Brak orgazmu.

H

hempi56

Guest
Może warto zainwestować w jakieś erotyczne zabawki itp. lub nakładkę zwiększającą doznania?
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
Warto zastanowić się czy brak orgazmu to nie przypadkiem anorgazmia, czyli niezdolność do odczuwania rozkoszy, pomimo silnego podniecenia seksualnego. To problem, z którym większość kobiet nie potrafi sobie poradzić, dlatego warto o nim mówić głośno!
http://kobieceprawdy.pl/article_uni/pikanteria/anorgazmia_-_gdy_seks_przestaje_cieszyc.html
 
B

BeamerBenzOrBentley

Guest
seks - o dziwo dla niektorych zapewne - zaczyna sie i konczy w glowie. nigdy nie mialam problemu z orgazmem. z jednym jak i z drugim. skup sie i dzialaj.

moze jeszcze tu zajrzysz.
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Mi sie udalo mojaj kobiecie sprawic ta rozkosza dopiero po roku. Wiec roznie to bywa. Mezczyzna musi nauczyc sie swojej kobiety a kobieta nauczyc sie odczuwac ta przyjemnosc.

Jednym przychodzi to latwiej innym gorzej. Trzeba probowac az sie wypracuje odpowiednie parametry "pracy" :)

Dlugosc, szybkosc, kat nachylenia :D
 
B

BeamerBenzOrBentley

Guest
..a przede wszystkim zalezy to od skupienia kobiety. bo jesli ty sie starasz i machasz a tu dalej nic, to moze sie zastanow czy ona nie mysli o pracy, o zakupach, o praniu.

a fakt, technika jest wazna.
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
No chyba glowny problem polega wlasnie na tym, zakladajac ze mezczyzna wszystko robi jak nalezy, ze kobieta nie potrafi sie odpowiednio skupic ;) Taka psychika. Mezczyzni maja odwrotnie, czasami trzeba celowo sie "rozpraszac" aby za szybko nie dojsc ;)
 

habiiib

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
317
Punkty reakcji
8
Nie jestem specjalistą i jest podane zbyt mało informacji, ale problem opisany w pierwszym poście wygląda na zespół zakodowanych reakcji seksualnych, a jeśli jest to prawdą, to te wszystkie porady można do kosza wyrzucić. Partner nie jest winien w takiej sytuacji, a wręcz przeciwnie, tylko z nim można się z tego wydostać.
 
Do góry