Buty do siatkówki!

MMurzyNN

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Chce zakupić buty do siatkówki.
najlepiej z usztywniana kostka, gdyż łatwo dochodzi u mnie do nadwyrężenia kostki :/ . 2 pytania:
1 - czy buty z usztywniana kostka to dobry pomysł, czy to nie obciąża zbytnio kolan? ;)
2 - (licząc te buty z usztywniana kostka) które najlepsze, sprawdzone itd, : Asics Gel Task, Asics Control czy Asics Gel Tactic?? :eek:k:
Dziękuje za odpowiedzi. :lol: ;)
 
B

benjamima

Guest
myślę że do siatki buty z usztywnianą kostką kiepsko pasują, najlepiej kupić po prostu zwykłe halówki ( na sieci można je dostać już za 50 zł, np tu http://www.tanisport.pl/Indoor/list.aspx ). Jeśli masz kłopoty z kostką, dobrze się rozgrzewaj, możesz założyć jakąś opaskę usztywniającą itp... Jeśli jest bardzo źle, rozglądnij się za czymś z wyższą kostką ( np buty do kosza ), ale są one cięższe i droższe...
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Jeśli jest bardzo źle, rozglądnij się za czymś z wyższą kostką ( np buty do kosza ), ale są one cięższe i droższe...
buty do kosza nie nadają się kompletnie do siatkówki :bag:

dwie ostatnie pary sa praktycznie identyczne. te pierwsze asicsy są moim zdaniem ok, usztywniają kostkę, ale będziesz mógł nią jeszcze poruszać <_<
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Zobacz sobie buty New Balance. Jest to dobra firma produkująca obuwie sportowe o czym świadczyć może pełno komentarzy pozytywnych na ich temat. W sklepie internetowym na ich stronie na pewno znajdziesz odpowiednie buty dla siebie
 

szwarc994

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Gdańsk - Wrzeszcz
Kup sobie butki marki" Mizuno " mi się w nich świetnie gra + to że mają usztywnienie na kostkę ; D ( nie przeszkadza w grze )
 

kambart

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Polecam model Asics Gel Task
http://www.sklep.kajasport.pl/search.php?text=task
 
Do góry