atanasis

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam,
Ostatnio rzuciłem się z linkowaniem i zostało to źle odebrane - przepraszam za ten występek. Przyznam się, że nie wiem, czy ten temat również nie będzie niezgodny z regulaminem, bo nie mogę go nigdzie znaleźć.
Założyłem blog lekarsko-pisarski w którym przedstawiam historie szpitalne i swoje przemyślenia. Ma on na celu dawać rozrywkę, ale też przybliżać realia pracy "służby zdrowia" i edukować. Zwracam się do czytelników z pytaniem - jaki temat (związany ze szpitalem) by Was zainteresował? Dodam, że jestem neurochirurgiem.

Pozdrawiam
 

atanasis

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Okey, czyli jest opcja. A gdzie w takim razie i w jaki sposób mógłbym wrzucić odnośnik?
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
29
Miasto
Gorzów Wielkopolski
atanasis napisał:
Witam, Ostatnio rzuciłem się z linkowaniem i zostało to źle odebrane - przepraszam za ten występek. Przyznam się, że nie wiem, czy ten temat również nie będzie niezgodny z regulaminem, bo nie mogę go nigdzie znaleźć. Założyłem blog lekarsko-pisarski w którym przedstawiam historie szpitalne i swoje przemyślenia. Ma on na celu dawać rozrywkę, ale też przybliżać realia pracy "służby zdrowia" i edukować. Zwracam się do czytelników z pytaniem - jaki temat (związany ze szpitalem) by Was zainteresował? Dodam, że jestem neurochirurgiem. Pozdrawiam
Na pewno interesujące są fakty materialne- czyli kiedy i co można na NFZ, a co jest dostępne tylko (i w jakich cenach) prywatnie. Pokaż nam szpital od środka, bo od zewnątrz to każdy oburzony i niespełniony pacjent zna :)
 
Do góry