ból łydki

Magda260893

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
GW
witam! nie wiem gdzie zamieścić taki temat więc pisze tu i proszę o pomoc. ostatnio byłam na aerobiku, ćwiczylismy ponad 4 godziny więc na dru
gi dzień miałam zakwasy prawie na całym ciele. Jednak w dwóch łydkach odczuwam straszny ból( mięsień brzuchaty łydki) uniemożliwia mi to chodzenie, obawiam się że To nie zakwasy. Nie wiem co robić więc byłabym wdzięczna za pomoc
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Możliwe, że naderwałaś ścięgna w łydkach. Jeżeli bardzo Cię boli kup sobie żel Fastum i zgłoś się do ortopedy.
 
B

Basia K

Guest
Biegam od kilku lat codziennie rano w słońce i deszcz, po jakimś czasie miałam duże problemy ze stawami, moje mięśnie też nie miały się najlepiej, stosowałam różne specyfiki ale dopiero niedawno odkryłam coś co mi w końcu pomaga . Zaczęłam brać regularne kąpiele w soli bocheńskiej, która umożliwia szybszą regenerację organizmu przy dużym wysiłku fizycznym i uzupełnia mikroelementy w organizmie poprawiając ogólną kondycje.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Mnie bolały obie łydki, często puchły i mrowiły, zapewne przez siedzącą pracę. Znacznie lepiej jest odkąd biorę regularnie kapsułki maxi3vena, one właśnie dobrze działają na ściany żył i przepływ krwi. Dobre też dla osób ze skłonnością do żylaków.
 

______

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2019
Posty
61
Punkty reakcji
2
Kapsułki, regularnie, Boże, co za świat, a czemu nie rower domowy na stojaku + litr mleka przed treningiem?
 

lissica

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2015
Posty
89
Punkty reakcji
4
wszystko zależy od tego jaki to ból, mnie łydki bolały i to był ból taki rozpierającym z tym ze ja żadnych regularnie sportów nie uprawiam za to pracę mam taką ze pół dnia siedzę, tez maxi3vena stosowałam, bo mnie lekarz nastraszyl ze już niedługo jak czegos nie zrobię to i pajączki mi sie pojawią i żylaki, staram się wstawać od biurka, więcej chozić a suplement nie zaszkodzi
 

radzislaw

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2019
Posty
38
Punkty reakcji
0
Temat sprzed 7 lat A wy tu doradzacie co na ból łydki. To chyba już trochę za późno
 

uncle_sailor

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2017
Posty
39
Punkty reakcji
2
mi się taki ból pojawiał jak miałam problemy krążeniem, pomogło branie max3vena, usprawnia krąenie i wzmacnia naczynia krwionośne, braam na ból nóg i skurcze
 
Do góry