Ból gardła

M

maalamy

Guest
Mi na gardło pomaga płukanie wodą z solą, często też podbieram synkowi pyramidonek ;), pomaga a przy tym nieźle smakuje
 
M

maalamy

Guest
Tak, jak najbardziej :)! A pyramidonek jest w formie karmelków do ssania (drugi jest w formie syropu), lubię podbierać synkowi jego leki bo są smaczniejsze niż dla dorosłych a na nich jest w większości dawkowanie też dla dorosłych
 
N

nianiaSweet

Guest
to na pewno, dziecięce lekarstwa są dużo smaczniejsze niż te dla dorosłych, abrdziej się zastaanwiałąm czy są tak samo skuteczne dla dzieci jak i dla dorosłych.
 

Anwalar

Bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2015
Posty
159
Punkty reakcji
33
Ja jem miód na gardło, to znaczy, nie wtedy jak miód jest w postaci płynnej, to taka naturalna tabletka do ssania.
 
M

maalamy

Guest
nianiaSweet napisał:
to na pewno, dziecięce lekarstwa są dużo smaczniejsze niż te dla dorosłych, abrdziej się zastaanwiałąm czy są tak samo skuteczne dla dzieci jak i dla dorosłych.
Na mnie działa :), więc chyba tak samo skuteczne, dużo synka rzeczy próbowałam, bo nie chcialo mi się specjalnie do apteki iść po wersję dla dorosłych i wszystkie działały ok
 
N

nianiaSweet

Guest
ale bierzesz taką samą dawkę pyramidonka dla siebie jaką podajesz synkowi?
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
Dorośli powinni brac większą dawkę, tam zresztą na opaowaniu jest informacja z dawkowaniem dla dzieci i dla dorosłych, nieestety nie pamiętam, też lubię te karmelki, często mi przeszkadza w tabletkach do ssaia taki chemiczny smak a tutaj jest z tym naprawdę dobrze, szybko łagodza ból
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Dawno juz nie miałem takiego bólu gardła jak w zeszłym tygodniu.... O masakra... Już zapomniałem jak nieprzyjemna jest to choroba. Pierwszego dnia wybrałem się do roboty ale potem po prostu dałem sobie spokój bo uznałem,ze nie będe się niepotrzebnie męczył i zostanę w domu. Poza tym jak każda inna choroba ból gardła jest zarażliwy i pewnie koledzy w pracy byliby na mnie potem źli , ze ich pozarażałem.

Ból gardła jest spowodowany najczęściej atakiem wirusa:
http://itvmi.pl/domowe-sposoby-na-chrype-u-dzieci-i-doroslych/

Na stronie jeset opisane jak leczyć domowymi sposobami. Chociaż u mnie skończyło się na tym, ze ostatecznie wybrałem sie jednak do apteki po środek na gardło.
 
Do góry