Blackberry - opinia na temat smartfonów

mazi07

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
110
Punkty reakcji
2
Posiada ktoś z Was telefon BlackBerry?? Jakie macie doświadczenie z tą marką??
 

imbirowska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2018
Posty
73
Punkty reakcji
3
ja używam telefonu blackberry i jestem z niego bardzo zadowolona, super wytrzymały i zadziwiająco długo trzyma mu bateria. Wiem, ze ma jakieś dodatkowe zabezpieczenia jeśli chozi ob bezpieczeństwo danych
 

KajkaM

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2019
Posty
1
Punkty reakcji
0
A ile trzyma Ci w nim bateria? Ja szukam takiego telefonu żeby trzymała dłużej niż mój,teraz ładuję 2 razy dziennie i szczezrze mówiąc już mnie to dobija...
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
U mnie jest BlackBerry Key2 - r.e.w.e.l.a.c.j.a ! to w tym wypadku idealne słowo. Klawiatura jest świetna i zupełnie niepotrzebnie zastanawiałam się nad tym czy będzie wygodna. Przydużym nawet obciążeniu użytkowania bateria wytrzymuje mi cały dzień, a sądziłam że to nie jest realne w moim wypadku :)
 

mazi07

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
110
Punkty reakcji
2
imbirowska napisał:
ja używam telefonu blackberry i jestem z niego bardzo zadowolona, super wytrzymały i zadziwiająco długo trzyma mu bateria. Wiem, ze ma jakieś dodatkowe zabezpieczenia jeśli chozi ob bezpieczeństwo danych
co to za zabezpieczenia?? Możesz coś więcej o tym powiedzieć?
 

imbirowska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2018
Posty
73
Punkty reakcji
3
mają bardzo zaawansowane szyfrowani, opcję zaciemniania ekranu co jet super jak chcę co poczytać w pociągu albo autobusie i nie chcę żeby ktoś niepowołany też czytał
 

LenaD

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2019
Posty
1
Punkty reakcji
0
Piszecie, że bateria trzyma długo. Poważnie zastanawiam się nad jego kupnem, ale mam też kilka innych na oko. Ile to jest długo i przy jakim użytkowaniu? Bo moja koleżanka ostatnio pwiedziała mi, że zmieniła telefon na taki, w któym bateria trzyma długo a ona rzadko z niego korzysta a i tak ładuje go zawsze na noc
 

mazi07

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
110
Punkty reakcji
2
imbirowska napisał:
mają bardzo zaawansowane szyfrowani, opcję zaciemniania ekranu co jet super jak chcę co poczytać w pociągu albo autobusie i nie chcę żeby ktoś niepowołany też czytał
o kurczę fajna opcja z tym zaciemnionym ekranem. Na pewno przydatna funkcja. Szyfrowanie danych również spoko.
 

lissica

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2015
Posty
89
Punkty reakcji
4
LenaD napisał:
Piszecie, że bateria trzyma długo. Poważnie zastanawiam się nad jego kupnem, ale mam też kilka innych na oko. Ile to jest długo i przy jakim użytkowaniu? Bo moja koleżanka ostatnio pwiedziała mi, że zmieniła telefon na taki, w któym bateria trzyma długo a ona rzadko z niego korzysta a i tak ładuje go zawsze na noc
W blackberry bateria jest naprawdę spoko, nawet przy intensywnym użytkowaniu nie trzeba ładować cały czas, w pracy potrzebuję czegoś solidnego i tutaj się ten key2 sprawdzil
 

radzislaw

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2019
Posty
38
Punkty reakcji
0
Jakoś nie mogę w to uwierzyć, że bateria tak dobrze trzyma. Do tej pory miałem wiele smartfonów i każdy musiałem dodatkowo ładować w ciągu dnia
 

mazi07

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
110
Punkty reakcji
2
też się zaskoczyłem jak czytałem o mocniej baterii w blackberry. Ale wielokrotnie czytałem o wytrzymałości blackberry. Znajomy ostatnio kupił i testuje. Bateria trzyma tak jak mówią długo jak się porówna ze współczesnymi telefonami
 

radzislaw

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2019
Posty
38
Punkty reakcji
0
To ciekawe. Mocna bateria to coś co by mi się przydało. A nie, że po paru telefonach i mailach telefon już trzeba ładować
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
mazi07 napisał:
ja używam telefonu blackberry i jestem z niego bardzo zadowolona, super wytrzymały i zadziwiająco długo trzyma mu bateria. Wiem, ze ma jakieś dodatkowe zabezpieczenia jeśli chozi ob bezpieczeństwo danych
co to za zabezpieczenia?? Możesz coś więcej o tym powiedzieć?

Tak, zabezpieczenia są bardzo zaawansowane i wykorzystują technologię zabezpieczeń taką jak banki. Do tego masz parę fajnych opcji jak ukrywanie aplikacji czy też boczny panel zarządzania. BlackBerry w nowych modelach mam wrażenie że przemyślał wszystko.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Mamy je w firmie i faktycznie 2-3 dni spokojnie bateria wytrzyma, w zależności kto jak intensywnie użytkuje. Poza tym one mają najnowszego androida, więc wszystko płynnie działa, mimo, ze sporo mają dodatkowych zabezpieczeń i aplikacji.
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Mamy je w firmie i faktycznie 2-3 dni spokojnie bateria wytrzyma, w zależności kto jak intensywnie użytkuje. Poza tym one mają najnowszego androida, więc wszystko płynnie działa, mimo, ze sporo mają dodatkowych zabezpieczeń i aplikacji.

Ale macie te Blackberry Ke2 czy jakiś inny model?
 
Do góry