Broń w samochodzie

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
Volian napisał:
Właśnie, a jak to potem policja weryfikuje? Ten znak widać tylko pod światłem UV nie?
zawsze mnie zastanawia tylko jak oni potem znajdują tą osobe



Volian napisał:
Stożek to tylko naciskasz, leci chmura i już. W żelu trzeba się skupić, to fakt, ale nie jest to też wybitnie skomplikowane. Można poćwiczyć tak jak mówisz, np. na tych gazach treningowych i będzie po kłopocie
co to jest ten gaz treningowy ? on ma mniejsze stęzenie tej subtancji drazniacej ?
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
kotka10 napisał:
co to jest ten gaz treningowy ? on ma mniejsze stęzenie tej subtancji drazniacej ?
Gaz treningowy nie jest gazem obronnym. Uczysz się na nim tego jak obchodzić się z pojemnikiem i jak celować
 

corka

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2016
Posty
196
Punkty reakcji
0
Volian napisał:
Woda destylowana jak chodzi o te od Mace
sprytne tylko pytanie po co destylowana skoro normalna by była tańsza :D


kotka10 napisał:
to rzeczywiście do treningu idealny gaz. Jeszcze widziałam że jest jakiś zestaw z płytą DVD
fajne są te zestawy dla osób, które mają praktycznie zerową wiedzę. Jeśli jednak już coś wiesz to nie ma potrzeby tego kupować
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
corka napisał:
sprytne tylko pytanie po co destylowana skoro normalna by była tańsza
Widocznie jest w tym jakiś zamysł. Może chodzi o stężenie albo wyrzucanie mieszanki z odpowiednią prędkością i imitację żelu


corka napisał:
fajne są te zestawy dla osób, które mają praktycznie zerową wiedzę. Jeśli jednak już coś wiesz to nie ma potrzeby tego kupować
Korzystałaś z takiego programu szkoleniowego na DVD?
 

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
corka napisał:
sprytne tylko pytanie po co destylowana skoro normalna by była tańsza
zauważ że takiej zwykłej wody z kranu nigdzie przecież nie sprzedają czy się mylę ?
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
kotka10 napisał:
zauważ że takiej zwykłej wody z kranu nigdzie przecież nie sprzedają czy się mylę ?
Wracając bardziej do tematu wątku. Przymierzam się do zakupu pistoletu obronnego z racji długich tras. Możecie coś polecić?
 

mymyk

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2017
Posty
117
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Volian napisał:
Wracając bardziej do tematu wątku. Przymierzam się do zakupu pistoletu obronnego z racji długich tras. Mozecie coś polecić? Sam znalazłem taki sprzęt https://www.militari...alther-PPQ-RAM

Bardzo porządny , mój brat go używa i sobie chwali. Może przez miesiąc leżeć załadowany w stanie gotowości i nic się z nim nie dzieje, a teraz jeszcze jest przeceniony na militaria.pl :D
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
mymyk napisał:
Bardzo porządny , mój brat go używa i sobie chwali. Może przez miesiąc leżeć załadowany w stanie gotowości i nic się z nim nie dzieje, a teraz jeszcze jest przeceniony na militaria.pl
A jak jest z tym ładowniem kulek. Można różne rodzaje mieć załadowane??
 

Bllack

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2013
Posty
12
Punkty reakcji
0
Możesz mieć wszystko, dopóki nikt Ci do tego bagażnika nie zajrzy :) a tak na poważnie to można sobie narobić sporych kłopotów..
 

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
Bllack napisał:
Możesz mieć wszystko, dopóki nikt Ci do tego bagażnika nie zajrzy a tak na poważnie to można sobie narobić sporych kłopotów..
czyli nie polecasz że mieć takiego walthera do samoobrony ? policja może coś zrobić jak zobaczy że mamy takie coś w aucie ?
 

Cal22

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2018
Posty
14
Punkty reakcji
0
Dopóki nie jest to broń palna, na którą trzeba pozwolenia, to raczej policja nie może nic zrobić. A co do samej idei, to na pewno warto mieć zawsze pod ręką coś do samoobrony.
 
Do góry