Buty Igora Herbut z LemON

Zwirek11

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Cześć,
Wie ktoś może gdzie mogę kupić takie buty jakie ma Igor Herbut z LemON na tym zdjęciu ? koncerty-foto.jpg

Z góry dziękuje za odpowiedź : )
 
Y

Yelonek

Guest
W sklepie z butami, ale nie każdym.

P.S.
Może napisałbyś, który to Igor...? Nie znam typa.
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
@

Reaktywator Jądrowy
najpewniej ten bladi w srodku z pewnoscia wokalista.

http://www.youtube.com/watch?v=YYl1yVZ7J0I


moze piosenka ci podpowie tylko pare slow zmien... bo o twoich butach nie wiem nic...

Ale mysle ze podobne lub takie same znajdziesz w magazynach ruskiej armii wraz z pasujacymi do nich modnymi onucami.

Pozdrowionka i milego czlapania.
 

Zwirek11

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Poszukuje wysokich sztybletów takich jakie ma Igor Herbut ( ten gość siedzący na środku ) problem tkwi w tym ze nie mam pojecia gdzie takie kupic
 

rafii009

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
152
Punkty reakcji
1
duży wybór fajnych, męskich butów militarnych i do sportów taktycznych można namierzyć w sklepie Bates, sam posiadam dwie pary butów od tego producenta i jestem bardzo zadowolony
 

ukrol

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
rafii009 napisał:
duży wybór fajnych, męskich butów militarnych i do sportów taktycznych można namierzyć w sklepie Bates, sam posiadam dwie pary butów od tego producenta i jestem bardzo zadowolony
o, dzięki za polecenie. szukam podobnych, ale nie chciałbym kupować przez internet tylko najpierw zmierzyć.
 
M

Marm_zbanowany

Guest
Dokładnie jak powyżej,w sklepach z obuwiem na pewno znajdziesz coś dla siebie,może nawet identyczny model jak na zdjęciu,musisz po prostu poszukać,a styczeń to dobry czas na zakupy z racji wyprzedaży.
 
Do góry