Błagam O Odpowiedź Kogos Kto Się Zna Na Ciąży...

Status
Zamknięty.

asioczek

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z komputera
Miesiaczka spóźnia sie może jeden dzień...nie chodzi własnie o to!Bo gdyb spóźniała się dłuzej to poprostu bym nie pytała tylko wiedziała...Od jakiegoś czasu budzę się ze "wsysnietym brzuchem"z głodu-mimo ze wieczorem przed zaśnieciem jadłamn kolacje, mam wydety brzuszek troszke taki okraglutki ale tylko jeśli rozluixnie go, moze raz na początku zauwazyłam ze moje sutki sa jakieś dziwne, ogólnie głowa mnie częśto boli i jestem słaba...ale brzuch mnie po jedzeniu troszke zaboli niekiedy a momencik..nie wiem czemu-bo przecxzyatałam na tym forum ze niby brzuch nie boli!Bardzo chciałabym wiedzieć zwłaszcza z tymi "głodnymi" porankami -bo to jest najbardziej zauważalne i na bank nie wmowione ...Prosze o szybką odpowiedz bo chciałabym wiedzieć czy mam zacząć o siebie szczególniej dbać...a ginekjolog nic mi nie powie na samiutkim początku nie da się wykryc ciąży ginekologiczniea testu narazie nie moge kupic ,licze na Was...;]
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Hmm ja uwazam ze mimo wszystko powinnas udac sie do gina i niech da Ci skierowanie na badanie moczu czy tam krwi nie pamietam :) I to badanie w naprawde wczesnym stadium potrafi wykryc ciaze. I podobnie z testem. Rozumiem ze narazie nie mozesz go kupic ale inaczej jak przez test lub wizyte u lekarza nie dowiesz sie czy jestes w ciazy.
Tak wiec radze Ci najpierw sie upewnic i dopiero wowczas zaczac dbac o sibie i o dziecko :)
A tak wogole to ja czasami tez tak mam ze cos sobie zwyczajnie wmowie.... Bo ja np bardzo ale to bardzo chcialabym miec dziecko ale oczywiscie jestem na to za mloda :) Ale bardzo bym chciala i dlatego czasem sobie cosik wmawiam :)
 

ankita2

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrosław
Na gina to jeszcze moze byc za wczesnie ... najlepije kupic test.. moim najpierwsiejszym objawem było to ze pochłaniałam ogromne ilości napojów wszelkiego rodzaju oprócz kawy od której mnie odżuciło
 

slonko21

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
wrocław
Moze i rzeczywiscie na ginekologa jeszcze za wczesnie ale test powinnas kupic zreszta mysle tez ze jednak dobrze byloby zebys do ginekologa jednak poszla zeby sprawdzic czy wszystko jest w porzadku pozdrawiam
 

asioczek

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z komputera
dziękuję wam, ja nie wiem czy sobie wmawiam czy nie dlatego chciałam wiedzieć zy te objawy to sa objawy związane z ciążą...mam zamiar do gina iść w przyszłym tygodniu moze cos już bedzie mógł powiedzieć..no chybaże dostane miesiączę;]ja jestem też stosunkowo młoda, kończe szkołe co prawda , ale teraz chciałam rozpocząć studia -mimo to bardzo bym chciała jednak żeby to nie był fałszywy alarm..poprostu miałam inne palny,
 

Kasia1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kutno
Czesc!!! najlepszym sposobem na sprawdzenie czy jestes w ciazy... to test choc i on tez nie zawsze pokazuje czy rzeczywiscie jestes w ciazy... mozesz zrobic badanie krwi..
czytalam twoj post i masz 70% sznase na to ze jestes w ciazy... bo tez tak mialam :) wiecznie chodzilam głodna.. wstalam nawet w nocy by cos zjesc.. :mruga: do tego pozniej doszły mdłosci..

jesli masz jeszcze wątpliwosci.. idz do ginekologa.. a jak sie chcesz zapytac cos to pisz smialo do mnie a ja sprobuje Ci odpowiedziec na pytania :)

pozdrawiam
 

asioczek

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z komputera
dziś rano obudziłam się z okropnym bólem brzucha i po godzinie dostałam pierwszy raz w życiu krwotoku takiego nagłego bo wcześniej nie miałam okresu tylko bolał mnie brzuch...to chyba znaczy że nie jestem w ciązy..;(szkoda bo sie przyzwyczaiłam do tej mysli i w sumie bardzo chciałam, no ale kiedyś będzie na to odpoowiedniejszy czas..a narazie straszliwie mnie boli brzuch
 

furley

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Krk
wiesz co ... ten nagły krwotok to nie musi być okres :( Lepiej idź do lekarza bo poronienie też ma takie objawy. Nagły ból brzucha i krwotok ... pozdrawiam i mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze !!!
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
wiesz co ... ten nagły krwotok to nie musi być okres Lepiej idź do lekarza bo poronienie też ma takie objawy. Nagły ból brzucha i krwotok ... pozdrawiam i mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze !!!
Ojej :(...
 

Kasia1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kutno
nie musisz sie raczej martwic na zapas.. jesli jestes w ciazy... to takie wypadki zdazają sie.. dostaje sie plamienia.. nawet do 4 miesiaca...
choc jesli ciaza rozwinela sie od samego poczatku.. zle.. czyli miala jakies uwarunkowania genetyczne.. co nie pozwolilo na dalszy rozwoj dziecka.. to organizm sam sie go pozbywa.. to sie nazywa poronienie samoistne..
do takiego poronienie dochodzi przewaznie w pierwszych tyg od zaplodnienia.. kiedy kobieta nie wie jeszcze ze jest w ciazy..

straszne ale prawdziwe..
 
Status
Zamknięty.
Do góry