brzuszek :<

creat1ve

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam, mam pewniem problem, czytam rozne tematy i wiekszosci widze ze o takie rzeczy to pytaja wiekszosci dziewczyny :p Ale zaryzykuje i zapytam ;D a wiec jak "zgubic" brzuszek. Mam 184cm wzrostu i 79kg wagi. Brzuszek mam, nie az taki wielki ale jak np. usiade to faldki widac. Oczywiscie nie mam dostepu do silowni itd, jedynie domowe warunki. Jak narazie to robie 30-50 brzuszkow dziennie, trudno mi powiedziec jak dlugo juz je robie ale z jakis rok bedzie, rezultatu nie widze. Mam jakas dziwna przemiane materii :( Uwielbiam slodycze... nie dam rady z dnia na dzien tego rzucic, ale postaram sie ograniczyc. Jesli jest tu jakis ekspert od tych spraw to prosil bym o pomoc, jakie cwiczenia mam robic, co jesc itd. Z gory dziekuje.
 

creat1ve

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Czytalem duzo roznych wypowiedzi i ludzie polecaja A6W (Aerobiczna 6 Weidera), tylko tyle ze cos czuje ze nie dotrwam do konca. Przy 3 cyklach (czyli 6 tych cwiczen wykonanych 3 razy z rzedu bez zadnych przerw) czuje ogromne zmeczenie a co dopiero jak w 6 tygodniu bede musial zrobic 24 takich cykli do tego 3 serie ;/ juz sie boje. Jak myslicie czy w ciagu wykonywania tych cwiczen, z dnia na dzien bede co raz mocniejszy i poradze sobie w szóstym tygodniu?
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
Aby zrzucic brzuszek trzeba jesc mniej niz potrzebujesz, w sensie ujemny bilans kaloryczny a A6W jest do dupy.
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
No na pewno musisz skończyć ze słodyczami :mruga: Co do a6w to darowałbym ją sobie na twoim etapie i skupiłbym się na zrzuceniu tłuszczu czyli możesz biegać no odpowiednie odżywianie i jak coś to ABSII
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
ja bym zaproponował dietę z wartościami: 2 g białka na 1 kg masy
nieco obniżona ilością węglowodanów tj 3-4 g na 1 kg masy ciała
oraz 1 g tłuszczu na 1 kg masy ciała.
z czasem obniżaj ilość węglowodanów.
Słodycze i napoje zlikwiduj.
oczekujesz czegoś to i zmobilizuj się.
do tego aeroby po 40-50 min 4-5 razy w tygodniu.
 

creat1ve

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Nie da sie bez diety? nie wystarczy ze ogranicze slodycze i napoje albo rzuce je calkowicie? bedzie ciezko ale sprobuje. Plus do tego jakies cwiczenia na plaski brzuch? Czy to by wystarczylo zeby zrzucic troche niepotrzebnego tluszczu z okolic brzucha? Nie chodzi mi o to zeby byl kaloryfer tylko zeby byl w miare plaski.


a jesli chodzi o ABSII to kompletnie tego nie rozumiem... na tych obrazkach jest jakos dziwnie wytlumaczone, ze nie wiem w jaki dzien mam to robic i po ile powtorzen, jesli ktos by mi mogl to przetlumaczyc na "polski" to prosil bym bardzo :>
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
a powiedz, zrobisz z siebie kulturystę omijając całkiem siłownie? NIE
dieta to 70 % sukcesu więc trzeba się za nią wziąć.
 

creat1ve

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
ale ja nie mowie zeby ja calkiem ominac, tylko nie mam takich warunow zeby przygotowywac sobie takie rozne kosmiczne dania jak widze w niektorych dietach...
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
a jakie to jest danie kosmiczne?
piers z kurczaka z ryżem zrobić?
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Kilka składników diety:
- salami
- pierś z kurczaka
- jajka (na twardo, jajecznica, omlet, sadzone)
- kiełbasa
- wołowina
- wieprzowina
- indyk
- tuńczyk
- łosoś
- makrela
- śledź
- masło
- oliwa z oliwek
- śmietana
- majonez
- warzywa

Kosmos :D
 

creat1ve

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
no to przeciez o czyms taim pisalem :> czy wystarczyly by proste rzeczy, thx za pomoc. I jeszcze jak ktos by mi mogl wytlumaczyc te bwiczenia ABSII
 
Do góry