Bukiet dla Panny Młodej Warszawa

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
Gdzie w Warszawie można zamówić bukiet który będzie nietypowy i nowoczesny?
Zależy mi na jakiś ekstrawaganckich kompozycjach kwiatowych, a póki co wszystko co przeglądam w necie jest bardzo przeciętne. Możecie coś poradzić? Zdjęcia mile widziane :)
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
hmm... każdy ma inny gust więc nie bardzo wiem co dla Ciebie oznaczają ekstrawaganckie bukiety?
przejrzyj sobie zdjęcia które dodałam i powiedz co myślisz ;)
 

Attachments

  • bukietslubny.jpg
    bukietslubny.jpg
    45,9 KB · Wyświetleń: 0
  • ppok20140628_042.jpg
    ppok20140628_042.jpg
    168,2 KB · Wyświetleń: 0
  • IMG_3688z-czcionka.JPG
    IMG_3688z-czcionka.JPG
    272,2 KB · Wyświetleń: 0
E

elzbieta87

Guest
ja niestety nie pomogę, bo sama mam specyficzny gust i właściwie nic mi się nigdy nie podoba. ale z tych zdjęć to ten ostatni najlepszy. skąd to?
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
te dwa ostatnie są z DecoMakers. Sama wzdycham do ich dekoracji od jakiegoś czasu, bo podobają mi się ich pomysły. Ale u mnie do ślubu jeszcze sporo czasu więc póki co dalej pozostaje mi do nich wzdychać :D
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
Noo powiem Ci, że całkiem całkiem. Tzn ten pierwszy bukiet zupełnie nie dla mnie..bo właśnie takich teraz wszędzie pełno. Ten drugi już lepszy, ale najbardziej wpadł mi w oko ten ostatni z tymi żółtymi kulami. Niezły pomysł. Muszę poczytać o nich więcej.
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
ilkas napisał:
a jeszcze w temacie bukietów, to jak chcesz sobie przejrzeć więcej propozycji to ostatnio polubiłam też ich profil na fb. tam mają o wiele więcej zdjęć niż na stronce więc jest co oglądać ;) https://www.facebook.com/decoMAKERS
Dzięki za informację. Właśnie lajknęłam i będę przeglądać wieczorem w domu foty :D
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
Co prawda Amarant jest spod Warszawy z Grodziska Maz. ale jeśli chcesz mieć coś naprawdę ekstrawaganckiego coś co jeszcze żadna Panna młoda nie miała coś nietypowego zerknij tutaj https://www.facebook.com/amarantkwiaty mają fajne pomysły i wiem że specjalizują się w kompozycjach z żywych kwiatów :przewraca: .
 

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
Osmiorniczka napisał:
Co prawda Amarant jest spod Warszawy z Grodziska Maz. ale jeśli chcesz mieć coś naprawdę ekstrawaganckiego coś co jeszcze żadna Panna młoda nie miała coś nietypowego zerknij tutaj https://www.facebook.com/amarantkwiaty mają fajne pomysły i wiem że specjalizują się w kompozycjach z żywych kwiatów :przewraca: .
Tak, są z Grodziska, ale w obrębie 50km dojeżdżają, a jak są zamówienia ślubne (to już są dość spore) to i dalej dojadą. Myślę, że warto też dodać, że główna florystka uczyła się u mistrzyni bukieciarstwa [SIZE=11pt]mistrzyni bukieciarstwa - Ewy Szymańskiej - a to jest prawdziwa artystka.[/SIZE]
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Odnośnie tego butiku florystycznego, zajmują się już kompleksowo oprawa ślubu i wesela? Mój brat szuka kwiaciarni, która wszystkim się zajmie ale również go zaskoczy. Oczywiście pozytywnie :D chce mieć niespotykaną dekoracje.
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
Jeśli chodzi o Amarant. To warto do nich zadzwonić spotykają się z zainteresowaną osobą na bezpłatne konsultacje florystyczne. Miałam okazje umówić się nawet nie dawno, chciałam zaskoczyć moja koleżankę bukietem na ślubnym a zupełnie nie miałam pojęcia jakie są teraz trendy. Spotkanie było super, wzięto pod uwagę moje oczekiwania i oczywiście budżet. To wszystko zależy jakie Twój brat ma oczekiwania coś eleganckiego, wyrafinowanego czy może bardziej ekstrawaganckiego?. Moja koleżanka jest zachwycona, a ja szczęśliwa że mogłam ja jakoś uszczęśliwić tego dnia.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Wydaje mi się, że oni sami nie wiedza jak to ma konkretnie wyglądać. Mają na pewno jakiś pomysł. Ale wiadomo jak to bywa z budżetem. Nie zawsze wychodzi tak jak się chce. Dlatego fajnie, że mająbezpłatne konsultacje. A dojeżdzają wszędzie?
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
Są z Grodziska Mazowieckiego, ale z tego co się orientuje w obrębie 50km dojeżdżają.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
To super :) Można w sumie zadzwonić i na spokojnie się umówic. Ciekawe tylko ile się czeka, bo skoro są mega dobrzy w tym co robią. To na pewno mają sporo klientów, prawda?
 

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
KarolowaOla, mają sporo to fakt. Jeśli chce się mieć pewność, że zamówienie będzie zrealizowane, to z pewnym wyprzedzeniem trzeba zlecać. Tzw. rzutem na taśmę, czy na ostatnią chwilę może być ciężko - zwłaszcza w sezonie tak jak teraz.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Pokazałam mojemu bratu stronę, zadzwonił do nich. Maja umowione konsultacje, zatem powiem Wam co mu zaproponowali i jak to wyglądalo :) ale juz przez telefon jakas Pani im mniej więcej doradzała co można zrobić Serio, super podejscie do klienta :)
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
Bardzo ciesze się że mogłam jakoś pomóc i teraz czekam z niecierpliwością na rezultaty spotkania :)
 

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
Jak poszło spotkanie KarolowaOla? Opowiesz coś więcej jak już będzie po? Jestem ciekawa nowych inspiracji Amarant.
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
tutti frutti napisał:
Jak poszło spotkanie KarolowaOla? Opowiesz coś więcej jak już będzie po? Jestem ciekawa nowych inspiracji Amarant.
Ja też jestem bardzo ciekawa jak poszło? Powiedz nam chociaż słówko?
 
Do góry