Bo ja tańczyć chce...

maciej293

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2008
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
"jest gdzieś lecz nie wiadomo gdzie..."
Niedługo wybieram się na zabawę taneczną a nie umiem tańczyć (nad czym bardzo ubolewam).

Mam pytanie:
Czy ktoś może mi wysłać link jakiejś strony na której rozpisane są poszczególne kroki jakiegoś prostego tańca- nie chodzi mi tu o np. kankana czy kaczuchy :D
Mam a myśli taniec w parach...

Sam probowałem szukać w Google ale nie znalazłem żadnych konkretów

Albo jeśli ktoś byłby taki miły może spróbował mi wytłumaczyć jak się tańczy...

Wiem że to dla niektórych może być śmieszne że nie potrafię tańczyć i że proszę o jakieś wskazówki ale dla mnie to poważna sprawa
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Na zabawach nei tańczy się cza-czy czy jive'a, tylko każdy jak chce. Puszczaj muzykę, nagrywaj się na kamerę, spoglądaj w lustro, rozluźniaj się, oglądaj teledyski z motywem dyskoteki i wyginaj śmiało ciało :) Nie chodzi o to, by wymiatać tangiem, ale być pewnym siebie, zapraszać dziewczyny do tańca. Możesz nawet powiedzieć dziewczynie, że czujesz się niepewnie w tańcu, to Ci pomoże i samo pójdzie :)
Nie przejmuj się tym zbytnio! To zabawa, a nie turniej międzynarodowy :)
 

Eos

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
podkarpacie
Jeżeli czujesz muzykę , to taniec przyjdzie Ci z ławością . Poza tym na zabawiem masz się dobrze bawić i patrzec kobiecie w oczy , a nie liczyć kroczki ... i jeszcze jedno , jaką masz pewność , że Twoja partnerka będzie te kroczki znała i będzie wiedziała o co Ci chodzi ? Taniec wyjdzie dobrze jeżeli oboje bęziecie znali podstawy , bo inaczej zamiast się dobrze bawić jedno uczyć będzie drugie .
Jak bardzo chcesz to na YouTube możesz znaleź co nieco np. http://www.youtube.com/watch?v=TXLjNc1n9Z4&NR=1 ;)
Miłej zabawy :)
 

Keres

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Niedługo wybieram się na zabawę taneczną a nie umiem tańczyć (nad czym bardzo ubolewam).

Mam pytanie:
Czy ktoś może mi wysłać link jakiejś strony na której rozpisane są poszczególne kroki jakiegoś prostego tańca- nie chodzi mi tu o np. kankana czy kaczuchy :D
Mam a myśli taniec w parach...

Sam probowałem szukać w Google ale nie znalazłem żadnych konkretów

Albo jeśli ktoś byłby taki miły może spróbował mi wytłumaczyć jak się tańczy...

Wiem że to dla niektórych może być śmieszne że nie potrafię tańczyć i że proszę o jakieś wskazówki ale dla mnie to poważna sprawa

Jeśli chcesz (chcecie) nauczyć się tańczyć to ZAPRASZAM na stronę www.tanczyc-chce.pl jest to portal taneczny, który promuje taniec. Na tej stronie jest wiele filmików z nauką tańca od podstaw i to różnych stylów, możecie się nauczyć salsy, tańca w parze użytkowego, takiego typowo na wesele jak i profesjonalnego towarzyskiego. Są również różne style hip hopu, brekdance, poping, hause, c-walk ale i tańce orientalne jak taniec brzucha. Na portalu tanczyc-chce.pl możecie odnaleźć również bratnie dusze, które również kochają taniec i umówić się z nimi na wspólny trening lub "potańcówkę" czy dyskotekę.
Znajdziecie też tam informację o imprezach tanecznych, warsztatach i szkołach tańca w waszej okolicy - proponuję wejść na tę stronę www.tanczyc-chce.pl i wybrać ulubiony styl tańca i uczyć się go wstępnie online, lekcje są dość dobrze poukładane (nie trzeba tracić czasu na osobne szukanie po youtube , a jak się okaże, że taniec i dany styl Wam się spodoba to wtedy aby się bardziej profesjonalnie podszkolić z tańca wybrać się do odpowiedniej szkoły tańca ze swojej okolicy w mieście.

Osobiście polecam ten portal taneczny z nauką tańca.

---
Z tego co teraz zauważyłem aktualnie portal taneczny www.tanczyc-chce.pl
jest w trakcie sporych zmian/modyfikacji ale niebawem pewnie ruszy pełną parą.
Można jednak już zakładać konta aby dostać powiadomienie o pełnym uruchomieniu portalu.
 

Eques87

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Sluchaj, jak chcesz sienauczyc tanczyc to najlepiej w szkole tanca :)Ja polecilbym FNF bo maja zajęciaw łodzi i warszawie. Studio wypas, fajny klimat i kozak instruktorzy! Jak chcialbys wiecej informacji to sprawdz na www.fnfdance.com Tańczymy :D
 

kurczak_maly

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
słuchajcie, znalazłam świetną ofertę, jak myślicie czy warto skorzystać? znacie tę szkołę? http://buzzinga.pl/team.php?id=61
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
A moze zastanawiałas sie nad tańcem brzucha ?
W sumie to jest świetna alternatywa dla takiego klasycznego tańca moim zdaniem bedzie taniec brzucha

http://www.taniec-brzucha.waw.pl/
 

Szpila1

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
http://www.youtube.com/watch?v=EW2DdYWONj8&feature=channel_video_title
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
A czy w ogóle według Was jest jakas moda na jeden konkretny taniec ?
Czy jednak wszystko poki co narazie nakrecaja,cała ta otoczke zwiazana z tańcem wszystkie programy taneczne jakie sa w TV ?
Czy jednak wybieramy inne-zupełnie rózniace sie do tych nazwijmy to modnych tańców?
 

koles git

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
312
Punkty reakcji
9
Miasto
Świat
Rozwalił mnie ten temat.
-Nie wiem, jak mam tańczyć?
-Rozluźnij się i bądź sobą.
-OK. Zmieniłeś moje życie.
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
na weselach itp. tańczy się zazwychaj dwa na jeden, spytaj kogos starszego niech ci pokaze jak to wyglada
 
S

szyszana

Guest
Jeśli ma być przyjemnie, to choćby taki kierunek - http://skalskidance.pl/Chociaż tutaj wiele zależy od was samych ;-) Ja przepadam za west coast swing, bo jest niesamowity, a czy wam będzie odpowiadał? Kwestia indywidualna ;-)
 
Do góry