Bukmacherka? Tak, ale powoli do celu!

misiek69

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Czesc wam forumowicze, mam na imie Mirek i pochodze z malej wioski z okolic Bydgoszczy. Jestem mlodym czlowiekiem ktory jednoczesnie pracuje i studiuje zaocznie. Mam 25 lat i od zawsze chcialem zarabiac duze pieniadze.
Szukajac duzych pieniedzy trafilem do bukmachera i jak to w przypadku polskiego mezczyzny bywa uwazalem sie za speca od polskiej pilki noznej. Niestety szybko wyniki mojej gry zostaly skonfrontowane z rzeczywistoscia i dostalem po DU...
Zaczalem szukac typow bukmachrskich w sieci myslac ze wszystko bedzie latwe jesli kupie je od kolesi typujacyh na blogach i forach.Niestety zostalem 5 razy oszukany i rzekome ustawiane mecze z kursami ponad 3.00 okazaly sie pretekstem do wyludzenia ode mnie 100zł aż 5-krotnie. Zrobilem sobie miesiac przerwy na typowanie i jakos tydzien temu otrzymalem maila reklamowego na skrzynke pocztowa z pojawieniem sie na rynku gieldy typow bukmacherskich.
Postanowilem ponownie zaryzykowac i jestem bardzo zadowolony poniewaz to jest stronka na ktorej wlasciciel NIE typuje a tylko posredniczy w typach, dlatego teraz jest w pelni bezpiecznie. Place pieniadze za typy i one wisza na koncie legalnie zarejestrowanej firmy pozniej gdy juz otrzymam typy zgodnie z obietnica np. 30 dni wtedy dopiero typer otrzyma kase.
Zarobilem dopiero 460zł moze to nie duzo ale jestem szczesliwy ze mi sie udalo i kazdemu polecam kupowanie typow z legalnych zrodel a nie blogow. Strona z ktorej korzystam to camelbet.com
Wysokich wygranych koledzy :tongue: :023:
 
Do góry