buckethead

DeadHead3212

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Buckethead, mało znany artysta aczkolwiek stworzył on więcej muzyki niż nie jeden zespół.
Nagrał 29 solowych albumów, współpracował z wieloma bardzo znanymi muzykami jak Serj Tankian, był gitarzystą GNR a mimo to nadal pozostaje mało znany.
Nigdy nie pokazał prawdziwej twarzy, zawsze ma on biała maskę i kubeł na głowie.
Gra muzykę praktycznie każdy rodzaj muzyki od chaosu, przez, rock, metal, do ambientu.
Co o nim sądzicie ?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Fajny gość, pozytywnie odgięty :).

Widać, że ma własny pomysł na muzykę, a i inwencji mu nie brakuje.
 

papla170

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2010
Posty
94
Punkty reakcji
8
ja słucham dość ciekawa muza no i jeden z najlepszych gitarzystów świata podobno:) whitewash jest zajesuper:D
 

lenirek

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2009
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
z lasu...
Dla mnie wspaniały muzyk i cudowna muzyka dla moich uszu. Ostatnio słucham w drodze do pracy. Jednym z moich ulubionych utworów jest "Cruel reality of nature", jak już mam na niego fazę to słucham go z uporem maniaka trzymając palec na przycisku "repeat":) Np. ostatnio rozkładałam ten kawałek na czynniki pierwsze, dźwięk po dźwięku i tak zastanawiałam się nad procesem jego powstawania oraz osobowością muzyka.
 

pula92

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jeden z najlepszych gitarzystów, umie przekazać uczucia poprzez muzykę.
Bardzo się wyróżnia, lecz wydaje mi się, że jak gra to nie jest trochę sobą, tylko to mi przeszkadza.
Muzyka którą tworzy jest niesamowita i warto zapoznać się z każdym jego albumem. Polecam.
 
Do góry