[BOSSY] Moje treningi

Status
Zamknięty.

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
ja tam nie pamiętam żebym coś dawał...prędzej mogę coś brać :D
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
no i stało się, tak jak sobie zakładałem tak też zrobiłem, koniec wakacji, początek powrotu na siłkę, dzis pierwszy trening Plecy, przedramiona i brzuch, dieta a przynajmniej jej zarys bede wcinał od czwartku, dziś lajtowy trening ze względu na niedawną kontuzję pleców, a dokładnie odcinka lędzwiowego, naderwanie czy cokolwiek to było. Narazie jest pozytywnie i czekam na wasze wsparcie, postaram się wytrwać jak najdłuzej z obecną motywacją.
POZDRO :)
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
drugi dzień spania po 3-4 h w nocy, własna działalnośc czasami dobija ale motywacja nie spada, mimo ogromnego zmęczenia poszedłem na trening, dziś klata + bic...obiecałem że od jutra zaczynam wcinać szamę , niestety nie mam dziś czasu na przygotowanie żarcia na jutro, no ale może wreszcie w piątek ruszę, albo przynajmniej jutro zacznę już miarowo jeść...najważniejsza jednak dla mnie jest motywacja.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Wczoraj Przedramię + Barki
od dziś jako taka dieta, zdrowsze jedzenie no powiedzmy
3.00 - jajecznica z 4 jajek+ chleb żytni pełnoziarnisty
7.00 - serek wiejski + chleb żytni pełnoziarnisty
10.00 up
no i teraz już ryż się gotuje i z jakieś 200-300 g piersi z kuraka do usmażenia :)
Motywacja bez zmian, na wysokim poziomie :)
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
7.00 - jajecznica z 4 jaj + 50 g płatków owsianych , jogurt naturalny 400 g + 50 g płatków owsianych
11- serek wiejski 250 g + 50 g ryżu brązowego
14- piers z kurczaka 150 g + 100 g ryżu brązowego
17- chleb żytni pełnoziarnisty 4 kromki + 100-150 g makreli wędzonej
20- planowany trening
na dobranoc pół kostki twarogu + łyk oliwy + białko Ostrowia 50 g

Powoli wprowadzam więcej posiłków
myślę o wprowadzeniu jakiejś wołowiny w dietę, ale to z dnia na dzień będę informował co i jak , narazie żadnej dodatkowej suplementacji poza białkiem nie przewiduje, no może jakąś przedtreningówkę ;)
Miło by było jakby ktoś jeszcze coś się tu udzielał a nie tylko ja tu piszę swoje wypociny :)
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
4:30 - jajecznica + 70 g płatków owsianych, 200 g jogurtu naturalnego
9.00 - makrela wędzona, 4 kromki chleba pełoziarnistego
13- kura + ryz
17- ryz 70 g + 60 g tunczyka
19.30 trening klata + bic
20.30- serek wiejski 200 g + ryz 30 g +poł szklanki mleka+ miarka białka revolutions (wszystko zmieszane)
22.00 - poł kostki twarogu+ łyk oliwy + szklanka mleka

dzis na treningu 1-1,5 l wody wypite, ogólnie wziałem tak dla lepszego treningu miarke B.P.I 1.M.R , i normalnie mnie tak przetrzepało pozytywnie ze szok, nadal ciągle mi mało treningu :)
 

O.N!

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
263
Punkty reakcji
2
BOssy ogólnie do czego chcesz dojść ? Pytam bo nie wiem ile ważysz patrząc po tej rozpisce a mam pare pytań...
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
do konca roku zdobycie masy na poziomie 82-85 kg z 76 kg i zrzuceniu niepotrzebnego tłuszczu, dieta u mnie jak narazie tylko tak zarysowo poniewaz brak czasu na ulozenie i trzymania jej, po tym weekendzie powinienem ruszyc z pełną parą
jakie to pytania? :)

2:30 - jajecznica + platki owsiane + jogurt naturalny
7.00 jakaś tam kanapka zakupiona skladajaca sie z ciemnego pieczywa, sera, salatki, ogorka, jajka itp
11.00- 4 kromki chleba pelnoziarnistego + serek wiejski 500 g
15- kurak z rozna + ciemne pieczywa :D
19 - 100 g ryzu brązowego + 100-150 g piersi z kuraka + warzywa na patelnie
21- pol kostki twarogu, szklanka mleka , łyk oliwy
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
7- jajecznica 3 jajka + 50 g płatków owsianych + jogurt naturalny 400 g + jabłko, zielona herbata
10- 150 g chleba chleba pełnoziarnistego + 100 g makreli wędzonej, zielona herbata
12,30- ryż brązowy 100 g + 200 kuraka+ warzywa na patelnie, zielona herbata 2 banany
18- tortilla własnej roboty :)
19- sałatka warzywna z kurczakiem i tuńczykiem + 2 kromki chleba pełnoziarnistego
20 trening bary + tric
22 - kostka twarogu 250 g + łyk oliwy + szklanka mleka + białko

dalsze posiłki itp będę wpisywał przez edytowanie postu
w niedziele wyliczę sobie zapotrzebowanie BTW, no i czekam na wieczorny trening z niecierpliwością żeby znów się dobić jak ostatnio

