Błąd R6025 po zakończeniu wyświetlania się filmu.

Szunaj85

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
65
Punkty reakcji
1
Od jakiegoś czasu na niektórych stronach gdzie istnieje możliwość obejżenia jakiegoś filmu po jego zakończeniu wyskakuje mi poniższy komunikat:

P4AZI.png


Jeśli nic nie robię po jakimś czasie komunikat sam znika, ale trzeba odświeżyć stronę, aby móc obejżeć film jeszcze raz.
Jeśli klikne w komunikacie na "OK" wyświetla się następny komunikat:

BiKB74J.png


Powyższe zjawisko występuje na więcej niż jednym komputerze. Używam najnowszą przeglądarke Firefox oraz wtyczke Adobe Flash Player jednak błąd cały czas występuje.
Co powiniennem zrobić aby pozbyć się problemu z komunikatami?
 
V

Vaffik

Guest
U mnie to samo. Musisz poszukać programu do czyszczenia i odinstalowywania Adobe Flash z systemu, wywalić to, zainstalować wersję 16.X.X.X a nie najnowszą 17 bo tam coś uwalone jest. Miałem wersję 16 i zaktualizowałem do 17 i te same cyrki co u Ciebie. Wróciłem do wersji 16 (mowa o Adobe Flash Player) i ustawiłem by sie nie aktualizował z automatu.
Dodatkowo musisz zainstalować sobie Framework 3.0, 3.5, 4.0 w pełnej wersji.
 

Szunaj85

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
65
Punkty reakcji
1
vaffanculo napisał:
Musisz poszukać programu do czyszczenia i odinstalowywania Adobe Flash z systemu, wywalić to, zainstalować wersję 16.X.X.X a nie najnowszą 17 bo tam coś uwalone jest. Miałem wersję 16 i zaktualizowałem do 17 i te same cyrki co u Ciebie. Wróciłem do wersji 16 (mowa o Adobe Flash Player) i ustawiłem by sie nie aktualizował z automatu.
Wcześniej tego nie opisałem, ale gdy omawiane problemy się zaczęły miałem Adobe Flash Player w wersji 16, później zaktualizowałem do 17, więc załóóżenie, że problem dotyczy tylko wersji 17 jest według mnie błędne.
Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że nie jest to wina nowszej wersji programu.
Myślisz, że wystarczy odinstalować, wyczyścić z pozostałości i ponownie zainstalować Adobe Flash Player, aby pozbyć się problemu? :niepewny:

vaffanculo napisał:
Dodatkowo musisz zainstalować sobie Framework 3.0, 3.5, 4.0 w pełnej wersji.
Tylko po co? Wcześniej działało mi bez tego dodatku, czy teraz jest on niezbędny?
 
V

Vaffik

Guest
Jakiego masz Windows? U mnie te cyrki działy się na 8.1 i teraz na 10.1
 
V

Vaffik

Guest
Już byłem przekonany że sobie pomogłem i nic. Flash robi dalej to samo co robił.
Przesiadam się na 2,3 dni na Internet Explorera 11 i zobaczę czy nie jest to przypadkiem wina Firefoksa.
 

Szunaj85

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
65
Punkty reakcji
1
Gressil napisał:
Próbowałeś przeinstalować Visual'a ?
Nie jestem pewien do kogo to pytanie jest skierowane, ale jeśli chodzi o mnie to nie, nie próbowałem.
Z tego co widzę mam chyba najnowszą wersję Microsoft Visual C++ Redistributable 2013, jednak są też zainstalowane i starsze 2010, 2008, 2005. Czy je powinnienem usunąć? :pout:
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Szunaj85 napisał:
Próbowałeś przeinstalować Visual'a ?
Nie jestem pewien do kogo to pytanie jest skierowane, ale jeśli chodzi o mnie to nie, nie próbowałem.
Z tego co widzę mam chyba najnowszą wersję Microsoft Visual C++ Redistributable 2013, jednak są też zainstalowane i starsze 2010, 2008, 2005. Czy je powinnienem usunąć? :pout:
Odinstaluj wszystkie wersje jakie masz i zainstaluj najnowszą.
 
Do góry