[Błąd] Błędne działanie "Zadania"

Chromosom

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
329
Punkty reakcji
20
Wiek
30
Miasto
Gliwice
Zakładam temat podobny do poprzedniego, ale nieco inny. Wszedłem w zakładkę zadania, dostępną na podstronie nagrody, i wybrałem jedno z pytań. Niestety, po zaznaczeniu odpowiedzi i próbie zatwierdzenia, pojawił się komunikat mówiący, iż nie zaznaczono żadnej odpowiedzi. Tak było też w ostatnich zestawach pytań. Dlaczego tak się dzieje?
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Jeśli mam być szczery, to nie wiem. Powodów może być sporo - i tych, które wynikają z błędów skryptu i tych, które wynikają z błędów użytkownika. Na przyszłość - jeśli takie coś będzie miało miejsce, to poproszę o screena z błędem, wtedy unieważnię zadanie i będzie można wypełnić je jeszcze raz.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Hm, zajrzałem w logi. Dzięki za zgłoszenie, bo sprawa jest dość poważna, ponieważ bardzo dużo użytkowników ma podobny problem. Postaramy się to jak najszybciej rozwiązać!
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
Jaka przeglądarka powoduje problem? Czy po kliknięciu przycisku "Sprawdź odpowiedź" został zaznaczony zielony przycisk "Jesteś pewny?" ?????

Właśnie przeanalizowaliśmy problem i nie możemy powtórzyć błędu - potrzeba więcej szczegółów - ewentualnie filmik.

Pozdrawiamy
 

Chromosom

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
329
Punkty reakcji
20
Wiek
30
Miasto
Gliwice
W którym miejscu można znaleźć przycisk jesteś pewien? Problem występuje w przeglądarce IE 8.

Niestety, temat przeczytałem dopiero po próbie rozwiązania jednego z zadań - póki co zrobiłem screenshot. Jak widać, witryna nie reaguje na próbę zatwierdzenia formularza. W najbliższym czasie nagram film.


Uploaded with ImageShack.us
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
IE to nieufna przeglądarka. Spróbuj na Firefoxie, bądź Operze.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Fray było nie było IE jest najbardziej popularna więc może by spróbować coś zrobić by to zniwelować? chodzi oczywiście o błąd, bo ludziom nie przetłumaczysz, by korzystali z FF, Opery czy Chrome:)
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
IE jest najbardziej popularna

yao-ming-face-bitch-please-fuck-that-mem-oryginal.png
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Fray ja wiem, że mi chyba nie wierzysz ale zapodam Ci wykres jaki procent internautów korzysta z jakiej przeglądarki:


przegladarki-112011-012012_640x336.jpg

sorry, że nie szukałem teraz z kwietnia ale najszybciej znalazłem tablekę z grudnia stycznia. Mam nadzieje, że Cię zadowoli:p
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
To chyba nie w Polsce te statystyki? Nie mniej nie rozumiem, dlaczwego Forumowisko, miało by gorzej na jakiejkolwiek popularnej przeglądarce. To jakby sprzedawać komuś samochód, i tłumaczyć, że to normalne, że w czasie deszczu będzie gasł, ale tak normalnie to jest sprawny.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jeżeli chodzi o popularność przeglądarek internetowych w Polsce to proszę bardzo:





źródło: http://gs.statcounte...1104-201204-bar

Co do samego problemu to wydaje mi się, że wina nie leży po stronie Forumowiska a samej przeglądarki. Ciężko na podstawie tak skromnej ilości danych wskazać co może być przyczyną ale stawiałbym na Javę. Co prawda sam nie mam jak to sprawdzić ale proponuję któremuś z adminów sprawdzić czy w IE8 bez Javy pojawia się ten błąd albo na komputerze, gdzie Java dawno nie była aktualizowana.
 
Do góry