Buty do dresów

Bennef

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam ! Mam problem jakie buty pasują do bawełnianych dresów nike . Mam teraz NIKE RENZO MID , ale są strasznie ciepłe i chciałem sobie jakieś niższe kupić . Kumpel (zna się na rzeczy) mówi żebym kupił sobie buty biegówki , coś typu Air Max , LA Trainer itd. Air Maxy nie zbyt mi się podobają więc pytam was czy LA Trainer
pasowały by do moich dresów nike
? Piszcie również inne propozycje butów . Z góry dzięki ;)
 

sup_bloke

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2012
Posty
32
Punkty reakcji
4
Polecam takie:
96x6b8.jpg



lub takie:
hwxp8n.jpg
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
Hahah, dobre :) Ja mam typowy model Adidasów, chyba oldschool czy coś w tym stylu i imo pasują do każdego sportowego zestawu.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Mogą być te LA Trainer'y. Są całkiem ładne. W zasadzie prawie każdy sportowy but pasuje do takich dresów :)
 

Osaico_pl

Zbanowany
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
Drugi model jest po prostu fatalny,w życiu nie założyłbym czegos takiego. Moje pytanie: jaki masz budżet? Bo chętnie doradziłbym kilka alternatywnych propozycji do bawełnianych dresów.
 

gratkana29

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
92
Punkty reakcji
1
Ostatnio modne są te adidasy zx, dużo blogerów je poleca, te które są na zdjęciach to chyba nie na nasz rynek, raczej byłyby odebrane niezbyt pozytywnie.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
To wszystko zależy jakie będzie główne przeznaczenie butów. Wizualnie najbardziej pasują biegówki, ale tu nie można oszczędzać i przede wszystkim należy dobrać but do rodzaju stopy (pronująca, normalna, supinująca - od razu mówię, że w sklepach firmowych w galeriach niczego się na ten temat nie dowiesz). Nie moda jest najważniejsza, a wygoda i dopasowanie do stopy. Stopa musi w bucie czuć się swobodnie, ale nie latać zupełnie luźno. Możesz oblookać Nike Lunarglide - to są buty w miarę uniwersalne. Ewentualnie Adidas Energy Boost o ile cena nie jest przeszkodą.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
gratkana29 napisał:
Ostatnio modne są te adidasy zx, dużo blogerów je poleca, te które są na zdjęciach to chyba nie na nasz rynek, raczej byłyby odebrane niezbyt pozytywnie.
No może ten model mógłby się wydać kontrowersyjny, ale patrząc po blogerach i celebrytach, to ZX'y są mocno na propsie. Co chwila pojawiają się też na instagramach znanych osób.
 

gjanicki

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2013
Posty
39
Punkty reakcji
0
A może Adidasy ZX? Ma takie Alan Andersz.Chwalił się ostatnio na swoim instagramie. :)
 

CitySport

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
97
Punkty reakcji
1
Powyższe na zdjeciu są po prostu straszne,przypominają takie starsze średniowieczne drewniane buty,jakoś odstraszają wyglądem ,więc nie polecam. Jakim budżetem dysponujesz na ten cel,za ile chciałbyś je nabyć? Podaj szczegóły i może coś wybierzemy.
 

jankota

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Mogę zaproponować Panu dresy znanej Polskiej marki Zina zina.pl/delta-mid-dres-treningowy
 
B

bajderman

Guest
pol_il_KLASYCZNE-i-wiecznie-modne-TENISOWKI-16044.jpg


Klasyka, proste buty od Merg, kupione za grosze, a chyba jednak do takiego stroju pasują idealnie ;-)
 

4Football

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
Do jeansów tak,natomiast do dresów już niekoniecznie bo są na wzór klasycznych trampek. Polecałbym bardziej model Adidas ZX,podaj też jaki budżet posiadasz na ten cel.
 
Do góry