Ból serca po alkoholu

damcio

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2008
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków/Włocławek
Mam pytanie.Kiedyś pisałem o kuciu serca przeszło mi to bo przestałem się bać.Lecz teraz mam inne objawy.Jak wypije to nie mogę spać i strasznie szybko bije mi serce.Czy to może być kac czy to jakaś wada.

Pozdrawiam
 

socjopata

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
110
Punkty reakcji
0
Na pewno nie jest to kac, po alkoholu śpi się jak baranek. Być może jest to wada - nie wiem, musisz sprawdzić to u lekarza.
 

zmstr

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
480
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Ostr
raczej zwykła nerwica, która tak się objawia :) ale kontakt z lekarzem potrzebny jak najbardziej..
 

damcio

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2008
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków/Włocławek
Byłem u lekarza.Przebadali zrobili EKG wszystko dobrze.Powiedział ze może być to nerwica.Jak z nią walczyć
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
mam podobny problem jak wypije ekg mam ok echo tez ok powiedzieli mi ze to nerwica narazie dali mi lek ziolowy Validol(Nie uzaleznia,bez recepty i tani) mam go brac doraznie jak nie przejdzie to mam isc na terapie badz dadza inne leki mocniejsze
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
nie dodalem najwazniejszego kumpela wyleczyla sie z nerwicy sama za pomoca ksiazki i swoich staran
tu masz linka tez zamierzam ja przerobic http://sensus.pl/ksiazki/WARSAM.htm

melisa jak najbardziej :)
 

damcio

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2008
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków/Włocławek
Dziękuje zobaczymy jak będę się czuł po melisie.

Dziękuje za pomoc.Zauważyłem ze bardzo dużo pomaga mi to forum.Dziękuje jeszcze raz.
 

MałgorzataS

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Melisa to doby pomysł :) Możesz spróbować także tabletki ziołowe, na pewno nie zaszkodzą :)
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
Ja po alkoholu też spać nie mogę, dopóki mi się nie przestanie w głowie kręcić jak zamykam oczy.
może to nie kłucie w sercu, a problemy z przełykiem, oddechem?
wiesz.. po alko wiele rzeczy nam się wydaje...;P
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Szybsza praca serca po alkoholu jest rzecza tak oczywista, jak fakt ze po lecie jest jesien. Tylko wyjatkowo znerwicowana osoba zaczyna wbijac sobie do glowy jakies wyuzdane objawy a to skutkuje kuciem w kl. piersiowej.
 
M

MacaN

Guest
Szybsza praca serca po alkoholu jest rzecza tak oczywista, jak fakt ze po lecie jest jesien. Tylko wyjatkowo znerwicowana osoba zaczyna wbijac sobie do glowy jakies wyuzdane objawy a to skutkuje kuciem w kl. piersiowe

Nie sądzę. kłucie faktycznie występuje. Ja to mam nawet bez picia i to często, ale to raczej nic groźnego nie jest :p
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Tak to objawy nerwicy.
Musisz tłumaczyć sobie ,że wszystko jest okej i się nie denerwować , myśleć o czymś przyjemnym (coś co lubisz , czym się interesujesz) często pomaga też jak zjesz coś na co masz ochotę :D
 

Ola44

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
porozmawiaj o tym z psychologiem :) i może nie pij tyle... ;p
 
Do góry