Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Witajcie. Założyłam w końcu blog, poprzez który chciałabym zawiązać współpracę z wydawnictwami, aby móc recenzować książki.

Serdecznie zapraszam.

https://lirycznarzeczywistosc.blogspot.com/

Powiedzcie mi, czy Wy też zajmujecie się recenzowaniem i czy macie doświadczenie we współpracy z księgarniami i wydawnictwami, której owocem są "darmowe" książki?
 
A

alfabeta11

Guest
Może doświadczenia nie mam, ale mogę coś powiedzieć odnośnie wyglądu bloga. Obrazek, który masz w tle jest trochę za mały i przy większej rozdzielczości ekranu kiepsko wygląda ;)
merlyZB.png
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
To taki szablon :) Ja go nie dodawałam i nie mam opcji zmiany. Takie są te bezpłatne blogi niedopracowane. To chyba miało tak wyglądać, aby skupić się na treści a nie tle :p
 
A

alfabeta11

Guest
Rozumiem. Więc... jeśli chcesz mieć więcej możliwości to polecam zainwestować w hosting dla bloga. Można mieć za śmieszne pieniądze. Swoje rzeczy trzymam na takim, gdzie koszt miesięczny to całe 4 zł, a jednak dowolne możliwości ustawiania tego swoje robią ;)

A co do tego, że skupiać się na treści, a nie na tle to nie mogę się z tym zgodzić. Mówi się "nie oceniaj książki po okładce", ale niestety większość ludzi się tego nie trzyma. Kiedy widzą "niedopracowane" elementy to z miejsca zakładają, że treści są podobnej jakości. Oczywiście nie tyczy to wszystkich ludzi, ale jednak tracisz część targetu na tym :)
 

FmShelby

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
24
Punkty reakcji
1
Cześć,
jeśli interesuje Cie pisanie w tematyce książkowej, może zainteresuje Cie współpraca?
Jeśli masz zapał do działania to jestem w stanie dogadać temat z wydawnictwami, chociaż początki nie będą łatwe. Pomogę też ze stroną techniczną strony/bloga :) Daj znać ;)
 
Do góry