brak czasu

szymon123

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2015
Posty
17
Punkty reakcji
0
BLANCOS tak zrobiłem, i strasznie wyzwiska szły w moja stronę ja tylko odpowiedziałem że jest chora i wielka dama każdego może mieć... Jestem wolny a jej przyjaciolka pisze zapłać za chate a ona ściągnie sobie byłego już lecę płacić!
 
B

Blancos

Guest
I bardzo dobrze zrobiłeś :)

Teraz tylko się nie ugnij i już niedługo będziesz od niej wolny.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
zostaw jej jeszcze przeciekający kran i kilka innych usterek w mieszkaniu, a tak na dowidzenia :D
 

szymon123

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2015
Posty
17
Punkty reakcji
0
Już jestem u siebie, a ona w wielkim Szczecinie sama patologia, chciałem się pożegnać normalnie lecz nie wytrzymałem jak mi powiedziała i to już w naszym mieszkaniu jak.się pakowalem i wspominałem jej ta Norwegie to Wypj powiedziała a ja hola hola do końca grudnia płaciłem też i jeśli bym chciał mogę zostać ale ze nie mogę na cb patrzeć to wyjdę, a ona dalej Wypie a ja jesteś łatwa itd potem zalowalem tych słów ale okazało się że beszczelna chce żebym płacił za styczeń jeszcze haha teraz nie pisze pewnie od poniedziałku jej przyjaciolka napisze
Szczerze nie lubię tak z była kobieta się kłócić ale pierwsza dama mnie wyprowadziła z nerwów i jeszcze ze pusty jestem!!! To całkiem!! Ciągle zmienia miasta i z innym typem, każdy ja zatrudnia bo miła ładna i kochana!! A potem pokazuje rogi!! A ja przez 4 mies taki ślepy!!
 

fiszka78

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
55
Punkty reakcji
1
Ja też bym trochę wyluzowała na Twoim miejscu, to, że jest dostępna na fb, wcale nie oznacza, że ona tam ciągle siedzi. Równie dobrze może mieć po prostu aplikację i pewnie fb odczytuje, że jest dostępna, ponieważ jest zalogowana (a na telefonie jest się ciągle zalogowanym). Kwiaty, no cóż, pewnie od kogoś dostała, ale nie chciała Ci tego powiedzieć, żebyś nie był zazdrosny. Pisałeś, że powinna wyrzucić, no nie wiem, mimo wszystko ja też pewnie bym zachowała, nawet nie chodzi o to, że to od kogoś, tylko miło mieć kwiaty w domu. Ja radziłabym Ci porozmawianie z nią o tej sytuacji, wyjaśnij jej, że czujesz się niekomfortowo w tej sytuacji, powiedz co Ci przeszkadza, szczera rozmowa to jest klucz do rozwiązania większości problemów.

Zawsze podkreślałam, że szczerość w związku to podstawa, jak miałam konto na mydwoje, to samo, podkreślałam, że jest to dla mnie najważniejsze i faceci, którzy się do mnie odzywali, wiedzieli o tym. I całe szczęście, obecnie jestem z jednym z nich i oboje wiemy, że jak coś się dzieje, to musimy po prostu ze sobą szczerze porozmawiać, wyrazić werbalnie wszelkie problemy, przegadać dany temat i uwierz mi, że to bardzo pomaga, pozwala rozwiązać większość problemów, już na samym początku powstawania tych problemów. Dlatego zamiast podpytywać się na forum, najlepiej zadaj jej te same pytania, o co chodzi, że ona tak długo pracuje, czemu jest na fb, czy coś się dzieje, czego powinieneś się obawiać.
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
trudno się z Tobą nie zgodzić Fiszka. W zasadzie to nie wiem co więcej powiedzieć bo musiałabym skopiować Twoją wypowiedź :p
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
dobrze w sumie, że przejrzałeś na oczy i nie zmarnowałeś więcej czasu z tą dziewuchą.
 
Do góry