Blue screen po czym "odzyskanie sprawności"

AdrianV2

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2014
Posty
22
Punkty reakcji
0
Witam, około 4 miesiące temu miałem taki problem z blue screen , mianowicie podczas przeglądania internetu nagle wyskoczył mi blue screen na około 3 sekundy po czym zrestartował się komputer i wyskoczyło okno na czarnym tle mówiące o tym że system nie został zamknięty poprawnie i miałem opcje wyboru trybu awaryjnego bądź uruchomienia normalnie , wybrałem normalnie , po załadowaniu się systemu wyskoczył na pulpicie taki komunikat jak na zdjęciach , zlekceważyłem to i tak był spokój aż do wczoraj , aż nagle ponownie "ni z gruchy ni z pietruchy" podczas przeglądania internetu wyskoczył mi blue sceen (chyba był inny niż ten poprzedni) ale dalej wszystko było tak samo czyli po zniknięciu Blue Screena restart komputera potem wybór trybu awaryjnego bądź uruchomienie normalne systemu i po włączeniu się pulpitu ponownie wyskoczył komunikat "system windows odzyskał sprawność po nieoczekiwanym zamknięciu" . Na zdjęciu nr 4 jest ten sam komunikat co 4 miesiące temu ale nie które cyfry mówiące o błędzie są inne (zaznaczyłem je cienką czerwoną linią na zdjęciu nr 4) . Ktoś wie co te blue screeny oznaczają ?
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    55,6 KB · Wyświetleń: 0
  • 2.jpg
    2.jpg
    52,2 KB · Wyświetleń: 0
  • 3.jpg
    3.jpg
    54,9 KB · Wyświetleń: 0
  • 4.jpg
    4.jpg
    73,8 KB · Wyświetleń: 0
Do góry