Blog od zera

Valxer

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Witam. Chciał bym stworzyć dości kontrowersyjny blog i czy mógłby mi ktoś objaśnić jak zrobić własną stronę z tym blogiem. Na początku myśłałem o hostingu ugu.pl bo jest darmowy.
 

przemek321

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
1
Zależy po co Ci ten blog.
Jak chcesz na nim zarabiać, zainwestuj w hosting i domenę (polecam netmark.pl) a jeśli to ma być zwykłe hobby, polecam wordpress.com :)
 
K

kasia278

Guest
No i odnośnie gdzie tego bloga założyć została udzielona informacja, ale czas na jakieś szczególy.
Jak już zaczniesz pisać na tym blogu, to warto też się zareklamować, bo miło byłoby dostać troszkę pieniędzy od reklamodawców. W końcu poświęcamy swój czas na pisanie i jakaś nagroda za starania jest mile widziana. Więc trzeba się troszkę dokształcić w e-marketingu. (np. można się zareklamować na jakiś poratalach społecznosciowych, forach tematycznych), a następnie trzeba się zająć analityką internetową
Jest to ważny punkt, jeśli chcesz zarobić trochę na tym blogu, ponieważ jeśli jakiś reklamodawca zgłosi się do Ciebie, to musisz mieć jakieś statystyki, alby coś wynegocjować :)

Pozdrawiam Blogerka
 

lotto2012

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2010
Posty
89
Punkty reakcji
0
kasia278 napisał:
No i odnośnie gdzie tego bloga założyć została udzielona informacja, ale czas na jakieś szczególy.
Jak już zaczniesz pisać na tym blogu, to warto też się zareklamować, bo miło byłoby dostać troszkę pieniędzy od reklamodawców. W końcu poświęcamy swój czas na pisanie i jakaś nagroda za starania jest mile widziana.
Jest to ważny punkt, jeśli chcesz zarobić trochę na tym blogu, ponieważ jeśli jakiś reklamodawca zgłosi się do Ciebie, to musisz mieć jakieś statystyki, alby coś wynegocjować :)

Pozdrawiam Blogerka
Można od początku wrzucić banerki z PP

:023:
 

Kasie1990

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Na mały, prywatny blog polecam jakiś darmowy serwis (blog.pl, wordpress.com). Szkoda kasy
 

oracze

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Właśnie przygotowałem kurs internetowy wideo, który pokazuje jak krok po kroku założyć samodzielnie bloga. Jeśli odszukasz moją stronę na profilu to będziesz mógł zarezerwować swoje miejsce na kursie za darmo. Spiesz się , bo zaraz dostęp będzie płatny.
 

pomagamwebiznesie

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2013
Posty
5
Punkty reakcji
1
przemek321 napisał:
Zależy po co Ci ten blog.
Dokładnie tak.

Jeżeli nie chcesz zarabiac to polecam jakiś darmowy portal blogowy jak blog.pl, gdzie jest dużo ludzi i będziesz miał odpierwszego dnia wizyty. Inaczej możesz długo poczekać i pisac tylko dla siebie.

Natomiast jeżeli chcesz zarabiać na tym blogu to koniecznie polecam własną domenę oraz hosting (jakiś mały), bo będzie potrzebna Ci kontrola nad blogiem. Najpopularniejszy jest wordpress i jest to moim zdaniem dobry wybór.
 
A

Ascalioth

Guest
pomagamwebiznesie napisał:
Zależy po co Ci ten blog.
Dokładnie tak.

Jeżeli nie chcesz zarabiac to polecam jakiś darmowy portal blogowy jak blog.pl, gdzie jest dużo ludzi i będziesz miał odpierwszego dnia wizyty. Inaczej możesz długo poczekać i pisac tylko dla siebie.

Natomiast jeżeli chcesz zarabiać na tym blogu to koniecznie polecam własną domenę oraz hosting (jakiś mały), bo będzie potrzebna Ci kontrola nad blogiem. Najpopularniejszy jest wordpress i jest to moim zdaniem dobry wybór.
Zgadza się.
Wordpress to już nie tylko sam blog, tam możesz tworzyć gotowe strony nawet sprzedażowe i modyfikować go wedle uznania.
Zobacz mój blog i zdecyduj czy taki system Ci odpowiada
 
Do góry