Ból kolana

Bagietka

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2022
Posty
31
Punkty reakcji
0
Kilka osób flexistav poleca to może wezmę mamie, bo ostatnio niestety dużo razy uskarżała się na bóle w nadgarstkach. Swoje w życiu przepracowała i podejrzewam, że jej stawy wymagają wsparcia. Jak długo zaleca się stosować dla dobrego efektu? Widziałam, że opakowania są dość duże.
 

kasina_333

Zbanowany
Dołączył
4 Lipiec 2019
Posty
43
Punkty reakcji
1
Ja brałam trzy miesiące, ale już po dwóch odczuwałam wyraźną poprawę. Opakowanie wystarcza na miesięczną kurację i z takim składem wypada naprawdę korzystnie cenowo.​

1.jpg
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Też mogę polecić. Miałam jakiś czas temu problem z prawym kolanem, strzelało jak chodziłam po schodach, bo treningu trochę pobolewało. Ale pamietam, że mi wtedy trenerka poleciła kolagen i kupiłam Flexistav Xtra, ma aż 10 składników. U mnie działa świetnie.
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Kilka osób flexistav poleca to może wezmę mamie, bo ostatnio niestety dużo razy uskarżała się na bóle w nadgarstkach. Swoje w życiu przepracowała i podejrzewam, że jej stawy wymagają wsparcia. Jak długo zaleca się stosować dla dobrego efektu? Widziałam, że opakowania są dość duże.

Opakowanie ma 30 saszetek, stosuje się jedną dziennie. Producent zaleca stosować przez trzy miesiące, ale u mnie odczuwalnie było dużo lepiej już po pierwszym opakowaniu, tylko uważam że warto taką kurację stosować zgodnie z zaleceniami. Przy stawach dłuższe wsparcie nie zaszkodzi, a na pewno może pomóc.
 

Bagietka

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2022
Posty
31
Punkty reakcji
0
Już zamówiłam mamie i zaczęła przyjmować. Dopiero kilka dni, więc na efekty czekamy, ale przyznam, że jak dla mnie wszystko na plus: forma proszku do rozpuszczenia bardzo wygodna, cena i wielkość opakowania też na plus.
 

Attachments

  • flexi.jpg
    flexi.jpg
    180,2 KB · Wyświetleń: 0

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Już zamówiłam mamie i zaczęła przyjmować. Dopiero kilka dni, więc na efekty czekamy, ale przyznam, że jak dla mnie wszystko na plus: forma proszku do rozpuszczenia bardzo wygodna, cena i wielkość opakowania też na plus.


No i smak całkiem spoko. Miałam kiedyś inny kolagen, ale nie dało się tego pić, był kwaśny i pachniał rybą. A flexistav jest smaczny, lekko cytrynowy, nie jest za słodki, ani za kwaśny.
 

Bagietka

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2022
Posty
31
Punkty reakcji
0
Faktycznie fajna opcja z tymi granulkami bo wystarczy rozpuścić i wypić. Na razie nie stosujemy Flexistav długo, bo dopiero miesiąc, ale moi rodzice już odczuwają różnice. Nie czują bólu wchodząc po schodach czy dłużej stojąc, dla nich to bardzo dużo.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Na pewno warto zrobić rezonans, ja robiłam niedawno w Radio Medica w Warszawie, mają dobrą opiekę , sprzęt i szybkie terminy. Badanie miałam niemal od ręki a wynik dosłownie za dwa dni.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Serio ? Co Ty powiesz a jaki ma skład ?:D
Zawiera łacznie 10 składników, oprócz kolagenu między innymi kwas hialuronowy, kurkuminę, ekstrakt z owocu awokado, ekstrakt z liści zielonej herbaty i inne
 

Attachments

  • WhatsApp Image 2022-10-31 at 15.58.36.jpeg
    WhatsApp Image 2022-10-31 at 15.58.36.jpeg
    127 KB · Wyświetleń: 0
Do góry