Brak pamięci

F

faithless

Guest
Czytam, czytam i pomyślałem ze może potraficie mi pomóc :(

Przed włączeniem gry „Will Rock” pojawia się komunikat „Dostępne jest mniej niż 64 MB pamięci. Jakości graficzna może ulec pogorszeniu” Problem w tym ze pamięci RAM =256 MB a dysk twardy tez ma jeszcze sporo miejsca ok. 30 GB Więc na czym polega ten brak pamięci ? Jak oczyścić tą pamięci ?
Z góry dziekuje za pomoc :)



Pozdrawiam :)
 

Aga__

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Ja Ci niestety nie pomogę :( nie znam sie w ogóle na tych pamięciach i pojemnościach :/ Ale powodzenia życze i mam nadzieję, że ktos się odważy dopomóc :D
 

Lothid

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
Z nienacka :]
Dokpowałeś RAM czy od razu kupiłeś z 256? Być może RAM został źle "zainstalowany".

faithless napisał:
„Dostępne jest mniej niż 64 MB pamięci. Jakości graficzna może ulec pogorszeniu”
To znaczy że gra się włącza? Jeśli tak to czy grafika bardzo się pogorszyła? Może nie ma co się przejmować tym błędem :hyhy: Może masz włączone za dużo programów uruchomionych. Odpowiedz mi to zobacze co ci dalej powiedzieć :D
 

Mikanka

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
Ja ci niestety nie pomogę, nie znam się na tym kompletnie :/ ale na szczęście tylko ja jestem takim laikiem, więc na pewno znajdziesz rozwiązanie problemu :D
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Moze po prostu zle je podlaczyles wazne jest ulozenie ich na plycie. Wiem to bo mi tez nie widzialo. Sprobuj zmienic kolejnosc kosci
 
F

faithless

Guest
Tom,
Tom napisał:
Moze po prostu zle je podlaczyles wazne jest ulozenie ich na plycie. Wiem to bo mi tez nie widzialo. Sprobuj zmienic kolejnosc kosci
Ja juz kupiłem złozonego kompa :( ja sam nic nie podłanczałem :(


Mikanka napisał:
ale na szczęście tylko ja jestem takim laikiem,
Ja tez jestetm laikiem :(
 

night_cr0wler

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wyłącz wszystkie uruchomione programy i zamknij wszystkie ikonki obecne obok zegara, powinno pomóc.
Jeśli masz Windows 2000/XP/2003 to prawym w mój komputer->właściwości->zaawansowane->w sekcji wydajność klikasz ustawienia->zakładka zaawansowane)

Na samym dole masz sekcje pamiec wirtualna, klikasz zmień ii ustawiasz tyle ile Ci trzeba
 
N

Neo

Guest
Ejj, a czy to czasem nie chodzi o pamięć graficzną :?: Ile masz RAMu na karcie graficznej :?:
 
N

Neo

Guest
Skoro masz 256 na karcie i 256 na płycie to ja nie wiem. Pomysły: zainstalować nowe sterowniki albo zrobić formata i wszystko od nowa. A jak stara jest ta gra :?:
Acha i jeszcze jaką masz kartę graficzną
 
F

faithless

Guest
Neo, Dzieki za checi pomocy :) Juz jest ok ! :) Zrobiłem jak mówił night_cr0wler, I wszystko jest ok :)
Dziekuje wam obu :) night_cr0wler, i Neo,
Pozdrawiam :)
 

sunshine

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2005
Posty
160
Punkty reakcji
0
Miasto
sun
night_cr0wler, i Neo, no sie wpakowaliście ;) jak będe miała jakiś problem to już wiem do kogo pisać :hyhy: uczciwe ostrzegam :rotfl:

pozdrawiam Mistrzów night_cr0wler, i Neo oraz wszystkich laików w tej dziedzinie (takich jak ja) :p
 

sunshine

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2005
Posty
160
Punkty reakcji
0
Miasto
sun
skoro tak twierdzisz :p , ale pamietaj, ja ostrzegałam :hyhy:

pozdrawiam cieplutko Neo, ;)
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
faithless napisał:
Więc na czym polega ten brak pamięci ? Jak oczyścić tą pamięci ?


a moze chodzi o pamięð człowieka :D:D:D
To był żart no ogólnie bym tu doradził tak:
Tom napisał:
oze po prostu zle je podlaczyles wazne jest ulozenie ich na plycie. Wiem to bo mi tez nie widzialo. Sprobuj zmienic kolejnosc kosci
 
Do góry