Boję się ciąży-potrzebuję waszej pomocy!

Anonimxx

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam Was.

" Na początku chciałem powiedzieć, że jestem 19letnim zdrowym mężczyzną i od roku czasu mam dziewczynę w swoim wieku. Ponieważ oboje chcemy zaczekać z seksem do ślubu czasem uciekamy się do innych form zadawalania takich jak petting. Mam do Was pytanie w związku z sytuacją jaka miała u Nas dzisiaj miejsce.

Coś nas dziś pokusiło i ni z tego ni z owego zaczelismy sie piescic. Ja ją ręką i ona mnie tak samo. Ona dostala pierwszego orgazmu i piescilismy sie dalej. W pewnym momencie w chwili zapomnienia zblizylem swego czlonka do jej pochwy i wykonalem tam pare ruchow (takich wzdluz warg sromowych). Jak pozniej mi powiedziala swoim czlonkiem dotknalem wejscia do jej pochwy. Czlonek moj byl juz z podniecenia dosc wilgotny zreszta tak jak jej pochwa ale nie bylem blisko szczytowania. Po wykonaniu tych kilku ruchow powrocilismy do pieszczot rekoma. Po okolo 4 minutach mialem wytrysk. Wytrysk mialem daleko od jej pochwy i napewno moje nasienie tam sie przy wytrysku nie dostalo. Ona jak mi powiedziala ma dni plodne. Zdaje sobie sprawe z tego ze pod wplywem chwili nie pomyslelismy o konsekwencjach ale tego sie juz nie cofnie. Chcialem Was spytac czy mozliwe jest zeby podczas tego zblizenia i dotkniecia jej pochwy moim czlonkiem doszlo do zaplodniania ? Czy jest mozliwe zeby w tym moim plynie znajdujacym sie na czlonku byly plemniki ? Dodam jeszcze ze dbam o higiene i codziennie przy kapieli dbam o to by moj "sprzet" byl czysty. Prosze Was nie odsylajcie mnie do innych wątków poniewaz skrupulatnie przejrzalem conajmniej 20 stron roznych postow i nie moglem tam znalezc jednoznacznej odpowiedzi na moje pytanie. "

znalazłam ten wątek na forum ponieważ to samo mnie dotyczy ale mam pewne komplikacje.
robiłam test, test wyszedł negatywny ale nadal mam co do tego wątpliwości, ponieważ od jakiegoś czasu bolą mnie piersi i wydają się powiększone gruczoły(dodam że do miesiączki mam jeszcze jakieś 3tyg, bo jestem właśnie po)
sutki są sine a brodawki wydają mi się brązowe, okolice nadbrzusza są strasznie twarde, wczoraj nawet wymiotowałam i mam mdłości ;( nie wiem czy te wymioty nie są przyczyną wirusową ale bardzo się obawiam że to może być ciąża ;(
 

Noiret

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2011
Posty
28
Punkty reakcji
3
Wiek
112
Miasto
Watykan
Hmm, preejakulat może zawierać śladowe ilości plemników, aczkolwiek zapłodnienie tym sposobem jest wysoce nieprawdopodobne.
"Objawy" masz przez autosugestię. Kieruj się testem i nie czyń paniki.
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Proponuję ponowienie testu. Ponieważ obawiasz się (chorobliwie?) testu, widzisz różne objawy, których byś nie dostrzegała bez tego lęku.
Przyznam, że ja mam od kilku miesięcy mdłości niemal codziennie chociaż nie jestem w ciąży...
 

llli

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2013
Posty
105
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Internet nie zastąpi testu/lekarza. Poza tym, po co brać się za seks, skoro nie ma się o nim bladego pojęcia... Petting jest również jego odmianą. Stosujcie prezerwatywę, albo innych środków zapobiegającym ciąży...
 

art. no

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2012
Posty
75
Punkty reakcji
2
Anonimxx napisał:
Ponieważ oboje chcemy zaczekać z seksem do ślubu czasem uciekamy się do innych form zadawalania takich jak petting.
Uważam, że nie rozumiecie idei zachowania czystości przedmałżeńskiej.
Cóż to za podwójna moralność swoją drogą.
 

pralinka91

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2011
Posty
260
Punkty reakcji
11
Zgadzam się z wypowiedzią powyżej.

A druga sprawa- osoby, które panicznie boją się ciąży i nie są w stanie wziąć na siebie pełnej odpowiedzialności za konsekwencje seksu, nie powinny go uprawiać.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Zgadzam się z pralinka91. Skoro nie jesteście na tyle dojrzali, by liczyć się z konsekwencjami seksu, to nie powinniście go uprawiać. Co będzie, jeśli jednak Twoja dziewczyna zajdzie w ciąże? Zaczniecie zbierać pieniążki na abrocje? Do seksu trzeba dojrzeć nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. I co najważniejsze liczyć się z konsekwencjami.

Co do tej waszej "czystości" przedmałżeńskiej.... :) Poczytaj sobie, co to dokładnie oznacza, a dopiero potem używaj tego pojęcia :)
 

llli

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2013
Posty
105
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Dziecko to nie zabawka, nie możesz odstawić go na półkę, gdy pojawi się w złym momencie, albo Ci się znudzi. Żadna antykoncepcja nie chroni w 100% przed ciążą, dlatego powinno się nad tym pomyśleć wcześniej.
 

jedynytaki

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2012
Posty
37
Punkty reakcji
1
Tak to jest jak dzieciaki nie wiedza nic o seksie (a wiedza naprawde mało) a się biora za zabawe... może nauki o seksie od przedszkola albo szkoły podstawowej to dobra sprawa
 

nelilah

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Aż tak łatwo dzieci się nie robi :) Chociaż zdarzają się takie przypadki, wszystko jest możliwe... Jednak trzeba mieć wyjątkowego pecha.
 

ramonaona

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
0
Cóż ruchów w środku nie było, ani w ogóle penetracji więc ciąża niemożliwa.
Co nie zmienia faktu, że oboje do seksu na pewno nie dorośli.
 
Do góry