obuwiu sportowym a szczególnie do piłki nożnej jest wygoda. Takie jest moje zdanie.
Jeżeli masz komfort, że nic cię nie obciera, nie uwiera - masz pewność, że przykładowo po godzinie grania na hali nie będziesz posiadał jak ja to nazywam znaków niewygody i bez problemu będziesz mógł grać kolejną bez bólu.

Polecam szczególnie Nike z serii T tzn. T1, T3, T5. Mają gąbkę w środku co naprawdę zapobiega obtarciom stóp. Stopa leży w nich naprawdę znakomicie. Po za tym kolejny + to, że posiadają zawijanych/odstających języków co osobiście mnie zawsze irytowało.

Posiadam model o ile dobrze pamiętam z serii T5 i do tej pory spisują się b. dobrze.

Co do rozpadnięcia się po pierwszym strzale, zawsze masz gwarancje, ale wszystko zależy od tego jak będziesz o nie dbał.


Pozdrawiam
 

mexeske

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Cześć. Ja kupiłbym buty od firmy Joma. Bardzo dobre buty ma na hale. Ja też kupiłem jeszcze rok temu a do dzisiaj gram w nich. Bardzo lekkie i wygodne. Ja polecam dla wszystkich którzy chcą grać w hali.
 
B

benjamima

Guest
ja najwięcej w swoim życiu miałem do czynienia z Adidasami - zawsze byłem zadowolony. Aczkolwiek uważam, że każda z tych "wielkich" firm trzyma wysoki poziom, konkurencja jest tak duża, że po prostu muszą się starać. Dla mnie to zawsze była kwestia wyglądu i ceny, firma raczej schodziła na dalszy plan. Poszukaj w sieci ( np tu http://www.tanisport.pl/pi%C5%82ka/list.aspx ) - duży wybór butów na hale jak i lekkich korków, wszystkie te firmy, które wymieniłeś w ofercie. Czego byś nie kupił, będzie długo służyć :)
 

Trekmaster

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Yo.. Kiedyś grywałem w halówke, ale niestety miałem wypadek i moja noga juz sie nie nadaje na takie szaleństwo :/ W kazdym razie jesli chodzi o buty to widzialem calkiem niezle Najacze Nike
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Ja do gry na hali używam butów reebok i muszę przyznać że trzymają się świetnie parkietu. A co do miejsca gdzie można kupić to warto zapoznać się z ofertą sklepu www.taniebuty.pl mają duży asortyment i co chyba najważniejsze ceny znacznie niższe niż w tradycyjnych sklepach markowych w galeriach handlowych
 

lorry

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o buty na halę to jestem wierna marce Adidas i Nike. Ich wyjątkowo duży wybór jest na Taniebuty.pl, którego istnienie dopiero niedawno odkryłam.
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Mój chłopak bardzo lubi sport i często umawia się się z kolegami na halę. Grają tam w kosza albo w siatkówkę. On twierdzi jednak, że do każdej z tych dyscyplin potrzebuje innego obuwia, ponieważ podobno są specjalne buty do kosza i osobne do siatkówki Z tego co się orientuję bardzo duży wybór butów sportowych jest na newbalance.pl Można tam natrafić na naprawdę porządne buty w bardzo przystępnych cenach.
 
Do góry