Blackberry - opinia na temat smartfonów

imbirowska

Użytkownik
ja używam telefonu blackberry i jestem z niego bardzo zadowolona, super wytrzymały i zadziwiająco długo trzyma mu bateria. Wiem, ze ma jakieś dodatkowe zabezpieczenia jeśli chozi ob bezpieczeństwo danych

KajkaM

New Member
A ile trzyma Ci w nim bateria? Ja szukam takiego telefonu żeby trzymała dłużej niż mój,teraz ładuję 2 razy dziennie i szczezrze mówiąc już mnie to dobija...

Caraoka

Użytkownik
U mnie jest BlackBerry Key2 - r.e.w.e.l.a.c.j.a ! to w tym wypadku idealne słowo. Klawiatura jest świetna i zupełnie niepotrzebnie zastanawiałam się nad tym czy będzie wygodna. Przydużym nawet obciążeniu użytkowania bateria wytrzymuje mi cały dzień, a sądziłam że to nie jest realne w moim wypadku :)

mazi07

Użytkownik
imbirowska napisał:
ja używam telefonu blackberry i jestem z niego bardzo zadowolona, super wytrzymały i zadziwiająco długo trzyma mu bateria. Wiem, ze ma jakieś dodatkowe zabezpieczenia jeśli chozi ob bezpieczeństwo danych
co to za zabezpieczenia?? Możesz coś więcej o tym powiedzieć?

imbirowska

Użytkownik
mają bardzo zaawansowane szyfrowani, opcję zaciemniania ekranu co jet super jak chcę co poczytać w pociągu albo autobusie i nie chcę żeby ktoś niepowołany też czytał

LenaD

New Member
Piszecie, że bateria trzyma długo. Poważnie zastanawiam się nad jego kupnem, ale mam też kilka innych na oko. Ile to jest długo i przy jakim użytkowaniu? Bo moja koleżanka ostatnio pwiedziała mi, że zmieniła telefon na taki, w któym bateria trzyma długo a ona rzadko z niego korzysta a i tak ładuje go zawsze na noc

mazi07

Użytkownik
imbirowska napisał:
mają bardzo zaawansowane szyfrowani, opcję zaciemniania ekranu co jet super jak chcę co poczytać w pociągu albo autobusie i nie chcę żeby ktoś niepowołany też czytał
o kurczę fajna opcja z tym zaciemnionym ekranem. Na pewno przydatna funkcja. Szyfrowanie danych również spoko.

lissica

Użytkownik
LenaD napisał:
Piszecie, że bateria trzyma długo. Poważnie zastanawiam się nad jego kupnem, ale mam też kilka innych na oko. Ile to jest długo i przy jakim użytkowaniu? Bo moja koleżanka ostatnio pwiedziała mi, że zmieniła telefon na taki, w któym bateria trzyma długo a ona rzadko z niego korzysta a i tak ładuje go zawsze na noc
W blackberry bateria jest naprawdę spoko, nawet przy intensywnym użytkowaniu nie trzeba ładować cały czas, w pracy potrzebuję czegoś solidnego i tutaj się ten key2 sprawdzil

radzislaw

Użytkownik
Jakoś nie mogę w to uwierzyć, że bateria tak dobrze trzyma. Do tej pory miałem wiele smartfonów i każdy musiałem dodatkowo ładować w ciągu dnia

mazi07

Użytkownik
też się zaskoczyłem jak czytałem o mocniej baterii w blackberry. Ale wielokrotnie czytałem o wytrzymałości blackberry. Znajomy ostatnio kupił i testuje. Bateria trzyma tak jak mówią długo jak się porówna ze współczesnymi telefonami

Caraoka

Użytkownik
mazi07 napisał:
co to za zabezpieczenia?? Możesz coś więcej o tym powiedzieć?
Tak, zabezpieczenia są bardzo zaawansowane i wykorzystują technologię zabezpieczeń taką jak banki. Do tego masz parę fajnych opcji jak ukrywanie aplikacji czy też boczny panel zarządzania. BlackBerry w nowych modelach mam wrażenie że przemyślał wszystko.

koozka

Użytkownik
Mamy je w firmie i faktycznie 2-3 dni spokojnie bateria wytrzyma, w zależności kto jak intensywnie użytkuje. Poza tym one mają najnowszego androida, więc wszystko płynnie działa, mimo, ze sporo mają dodatkowych zabezpieczeń i aplikacji.

Do góry