blada cera

O

oladobak

Guest
Obrusik napisał:
Ja nie znam sposobów jak wybielić cerę, ale wiem jak ją trochę opalić, dla tych bladych :) Używałam argan bronzer z Bielendy, to jest olejek do twarzy który tworzy na skórze zdrową i naturalną opaleniznę. Ja miałam problem z bardzo bladą cerą, a po tym preparacie wygląda dużo lepiej, już nikt się mnie nie pyta czy jestem chora...
Ja dodaję parę kropel Argan Bronzera od Bielendy do bieżąco używanego kremu, efekt jest bardzo delikatny i jest to wygląd tzw. zdrowej cery.
też zaczęłam mieszać argan bronzer z kremem i bardzo ładnie równomiernie wszystko wychodzi.
 
O

Obrusik

Guest
kosmetyczka191 napisał:
a nie jest ten arganowy zbyt mocny? bo planuje go zakupić ale chce uzyskać delikatny odcień na cerze
Argan Bronzer nie daje u mnie efektu agresywnej, solarnej opalenizny, raczej jest to subtelny odcień zdrowej lekko opalonej cery. Ale też nie przesadzam z aplikacją, nakładam do co 3 a nawet co 5 dzień, mieszam z kremem i wygląda to ok, delikatnie.
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
Blada cera nie jest zbyt atrakcyjna, ale jasna- tak, o ile wyglada zdrowo, a nie wlasnie anemicznie. Moze sprobuj serumz witamina c? Ja mam taki bielendowy z serii skin clinic professional, on rozjasnia, ale nadaje jednoczesnie skorze ladnego zdrowego kolorytu :)
 

alicja99

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
kornelka87 napisał:
Blada cera nie jest zbyt atrakcyjna, ale jasna- tak, o ile wyglada zdrowo, a nie wlasnie anemicznie. Moze sprobuj serumz witamina c? Ja mam taki bielendowy z serii skin clinic professional, on rozjasnia, ale nadaje jednoczesnie skorze ladnego zdrowego kolorytu :)
stosowałam te serum na swoje przebarwienia po lecie. Bardzo fajny produkt bo juz nie ma sladu po plamkach a było ich dosyć sporo
 
M

michasia90

Guest
O tak, tez lubie serum z bielendy- mi rozjasnil juz kilka plamek po wypryskach. Obawialam sie ze za bardzo rozjasni skore, a ono wlasnie nadaje skorze ladny zdrowy promienny koloryt :) Moj ulubieniec tej jesieni :)
 
O

Obrusik

Guest
A ja do bieżącego utrzymywania zdrowego kolorytu cery używam inny produkt Bielendy, też z serii clinic professional, serum korygujące dla cery z niedoskonałościami. Zawiera kwas laktobionowy i migdałowy, wygładza, zmniejsza pory, lekko rozświetla i ujednolica koloryt.
 
J

Jula92

Guest
Obrusik napisał:
A ja do bieżącego utrzymywania zdrowego kolorytu cery używam inny produkt Bielendy, też z serii clinic professional, serum korygujące dla cery z niedoskonałościami. Zawiera kwas laktobionowy i migdałowy, wygładza, zmniejsza pory, lekko rozświetla i ujednolica koloryt.
O a drogie to serum bielendowe? z chęcią bym wypróbowała coś takiego do ujednolicenia kolorytu, mam lekkie zaczerwienienia i plamki na twarzy, może dzięki temu by były niewidoczne
 
O

Obrusik

Guest
Ja za to serum Bielendy zapłaciłam coś około 24 zł, ale na promocji bywa nawet za 19zł.
 
J

Jula92

Guest
Obrusik napisał:
Ja za to serum Bielendy zapłaciłam coś około 24 zł, ale na promocji bywa nawet za 19zł.
Ostatnio dorwałam na promocji właśnie takie serum do twarzy z Bielendy, z tej serii skin clinic professional ale nawilżające. Miałam strasznie przesuszoną skórę, kremy nie do końca mi pomagały, a to serum dobrze radzi sobie i nawilża cerę. Do tego jest przeciwzmarszczkowe, trochę wygładziło mi skórę, poczekam jeszcze na efekty, bo krótko je stosuje
 

pelka

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
no własnie, ja kiedys opalałam buzię a teraz wolę użyć kulki brązujące
 

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
A mi wlasnie twarz wolniej sie opala niz reszta ciala.. a zaluje, bo wole miec kolor na cerze :)
 
M

MarcysiaK

Guest
Myslicie, ze dzieki ogorkowi lub cytrynie moglabym pozbyc sie piegow? :pwiem, piegi sa piekne, ale mnie denerwuja.
 
K

Konstancja321

Guest
Ja w związku z tym że mam bladą cerę, zawsze nakładam podkład i puder żeby nadać trochę zdrowego kolorytu skórze. Do tego jeszcze bronzer na kości policzkowe. Ostatnio zaczęłam jeszcze używać bazy pod makijaż, mam różową bazę pod makijaż pearl base z bielendy, z serii Make-up akademie. ładnie poprawia koloryt, czasem stosuję ją zamiast kremu pod podkład, a czasem mieszam z podkładem, też wtedy daje ładny efekt
 

Ewelatom

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
60
Punkty reakcji
1
Ja z kolei musze unikac slonca, jak tylko moja twarz zlapie kilka promieni to dzieje sie masakra, staje sie sucha, pozbawiona blasku... beznajdziejna :/
 
Do góry