Bulwersujące Zdarzenie...

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
jak tak mozna patrzec jak ktos pali własne dziecko :( ja gdybym byla na miejscu ewki to temu edwardowi bym cos zrobila jakby zaproponował takie cos.
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Białystok
Boże przecież to jest straszne!!! Ja wiedziałam, ze "różne wykrętasy" są na tym świecie ale bez przesady!!!! przecież to dziecko to żywa, bezbronna istotka!!! mogli oddać je do adopcji i nikt by się do nich nie czepiał!!! to straszne ;( nie rozumiem takich ludzi :(
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Gdzie byli rodzice tej dziewczyny ??
dziewczyna młoda zmarnowała swoje zycie ......
Mogło sie to inaczej potoczyć.........
Dziecko mogli oddac do adopcji a nie zabijać jak tak mozna zabić dziecko .... bryyy
 

nitusia

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocek;)
Dla mnie to było okropne, jejku nienawidze takich ludzi, jak oni w ogóle moga tak.... przecież też kiedys byli takimi maleństwami, jejku no łzy mam w oczach jak o tym pomyśle, ze to maleństwo.....tak przez nich....ehh nie moge :( to jest okropne, tacy ludzie to dożywocie i koniec, nic innego! nie no załamuje sie jak słysze o takich historiach, przecież dzieci to są takie maleńkie cuda :( A Tobie Rokita współczuje, ze mialaś okazje poznać taką, takie osoby, jejku ja to bym sobie chyba nie wybaczyła, ze im cos nie zrobilam, no, wiem, okropna jestem ale po prostu nie moge znieść tego, co ludzie robią z niemowlętami :(
 

lukdreem

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
216
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jedlicze
Ja niewiem jak on mógł spalic zywcem dziecko :mruga: gosc chyba niema sumienia . Dla niego i dla niej nawet by dożywocie niepomogło . Ale i tak kazdy z nas zostanie rozliczony przed Bogiem :/
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
Nie wiem co napisac...zamorowalo mnie...
to jakis psychol !!
 

kropla_deszczu

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
34
jak czytałam to poraz pierwszy to mnie zatkało... ale teraz to zaczyna być to smieszne :p hehe :D (ja mam czasem dziwne poczucie humoru, wybaczcie mi )
 

adin

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
112
Punkty reakcji
0
a co masz myśleć?przeżyłaś szok i tyle..kobieta powinna dostać dożywocie,a facet kopać rowy ad 4 do 22 dzień w dzień w zamknięciu..
 

Chinczyk

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2006
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Przybył E.T ??
Powinno sie ich żywcem spalić na małym ogniu i podlewać kwasem.
Edward, psychol, żeby zabić małe dziecko a o spaleniu to juz nie mówie.
A ta Ewa to jeszcze gorsza jak można se patrzeć jak ginie małe dziecko i to w dodatku to jeszcze matka... a takich ludzi coraz więcej:(:(...
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
O kurcze.
Że tez dopiero teraz to przeczytałam :/
O fak.. nie wiem co o tym myśleć.
Dożywocie dla takiego bezdusznika :/
 

asia_krecik

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z gwiazd :P
szczerze to mnie zatkało....
To jest coś nienormalnego!! ja bym w życiu nie pozwoliła żeby tak z dzieckiem postąpił ktoś , a szczególnie z moim... coś okropnego!!
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
spalić :cenzura: zadźgać :cenzura: udusić :cenzura: pokiereszować :cenzura: utopić :cenzura: powiesić :cenzura: zabić :cenzura: wykastrować :cenzura: oskalpować :cenzura: uciąć języki :cenzura: <-- tym ludziom co spalili to biedne dziecko [*]
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
biedne dziecko ...

szkoda, że ludzie nie czują bólu jaki sprawiają innym ...
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Miasto
stąd.
Edward S. popełnił samobójstwo w celi. Powiesił się...
znalazł rozwiązanie żeby się nie męczyć w tym więzieniu...skrucił cierpienie nastepnym cierpieniem...
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Brak mi słów poprostu...
A Edward że tak powiem, poszedł na łatwizne wieszając się.
 
Do góry