Ból kolana

lokans

New Member
Problemy z rzepką pewnie. Ja to miałem. Na akupunkturę idź. Mi szybko pomogło, czasami jak coś nie tak jest i jest potrzeba, to wracam.
 

Dendrodena

New Member
Ja akupunktury to się jednak trochę obawiam, w końcu jest to nakłuwanie skóry igłami, a nie wiem czy jest to wszystko czyste itd. Wolę jednak bardziej bezpieczną rehabilitację typu terapia manualna czy coś. Ja chodzę na Słomczyńskiego 12 w Krakowie i jestem zadowolona 698115115. Bezpiecznie, a do tego tanio i są bardzo dobre efekty takiej terapiii.
 

Fitorka

Member
Moim zdaniem lepiej od razu do lekarza specjalisty, ja przechodziłam swoje bolące kolano ale w AthleticoMed mi skutecznie pomagają, teraz przede mną seria ćwiczeń
 

Dendrodena

New Member
Ja właśnie najpierw byłam u lekarza, a później doktor wysłał mnie na terapię manualną i ćwiczenia. Wszystko w jednym miejscu miałam, nie musiałam szukać, chodzić, a skuteczność na prawdę super. Ja jestem bardzo zadowolona z tych zabiegów w gabinecie na Słomczyńskiego u dr Więcka. Ostatnio zobaczyłam, że mają też internetową rejestrację rehabilitacje.org.
 

Nika123

New Member
Najlepiej taki problem szybko i trafnie zdiagnozować. Przy problemach z kolanami najbardziej wiarygodnym badaniem jest rezonans magnetyczny. W Lux Med Diagnostyka na badanie czeka się max, 48h i nie musisz mieć na nie skierowanie. To bardzo wygodne bo do ortopedy już na pierwszą wizytę można iść z wynikiem badania. Co na pewno przyspiesz leczenie.
 

whamy

New Member
Dokładnie, tutaj nie ma co czekać. Z kolanami jest tak że delikatnie pobolewa to sprawę ignorujemy a potem okazuje się, że doszło do jakichś poważniejszych uszkodzeń i operacja jest konieczna. Żeby tego uniknąć lepiej jak najszybciej iść na konsultację ortopedyczną i tutaj mogę polecić doktora Artura Pisarskiegi, który przyjmuje w poradni Chorób Stopy. Bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz.
 

greece1

New Member
thescientist napisał:
Witam.
Mam pewnien problem z kolanem. Otóż kolano (prawe) boli mnie zawsze podczas wysiłku fizycznego (gram w piłkę nożną), później ból utrzymuje się przez 2, 3 dni i ustępuje. Boli mnie w dole kolana pod rzepką oraz z tyłu jakby scięgno lub coś w ten deseń. Największy ból odczuwam przy maksymalnie wprostowanym kolanie. Byłem z tym kolanem u lekarza rodzinnego który wypisał mi skierowanie na zdjęcie do szpitala, w szpitalu nic konkretnego mi nie powiedzili. Kazali tylko smarować maścia (Altacet) i to wszystko.
Czy może mi ktoś mniej więcej powiedzieć co jest nie tak czy lepiej może od razu pójść na usg kolana?

pozdrawiam
Miałam podobnie, kiedy zaczęłam regularnie chodzić na treningi na trampolinie. Idź od razu do ortopedy, rodzinny lekarz raczej nie pomoże. Ja na szczęście trafiłam na pana doktora, który mi pomógł. Dodatkowo chodzę teraz do fizjo, bo kocham sport i chce uniknąć kolejnych kontuzji. Dbajcie o zdrowie zanim zacznie szwankować, bo mamy jedno ;)
 

radzislaw

Member
Trampoliny to fajny sport, ale bardzo obciąża nasze stawy. Mnie też bolały kolana i przestałem chodzić na trampoliny. Trening fajny, ale szkoda stawów. Raz na jakiś czas nie zaszkodzi, ale nie można za często
 

lokans

New Member
Mi na wszelkie bóle związane ze sportem bardzo pomaga akupunktura.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry