Ból brzucha i krwawienie z odbytu.

hmman

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Witam! Mam 17 lat i jestem dziewczyną. Mam dosyć krępujący problem. Od tygodnia okropnie swędzi mnie odbyt aż piecze nie do wytrzymania.. Od 5 dni jest pełno śluzu z żywą krwią, od jakiegoś czasu<ból brzucha z lewej strony>. Pojechałam do lekarza<chirurg> który nie wyczuł żadnego guzka, żylaka jedynie małe pęknięcie w odbycie. Przy badaniu az krzykłam gdy nadusił z lewej strony coś powiedział o esicy. Miałam USG wszystko dobrze, krew również. W ostatnich 2 miesiącach brałam 2 antybiotyki, rok temu piłam bardzo dużo herbat na przeczyszczenie<tabletek również>. W przyszłym tyg mam kolanoskopie. Ale bardzo się martwię ponieważ z bólu odbytu nie mogę się załątwić juz 3 dzień<dotychczas się miałam problemów> Bardzo mnie boli ale nie mogę jak by mnie coś rozrywało. Moze ktoś jest mi w stanie pomóc? Nie wiem może samo wygadanie się na forum mi pomoże, bo ostatnio same choroby i to wszystko że człowiek nie daje rady psychnicznie..
 

corpse bride

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
139
Punkty reakcji
4
Kurczę, ja bym Cię do szpitala w trybie natychmiastowym na miejscu tego lekarza wysłała. Może spróbuj pójść gdzieś prywatnie, szybciej na to badanie? Wydaje mi się, że nie ma na co czekać, z jelitami nie ma żartów.
Mogłaś sobie zaszkodzić tymi herbatami na przeczyszczenie. Może to podrażnienie, może pęknięcie błony. Ale lepiej nie ryzykować i jak najszybciej to sprawdzić.
 

Maria Gracka

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
Dokladnie tak, nie ma żartów leć gdzieś prywatnie. Znajomy na badanie serca czeka 9 miesięcy!!! Nie warto tracić czasu i pozwalać chorobie na rozprzestrzenienie się!
 

nastka29

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
dobre działanie łagodzące na świąd, pieczenie, podrażnienia ma provag żel, można go dostać bez recepty, najważniejsze żeby się teraz zagoiło i potem nie pojawiło nowe, mam nadzieję że to nie przetoka ani nic poważniejszego
 
Do góry