Zrobie antyreklamę sieci sklepów BIEDRONKA ponieważ ostatnia WODA Źródlana poprostu po pół dnia po otworzeniu już się nie nadaje do spożycia, zaczyna smakować czymś takim nie do przełknięcia, no chyba że przyszła do nich jakaś wadliwa dostawa i tyle
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Piątek, sobota, niedziela diety brak, od jutra dalej ruszam , tym razem z 120 % zamiarem. Wieczorem wrzuce zapotrzebowanie BTW ;)
 
0

03092010

Guest
a ja wlasnie jem biszkoptowe ciasto, z masa kremowa, z karmelem, to wszystko z gruba warstwa orzechow i migdalow.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
7- jajecznica 4 jajka + platki owsiane 50 g + 200 g jogurtu naturalnego
11- 200 g chleba pelnoziarnistego + 150 g makreli wedzonej
13- 500 g serka wiejskiego
14- 2 kotlety schabowe + ziemniaki
19- tortilla z 200 g kurczaka + pół pomidora
20- trening klata + bic
21.30- łyk oliwy+szklanka mleka + kostka twarogu

Ogólnie dzień bardzo senny a wieczorem w pośpiechu wszystko . Wartości BTW nadal nie wyliczyłem, skupiłem się na naprawie auta i obchodzeniu urodzin a w niedziele łeb bolał :p
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
5-jajecznica 4 jaja + 50 g płatków owsianych + 200 g jogurtu naturalnego
9- frytki + kebab
13 serek wiejski 200 g + chleb pelnoziarnisty
18 - tortilla z 200 g piersi z kurczaka + pomidor + sos z jogurtu naturalnego, majonezu i pieprzy cayenne czyli na ostro
20- trening plecy + przedramie
21 kostka twarogu + oliwa + szklanka mleka

ogólnie dziś trening taki z d*py, za małe ciężary, muszę większe dowalać
dieta jak widać, przynajmniej staram zdrowiej żyć niż wcześniej, byłoby lepiej gdyby ten CZAS się znalazł
Przynajmniej się cieszę że treningów narazie sobie nie odmawiam
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Dieta prowadzona w 40 % dziś , przez weekend brak ponieważ spędziłem go u swojej partnerki.
Za to trening miazga, Klata+ bic, siły jeszcze miałem ,ale napięte mięśnie już odmawiały posłuszeństwa na kolejne powtórzenie. Najbardziej udany trening od początku powrotu do ćwiczeń.

Dieta prowadzona w 40 % dziś , przez weekend brak ponieważ spędziłem go u swojej partnerki.
Za to trening miazga, Klata+ bic, siły jeszcze miałem ,ale napięte mięśnie już odmawiały posłuszeństwa na kolejne powtórzenie. Najbardziej udany trening od początku powrotu do ćwiczeń.
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Powodzenia z tymi 85kg, ja po wakacjach wszyscy mi mówią że połowy mnie nie ma spadło 15kg totalny brak motywacji więc trzymaj diete i pompuj. Zdrowia
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
może jednak 85 to za duży pułap, bo mogę nabrać tych 85 ale niezbyt czystych kg, cel 80 kg , powoli ale treściwie.
wczoraj klata + bic.

Skalpel bierz się i ty do roboty !
 

Arczi84

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2013
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Katowice
Witam. Widzę 2 kolegów się udziela i żyjecie dietą i siłownią. Ja też wróciłem do ćwiczeń po 4 latach przerwy. Mój krótki opis jak to wyglądało i jak teraz to wygląda.
Trenowałem 2 lata zaczynałem od wagi 58kg a po 2 latach ważyłem 65kg. Warunki amatorskie czyli treningi z kumplami w piwnicy czyli ławeczka drążek, 2 hantle, gryf. Rekord w wyciskaniu na płasko klatka 85kg, co przy wadze 65kg jest dla mnie zadowalające.
Potem niestety nastąpił 4 letni rozbrad z siłownią, głównie brak czasu i może trochę motywacji.
Od 3 miesięcy znów ćwicze w warunkach amatorskich tylko że doszedł modlitewnik ze sprzętu. Ważę 78kg i póki co rekord w wyciskaniu na płasko klatka 91kg. Mam zamiar jeszcze trochę poćwiczyć i jeśli będę widzieć zastój to wezmę kreatynkę mono w proszku zielony vitalmax 300g. Czy ktoś ją brał może i wie czy dobrze kopie? Mój cel to waga 82-85kg max i potem chciałbym sobie mięśnie wyrzeźbić. Mam nadzieję że jeszcze ktoś sie tu udziela i będzie z kim podyskutować :)
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry