Black Metal

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Ostatnim zespołem który przykuł moją uwagę jest - Jotunspor, ciekawa kapela z członków dawnego Gorgoroth np.
 

Yep.

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
Hmm... Black szanuję. Zwłaszcza nasz rodzimy. Np. dwie pierwsze płytki Behemotha, Furię, Massemord, Mgłę, Morowe, Iblis, Mord'A'Stigmata, Scarlet Moon. Jeśli chodzi o zagraniczne, to chyba tylko Septic Flesh, Krake
 

m@pet

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2013
Posty
10
Punkty reakcji
1
Wiek
30
hmm...
Mayhem, 1349, Arcturus, Beastcraft, Burzum, Carpathian Forest, Darkthrone, Embrace of Thorns, Emperor, Furze, Gorgoroth, Immortal, Limbonic Art, Manii, Morgul, Sarke, Sarkom, Satyricon, Svarttjen, Taake, Trollech, Tulus, Vreid, Vulture Industries, Zyklon, Zyklon-B

Z polskich
Abusiveness, Aetheres, Anhedonia, Archandrja, Arkona, Azelsgard, Biały Vieź, Black Altar, Crepusculum, CSSABA, Cultes Des Ghoules, Deus Mortem, Devil's Emissary, Duszę Wypuścił, Gontyna Kry, Infernal War, Iuvenes, Leichengott, Jarun Medico Peste, Mgła, Mord, Moriturus, Neasit, Nekrofukk, Norden, Pagan Forest, Pendemonium, Perunwit, Pripegal, Saltus, Sacreligium, Selbsmord, Strzepy, Stworz, Szron, Taran, Thy Worspiper, Turpista, Venedae, Werewolf, Wilk, Wojnar

Dobra koniec nie chce mi się całej swojej dyskografi wymieniać :icon_twisted:


 

Nightwing

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2015
Posty
7
Punkty reakcji
1
Ja polecam węgierski Tormentor oraz polsko-niemiecki zespół Darkened Nocturn Slaughtercult.
 
Do góry