Błyszczyki do ust

Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
37
Jeśli nie szminka to może delikatny i subtelny błyszczyk do ust?​
Czym kierujecie się podczas wyboru błyszczyka?​
Ma tylko upiększać usta nadając im delikatny połysk czy może i nawilżać i chronić jednocześnie?​
A może błyszczyki smakowe?​
Jakich firm stosujecie błyszczyki?​
Jakie lubicie i jakie polecacie?​
 

Plaszczka

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Różnych firm :) PRzede wszystkim ma mieć ładny kolor i zapach, bo nie lubię takich typowo kosmetycznych, kremowych zapachów. Kiedyś manhattan miał super zapachy i smaki, takie prawdziwie owocowe, ale wtedy za bardzo oblizywałam usta :p
 

ramonaona

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
0
Mój ponadczasowy hicior to balsam do ust z Avonu. Nie lubie błyszczyków nakładanych pędzelkiem, peferuje te w kremach.
 

Stylistgirl

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
Ja zakochałam się w błyszczyku a raczej takiej pomadzie z RbR, jest bardzo wydajny, mozna kupić chyba tylko w Douglasie, nie jest tani, ale nie zjada sie go w moment, mocno natłuszcza, jest bardzo gęsty. Chyba jedyny na jaki trafiłam zeby był tak wydajny
 

zuzuzelle

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
Czy wy też macie problem z błyszczykami? Ja zawsze mam wrażenie lepiących się ust, którego wprost nie cierpię. Nie wiem czy to właściwość wszystkich błyszczyków czy tylko ja na takie trafiam :(
 
J

jessi_ca

Guest
nie przepadam za blyszczykami, mam wrazenie ze cala sie kleje, jak mam rozpuszczone wlosy i zawieje wiatr to dostaje szalu bo wszystko mi sie lepi do ust :D mam drobne usta i wydaje mi sie ze blyszczyk je optycznie zmniejsza :/ wole uzywac lekkich balsamow maseł do ust- wygladaja naturalnie i daja lekki polysk na ustach- mam takie z bielendy i dobrze nawilzaja. blyszczykom mowie zdecyowanie nie!
 

LadyJ89

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
UK
nie jestem ogromna fanka blyszczykow ale ostatnio upodobalam sobie te z rimmela - apocalips. Długo sie trzymaja i maja fajne kolorki
 
O

oladobak

Guest
Ja zawsze wolalam szminki, bo blyszczyki lubily emigrowac mi poza kontur ust, ale odkad mam konturowke lip barrier od golden rose, z checia wracam do blyszczykow, Niewidzialna bariera nadana ta konturowka zapobiega rozmazywaniu sie i ulatwia makijaz ust :)
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
samba_mamba napisał:
Ostatnio lubię matowe. Ślicznie wyglądają na ustach kiedy są to kolory naturalne. :)
Ja tez lubie matowe, ale wysuszaja mi usta, wiec zeby dac im odpoczac a dodatkowo nawilzyc to uzywam sheer shine z golden rose, lekko polyskujaca, z olejem arganowym, wiec super pielegnuje. Jest tak lekka, ze zupelnie nie czuc jej :)
 
Do góry