Black Sabbath

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
W czerwcu w Anglii. Ale jak się rozjadą to i o Polskę na pewno przyhaczą. Trzeba zobaczyć, aczkolwiek i tak wolałbym Dio,
 

LukC

PTC GURU
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
1 357
Punkty reakcji
97
Oczywiście Sabbath odwiedzi całą Europę, czyli nie Polskę bo przecież my jesteśmy jakimś krajem 3-go świata :przewraca:
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Przesadzasz, akurat w ostatnich latach z koncertami dużo się poprawiło (chociażby - Scorpions, Ozzy, Judasi, nie wspominając już o festiwalach).
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Kurczę, uwielbiam BS! Pamiętam, gdy jako dwunastolatka usłyszałam gdzieśtam "War Pigs"... Od razu się zakochałam :)
 

Marybeth

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2012
Posty
18
Punkty reakcji
1
Prawdę mówiąc, od wielu lat słucham Ozzy'ego, ale do Black Sabbath musiałam chyba jakoś dojrzeć, że tak powiem. "Paranoid" znałam od dawna i podziwiałam, ale co to za słuchanie jednej piosenki? Zaczęło się od przesłuchiwania płyt i obecnie, BS jest jednym z moich ulubionych zespołów z tym tylko wyjątkiem, że dla mnie BS to okres, kiedy śpiewał w nim Ozzy. Bez niego to już zupełnie inna historia.
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce/Łódź
wiesz, też tak uważałam, al kolega pokazał mi Dio. Uwazam, że Heaven and hell jest najlepszą płytą w dorobku BS :)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Dla mnie BS zarówno z Ozzym jak i z Dio to oddzielne zespoły. Nie w sensie, że jeden jest definitywnie gorszy (choć sam wolałem Dio), ale preferujące inny styl. I nie mowa przecież tylko o wokalu. Za czasów Osbourne'a grano brudną, doom-owatą muzykę i ta uchodzi zazwyczaj za właściwego ducha zespołu, choć już na Never say Die widać poważne zmiany. Ronnie zaś wolał szybsze tempo i wstawki rodem z power metalu. Chyba jedyną osobą, która może zatwierdzać, co jest ostatecznie w duchu BS, a co nie, jest Iommi. Skubany bezzmiennie gra w zespole od samego początku, czyli prawie 40 lat.
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Dla mnie Black Sabbath to tylko z Ozzy'm :heart:

Moją ulubioną płytą jest Sabbath Bloody Sabbath, którą znam na pamięć.
Ponadto lubię też kilka utworów z innych płyt. Swego czasu chciałam się nauczyć na harmonijce Wizarda.

Mam też wszystkie płyty solowe Ozzy'ego i mam nadzieję, że będą kolejne :D
 

Miguel666

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
W czerwcu nowy album się pojawi. http://topguitar.pl/newsy/artysci-newsy/black-sabbath-w-czerwcu-premiera-nowego-albumu-13/ Ciekawe tylko, czy będą mieli siłę na trasę koncertową. Ozzy może sie rozpaść po drodze.
 

Miguel666

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0

suselka007

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
rokiczaaa napisał:
Dla mnie Black Sabbath to tylko z Ozzy'm :heart:

Moją ulubioną płytą jest Sabbath Bloody Sabbath, którą znam na pamięć.
Ponadto lubię też kilka utworów z innych płyt. Swego czasu chciałam się nauczyć na harmonijce Wizarda.

Mam też wszystkie płyty solowe Ozzy'ego i mam nadzieję, że będą kolejne :D
Podpisuje się rękami i nogami! ;)
 
Do góry