Bóle stawów- domowe sposoby?

N

Naxxramas

Guest
asienka80 napisał:
hej!
Mojego siostrzeńca męczą silne bóle stawów. Moja siostra próbowała już metod farmakologicznych- nie działają.
Znacie jakieś domowe sposoby łagodzenia bólu stawów?
Ja znalazłam tylko takie:
http://ochoroba.pl/3527-domowe-sposoby-na-bolace-stawy

I zastanawiam się czy któryś z nich jest skuteczny?
Pewnie, że nie działają. Znacie jakieś środki farmakologiczne, które działają ? : )

Rozwiązaniem jest tylko medycyna holistyczna dlatego polecam wybrać się do dobrego kitajca - im została przekazana wiedza o waszych czakramach i meridianach i tylko chińska medycyna jest skuteczna.
 

gjanicki

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2013
Posty
39
Punkty reakcji
0
na bóle stawów to z tego co wiem od zawsze stosowało się rozgrzewanie. Trzeba by to sprawdzić, ale coś mi się obiło o uszy że są maści, kremy rozgrzewające i one też są na bolące stawy.

Edit. Znalazłem w domowej apteczce dip hot i to jest też na stawy.
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
A ten dip hot to jak działa? Używałeś go? Mi czasami doskwiera ból stawów(nie jakiś wielki), więc coś na tę dolegliwość by mi się przydało.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Dziala właśnie rozgrzewająco. WIęc na pewno szybko upora sie z bólem :) Proponuję poszukać w swojej aptece, dostepny jest wszędzie.
 

Hailie

Bywalec
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
475
Punkty reakcji
118
gjanicki napisał:
na bóle stawów to z tego co wiem od zawsze stosowało się rozgrzewanie.

Bzdura. Osobom z RZSem zastosowanie ciepła w okresie rzutu spowoduje spotęgowanie procesu zapalnego, podobnie z dną moczanową, chociaż w okresie remisji owszem. Dlatego NIE ZAWSZE należy stosować rozgrzewanie a należy dostosować do stanu i choroby.
Maść rozgrzewająca (a nie rozgrzewanie fizyczne) nie zaszkodzi, ale warto pamiętać, że nie usuwa przyczyny a jedynie objaw. Jeśli ktoś chce trwale pozbyć się problemu to trzeba leczyć przyczynę.
 

Henryk12

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Według mnie na bóle stawów, zwłaszcza np. kolanowych i tych bardziej newralgicznych polecałbym zastosowanie jakichś sprawdzonych suplementów, które mają pozytywne opinie w sieci.
Polecam zapoznanie się z kilkoma produktami, ja stosowałem przez większość czasu suplement Hyalutidin HC Aktiv.
Dużo pozytywnych opinii wśród sportowców oraz fizjoterapeutów pomogła mi w wyborze. Suplement zaczął działać po jakimś drugim tygodniu stosowania. Efekty widoczne i nie żałowałem wydania ani jednej złotówki.
 

Ania Kowalczyk

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jakiś czas temu na forumowisku znalazłam informacje o leku Urarthone na ból stawów i dolegliwości reumatyczne. Nie mogę tego znaleźć teraz, ale chciałąm serdecznie podziękoać, bo odkąd go zaczęłam zażywać naprawdę super sie czuje i mogę dużo więcej niż wcześniej. Na poczatku lekarz polecil żebym wzięłą większą dawkę, a teraz piję już małą, ale staram się codziennie tak profilaktycznie. Jest bezpieczny i skuteczny o czym nie wszyscy wiedzą, a do tego tani i bardzo wydajny, bo zażywa się go w kroplach, a butelka ma 250 ml. Teraz informację chcę przekazać dalej i życzyć wszystkim zdrowia:)
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Trzeba pomyśleć o jakimś wyjeździe do sanatorium na takie schorzenia. Moja mam była w sanatorium uzdrowisko-swieradow i skorzystała z wielu zabiegów i wrócił jak nowo narodzona. Wiem, że wybiera się znowu ale już turystycznie i pewnie się z mamą wybiorę i też skorzystam z zabiegów.
 

SuperMamaPola

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2018
Posty
43
Punkty reakcji
0
Jak domowe sposoby nie pomagają, to zawsze możesz skonsultować to z lekarzem. Polecam LekarzObok i wideo rozmowy, więc nie musisz wychodzić z domu do przychodni, czy szpitala, a może akurat lekarz coś pomoże. Zwłaszcza, że jak coś to możesz dostać na meila receptę :)
 

Krzys_M

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2018
Posty
16
Punkty reakcji
0
Jak to się odbywa, te videokonsultacje? mozna tam po prostu zadzwonić i się umówić? czy to przez internet wszystko?
 

imbirowska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2018
Posty
74
Punkty reakcji
3
Mi sie odnowiła dawna kontuzja i mocno boli mnie od paru dni kolano, trcohę przyszalałam na rolkach, kupiłam sobie dip rilif do smarowania, robię okłady i liczę, że do majówki jakoś wydobrzeję ale na pewno wybiorę się w końcu do fizjoteapeuty
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Też właśnie używałem dip rilifa swego czasu, ma dobre działanie przy takich kontuzjach. Na korzonki zaś dip hot mi pomagał.
 

imbirowska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2018
Posty
74
Punkty reakcji
3
nierannyptaszek napisał:
Też właśnie używałem dip rilifa swego czasu, ma dobre działanie przy takich kontuzjach. Na korzonki zaś dip hot mi pomagał.
to ten rozgrzewający wariant? Dobrze mieć coś takiego w domu, bo to jednak skuteczniejsze niż tabletki, bo dział w tym miejscu w którym boli no i nie obciąża wątroby itp.
 

lokans

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2015
Posty
14
Punkty reakcji
0
To meandry medycyny naturalnej już. Tutaj super się tym zajmują [SIZE=10pt]longevitas.pl [/SIZE] ogólnie, w sumie nie wiem czy coś o bólu stawów, ale pewnie tak.
 
Do góry