Ból przy oddawaniu moczu

mega_lamowski_typ

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Witam,
Mam problem dziś poczułem lekkie pieczenie na penisie zaciekawiony co i jak :p odsłoniłem naplet i ból minął lecz jak zakryłem poczułem go z powrotnym, ale przestało po chwili,
Parę godz. później oddawałem mocz i po oddaniu poczułem mocne pieczenie w w/w okolicy doszłem do wniosku że to napletek od "spodu" mnie tak piecze co to może być miał ktoś coś takiego kiedyś?
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
A ile masz lat ? Możesz mieć jakieś problemy z nerkami, jeśli boli Cię przy oddawaniu moczu mogą to być np. kamienie . Idź do lekarza rodzinnego powiedz jaki masz problem a ten z kolei pewnie da Ci skierowanie do nefrologa.
edit.
jeśli to nerki to z tego co słyszałem to atak kolki nerkowej(który może się pojawić) jest co najmniej nie do wytrzymania i w domu sobie z tym nie poradzisz. Więc jak masz jakieś problemy to idź z tym do lekarza czym prędzej .
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Może to być zapalenie cewki moczowej, ale lekarzem nie jestem więc musisz się do niego wybrać osobiście i zapytać.
 

uns

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Nie czekaj z tym, mozliwe ze to zapalenie gruczolu krokowego, konieczna jest wizyta u urologa, nie ma co czekac.
 

LukaszW85

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
zlapales cos moze od jakiejs niewiasty ?? a tak powaznie to moze byc grzybica, stan zapalny, lub kamienie. najlepiej isc do lekarza
 
Do góry