Bratnia Dusza... miłości szukam :)

Status
Zamknięty.
E

Elen

Guest
Dzis odnalazlam ten dzial i... postanowilam zrobic cos szalonego, ale calkiem realnego. Otoz, gdzies gleboko w sobie nosze obraz czlowieka, ktory moglby byc moja "druga polowa", albo ladniej mowiac "czescia mej duszy." Wciaz spotykam przerozne osoby, w tym interesujacych mezczyzn, ale mam wrazenie ze to nie jest jeszcze "to." Trudno to moze ubrac w slowa, ale pisze to, co czuje. Kogo szukam? Mezczyzny o okreslonej osobowosci, silnego a zarazem wrazliwego zmyslowo, takiego ktory dostrzega piekno tego swiata. Kogos, kto potrafi cieszyc sie zyciem, usmiechnietego lecz nie pozbawionego sentymentu i chwil zadumy. Kogos o poetyckiej duszy...wolnego, a zarazem twardo stojacego na ziemi. Mezczyzny dla ktorego milosc ma znaczenie i ta Jedyna kobieta. Kogos, kto ma charakter i charyzme. lecz takze cieplo i poczucie humoru. Hm... wyszla z tego niezla mieszanka. Ide wiec za moim marzeniem.. a zycie pokaze, czy ono sie spelni. JESLI JEST KTOS TAKI, KTO CHOC CZESCIOWO ODZWIERCIEDLA TAKA OSOBOWOSC, TO PROSZE, NIECH SIE ODEZWIE NA PW. :) *** Wiem ze On istnieje. A zeby ulatwic wyobrazenie osoby ktorej szukam, to zamieszczam tu 3 piosenki Bruno Pelletier, osoba artysty i jego tworczosc odda to najlepiej. Osoby z takim cieplem i iskra w oczach poszukuje. I "cos" uparcie kaze mi wierzyc ,ze znajde. :przewraca: https://www.youtube.com/watch?v=EocLKUzsaoc&list=PLSN6d_j5Tts8K41QrAociJRCySOSyrR3L ** https://www.youtube.com/watch?v=EqdnGvpjQnU ** https://www.youtube.com/watch?v=-MLd14P8BBk
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Takim sposobem to się zazwyczaj sępy zlatują a nie orły. Szkoda że nie znam francuskiego :)

Naprawdę nie boisz się rozczarowania, smutku rozstania, zawiedzenia lub uzależnienia ?
 
E

Elen

Guest
Nie boje sie. Uwazam to za jeden z wielu sposobow na danie sobie szansy poznania ciekawej osoby. Jesli sie ktos zjawi konkretny, to dobrze, jesli nie... przezyje. W realu tez sie rozgladam. I spokojnie... nie jestem typem osoby, ktora obdarza kogos zaufaniem ot tak. Zeby znalezc, to trzeba szukac, rozczarowania sa wpisane w ryzyko realnych zwiazkow. Wierze w moja intuicje, na pewno wyczuje ze to ta osoba. Damy rade, ale dzieki za troske. :) A co do tlumaczenia- wystarczy wrzucic wykonawce i tytul piosenki w tekstowo.pl i znajdziesz tlumaczenie.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
To półśrodek i poniekąd profanacja. Nie to samo jak czuć, rozumieć i doświadczać werbalnie w oryginale.
 
E

Elen

Guest
No wiesz co... zaden polsrodek. Ja zamierzam przejsc do realnego kontaktu, jesli ktos interesujacy sie odezwie. Chyba zle to zrozumiales. Kazdy sposob poznania kogos jest dobry. Internet wcale nie jest gorszym miejscem od spotkania kogos na ulicy czy na portalu randkowym. Trzeba miec odwage w sobie. :)
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Elen napisał:
No wiesz co... zaden polsrodek. Ja zamierzam przejsc do realnego kontaktu, jesli ktos interesujacy sie odezwie. Chyba zle to zrozumiales. Kazdy sposob poznania kogos jest dobry. Internet wcale nie jest gorszym miejscem od spotkania kogos na ulicy czy na portalu randkowym. Trzeba miec odwage w sobie. :)
Elen pobudka :) !

Pisałem o tłumaczeniu języka piosenek w necie vs rozumienie i odczuwanie słuchając w oryginale :)


Nie zrobiłem "cytuj wypowiedź" (ostatnie zdanie Twojego postu #3) gdyż nie przypuszczałem nawet że tak to można powiązać i zrozumieć.
 
E

Elen

Guest
Kaznodzieya napisał:
Pisałem o tłumaczeniu języka piosenek w necie vs rozumienie i odczuwanie słuchając w oryginale :)


Nie zrobiłem "cytuj wypowiedź" (ostatnie zdanie Twojego postu #3) gdyż nie przypuszczałem nawet że tak to można powiązać i zrozumieć.
Aha... to sorry. Jak widac mozna ... kobieta wszystko moze ha ha. ;)
 
B

Brother_of_Steel

Guest
Jezu, nie chcę być złośliwy...
Nie obraź się, ale takich postów pełno na portalach randkowych. Pachną desperacją...
 
K

Kuqi

Guest
Niekoniecznie desperacją. Ja życzę powodzenia, żebyś znalazła tego, kogo sobie wymarzyłaś :)
 
E

Elen

Guest
Spokojnie :D nie ma desperacji, jest luzik. Juz taka spontaniczna ze mnie dziewczyna. Ogloszenia na portalach randkowych sa calkowicie inne, powiedzmy ze wiecej jest tych o celach seksualnych (zwlaszcza panow). Moje ogloszenie jest bardzo indywidualne. Do tej pory zapoznalam 3 osoby, z dwoma raczej pozostane w relacjach kolezenskich, trzecie ...dopiero przede mna, wiec sprawa rozwojowa. Ogloszenie pozostanie tu do okreslonego czasu, pozniej poprosze administracje o usuniecie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry