atanasis

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam,
Ostatnio rzuciłem się z linkowaniem i zostało to źle odebrane - przepraszam za ten występek. Przyznam się, że nie wiem, czy ten temat również nie będzie niezgodny z regulaminem, bo nie mogę go nigdzie znaleźć.
Założyłem blog lekarsko-pisarski w którym przedstawiam historie szpitalne i swoje przemyślenia. Ma on na celu dawać rozrywkę, ale też przybliżać realia pracy "służby zdrowia" i edukować. Zwracam się do czytelników z pytaniem - jaki temat (związany ze szpitalem) by Was zainteresował? Dodam, że jestem neurochirurgiem.

Pozdrawiam
 

atanasis

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Okey, czyli jest opcja. A gdzie w takim razie i w jaki sposób mógłbym wrzucić odnośnik?
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
atanasis napisał:
Witam, Ostatnio rzuciłem się z linkowaniem i zostało to źle odebrane - przepraszam za ten występek. Przyznam się, że nie wiem, czy ten temat również nie będzie niezgodny z regulaminem, bo nie mogę go nigdzie znaleźć. Założyłem blog lekarsko-pisarski w którym przedstawiam historie szpitalne i swoje przemyślenia. Ma on na celu dawać rozrywkę, ale też przybliżać realia pracy "służby zdrowia" i edukować. Zwracam się do czytelników z pytaniem - jaki temat (związany ze szpitalem) by Was zainteresował? Dodam, że jestem neurochirurgiem. Pozdrawiam
Na pewno interesujące są fakty materialne- czyli kiedy i co można na NFZ, a co jest dostępne tylko (i w jakich cenach) prywatnie. Pokaż nam szpital od środka, bo od zewnątrz to każdy oburzony i niespełniony pacjent zna :)
 

tommy001

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2012
Posty
109
Punkty reakcji
1
Ja napiszę o tym co nie istnieje w świadomości wielu pacjentów. Właściwie to podam linki a jeśli będzie zainteresowanie to wkleje więcej linków z branżowych informacyjnych stron internetowych (doniesienia medialne).

Czy firmy farmaceutyczne korumpuja lekarzy oficjalna strona programu uwaga tvn (korupcja jest przestepstwem)​


Niebezpieczne związki, czyli jak firmy farmaceutyczne prosto korumpują lekarzy​

Proszę przeczytać również komentarze pod artykułem.


 
Ostatnia edycja:

tommy001

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2012
Posty
109
Punkty reakcji
1

aligru

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2017
Posty
3
Punkty reakcji
1
Ja widziałem taki blog o zdrowiu:

Ogólnie chyba najlepsze są blogi właśnie takich punktów medycznych lub aptek bo artykuły pisane są przez profesjonalistów
 

AntyPolak

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2023
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
Kazachstan
NAJLEPSZY JEST INSTYNKT SAMOZACHOWAWCZY I SAMOLECZENIE, WSZAK W POLSCE LECZNICTWO STAŁO SIĘ ZWYKŁĄ KOMERCJĄ I CZYSTYM NACIĄGACTWEM NIEMAJĄCYM JUŻ DZIŚ NIC A NIC WSPÓLNEGO Z LECZENIEM.
TYSIĄCE PRZYKŁADÓW ZZA GRANICY, W KTÓRYCH LUDZI WYLECZONO W KRÓTKIM CZASIE Z BYLE CZEGO A U NAS, LECZENIE TRWAŁO LATAMI I SKUTKÓW POZYTYWNYCH WIDAĆ NIE BYŁO.

Gdy pójdziesz do polskiej apteki i poprosisz o coś dobrego "na coś tam", zawsze dadzą Ci tylko to, co promują i na czym najwięcej zarabiają. Nigdy nie polecą tego, co naprawdę leczy. Czemu? A kogo dzisiaj w tym chorym kraju obchodzi los obcych?
APTEKI W POLSCE ZDROWI NA UMYŚLE LUDZIE POWINNI OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM ALBOWIEM TO ZWYKŁA MAFIA W BIAŁYCH KITLACH.

CZYTAJCIE SPECYFIKACJE LEKÓW W POLSCE I PORÓWNUJCIE JE DO LEKÓW NA TE SAMĄ CHOROBĘ .. ZA GRANICĄ, ZROZUMIECIE WTEDY MOJE VQURVIENIE. POLSKIE LEKI W 90% PRZYPADKÓW MAJĄ W SOBIE ZNIKOME, ŚLADOWE ILOŚCI SUBSTANCJI CZYNNYCH GŁÓWNYCH, CZYLI LECZNICZYCH, SKITRANYCH POD CYFERKAMI TYPU 0,1% LUB 0,1mg LUB COŚ W TEN DESEŃ.

PRZY POLSKICH APTEKACH TO NAWET COSA-NOSTRA SIĘ CHOWA, MOIM ZDANIEM WIĘSZOŚĆ PSEUDO LEKÓW TO ZWYKŁE OSZUSTWO.

1 mili gram to 1 tysięczna grama, zatem ile leku jest w paście, która ma 20 gram?
Dałoby się znaleźć ten lek choćby pod mikroskopem? :D

I teraz ceny:
1 tysięczna grama leku kosztuje 20-30-40-50-100zł ?
No bo reszta to pudełko i wazelina...
 
Do góry