Biżuteria srebrna

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
również uwielbiam srebrną biżuterię ale koniecznie z jakimś kamieniem szlachetnym np bursztynem albo rubinami :) dużo takich pięknych drobiazkó można namierzyć w sklepie online Jubilea :)
 

kromeczka

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
Mi się podoba srebro z malachitem. Aktualnie szukam wisiorka lub pierścionka, bo kolczyki mam :)

Ale zdecydowanie wolę srebrną biżuterię niż złotą. Zupełnie mnie ten kruszec nie jara.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Złota biżuteria też jest piękna zwłaszcza taka pozłacana z nowoczesnymi wzorami My Way Jewellery, ostatnio kupiłam oryginalną bransoletkę w modnym nowoczesnym wydaniu.
 

nutellka

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja najbardziej lubię biżuterię srebrną, albo z naturalnych kamieni, np. onyksu czy turkusu. Na Newcraft.eu wypatrzyłam śliczny naszyjnik z onyksu - mam w domu podobną bransoletę, więc będzie komplet :)
 

KamilZmil

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2014
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja lubię i złoto i srebro.Nie robi mi to dużej różnicy.Najważniejsze aby styl biżuterii mi odpowiadał.Lubię nosic subtelną biżu w stylu My Way Jewellery. Ciekawe,oryginalne zawieszki na długim delikatnym łańcuszku.
 

EwaW

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
a co myślicie o biżuterii z białego złota? Traktujecie jako alternatywę srebrnej? czy złoto to złoto?

Ja osobiście nie lubię złota, ale mam trochę biżu z białego złota, które wydaje mi się bardziej eleganckie i jest ładniejsze :)
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
EwaW napisał:
Ja osobiście nie lubię złota, ale mam trochę biżu z białego złota, które wydaje mi się bardziej eleganckie i jest ładniejsze
Ja również nie lubię złota, wolę srebrną biżuterię. To mój ostatni zakup.

i-w-kruk-bransoleta-sdv-as139.jpg
 

Kama89

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
A ja noszę i srebro i złoto :) a nawet ostatnio biżuterię ze stali szlachetnej - te kolczyki kupiłam w Aparcie tydzień temu , super się noszą :)
img_prod12641_0_m.jpg
 

Qsia

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2014
Posty
21
Punkty reakcji
1
Miasto
Frankfurt
No ja od mojego ukochanego dostaje i srebro i złoto i to i to lubię i ślicznie wygląda:) Na prawej dłoni mam dwa srebrne pierścionki od przyjaciółek sentymentalnie ich nie ściągam i na prawejod narzeczonego złoty, bo na jednej ręce złoto ze srebrem nie za bardzo mi się podoa:)
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Srebro-jeśli złoto to białe+brylanty=marzenie :123:
 

Marzenkka

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześc Dziewczyny, jakie sklepy internetowe polecacie z damską biżuterią? Zastanawiam się gdzie kupic jakieś fajne , w dobrej cenie kolczyki : )
 

princess_r

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
Widzę, że srebro rządzi - ja też wolę srebrne błyskotki, złota nie znoszę, więc nie noszę. Ważne by odpowiednio przechowywać srebrną biżuterię - tak, by nie uległa ona różnym zanieczyszczeniom czy uszkodzeniom mechanicznym. Ja swoją przechowuję starannie w szkatułce, w suchym i zacienionym miejscu. Zaleca się też przechowywanie srebrnej biżuterii w szczelnym opakowaniu (wyłożonym miękką szmatką) albo po prostu w pudełku jubilerskim. A zna ktoś jakieś sprawdzone sposoby na czyszczenie srebra?
 

tassiek

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
80
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Polska
Ja generalnie mam i srebrną i złotą biżuterię, bo nie mam żadnego uczulenia i mogę nosić wszystko. Najbardziej podoba mi się jednak taka delikatna biżuteria jak te celebrytki https://brylant.net/bizuteria-naszyjniki Lubię delikatne ozdoby, które nie przyciągają za dużo uwagi, ale są.
 

festuska

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
[SIZE=10.5pt]Srebrną lubię na co dzień wydaje mi się najbardziej odpowiednią ozdobą w ciągu dnia. Natomiast już do eleganckiego, wieczorowego stroju muszę mieć złoto i to z dodatkiem pereł. Uwielbiam te klejnoty odkąd mój ukochany podarował mi pierścionek zaręczynowy z tym klejnotem. Już chyba piękniejszej perły nie ma nikt. Zresztą narzeczonego zapewniono w sklepie, w którym pierścionek kupował, że jest to najwyższej jakości perła morska, co widać nawet bez tych zapewnień. Zaglądnęłam do tego sklepu na Gemlord (gemlord.pl) ależ mają nieziemską kolekcję tych pereł, mówię wam. Marzę jeszcze o kolczykach [/SIZE] [SIZE=10.5pt]​ [/SIZE]
 

martynakoterska

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Myślę, że fajnym pomysłem na biżuterie srebrną, która podkreśli swój wyjątkowy i nie powtarzalny styl jest właśnie srebrny pierścionek, łańcuszek czy też wisiorek z bursztynem abkstyl.shop.pl/ ;). Sama takie rzeczy noszę na co dzień i muszę powiedzieć, że świetnie się prezentuje praktycznie w każdym stylu, którym się ubiorę ;)
 

azetka

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2017
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja też preferuję białe złoto jeszcze z dodatkiem kamienia szlachetnego, a najbardziej z perłą. Mam taki naszyjnik, z którym prawie się nie rozstaję (kupiony był w sklepie Gemlord gemlord.pl jedynym w swoim rodzaju jeżeli chodzi biżuterię perłową) Stanowi cenną pamiątkę ważnego dla mnie wydarzenia. Na delikatnym łańcuszku z białego złota są zachwycająco piękne perły dodające mi szyku i elegancji. Jego uniwersalność polega jeszcze na tym, że pasuje prawie do każdej stylizacji nawet do codziennego ubioru.
 

Pauli91

Zbanowany
Dołączył
2 Lipiec 2015
Posty
89
Punkty reakcji
2
Perły zawsze będą modne, to elegancka biżuteria:) w aparcie widziałam piękne.
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Ja zawsze wolalam srebro a dopiero teraz dojrzewam do złota al ei tak mało co nosze bo mam uczulenie na nikiel a nikiel jest i w złotej biżuterii i w srebrnej :/
 
Do góry