biżuteria dla dziewczyny

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Dam bardzo uniwersalną radę ode mnie:
"Rozbiegnij się i walnij głową w słup".

Co Ty masz z tą radą???
Ktoś taką samą Ci kiedys dał, że tak ją powtarzasz? ;)

Wiem, wiem, zamiast OT mam się rozbiegnąć i walnąć w słup :D


Co do tematu, to jeżeli zastanawiasz się, czy Twój prezent nie zostanie doceniony ze względu na jego cenę, to zastanów się lepiej nad ulokowaniem swoich uczuć gdzieś indziej
 
W

wroneczki4

Guest
Co Ty masz z tą radą???
Ktoś taką samą Ci kiedys dał, że tak ją powtarzasz? ;)
No bo chłopak ma nie coś nie tak z głową. Jak można wydać 300zł na prezent bez żadnej okazji!
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Rada od wroneczki4 jest dobra, ale boją się jej stosować przez co traci ona na skuteczności :p

350? Potem zszedłeś do 300? Chłopcze, nie wiem co ty chcesz jej pokazać tym prezentem ale jak ktoś napisał to jest kupowanie sobie panny. Gdyby miała choć krztę szacunku do siebie to rzuciłaby tą biżuterią czy czymś tam i strzeliła by cię w pysk. Może miałeś jeszcze zamiar cenę zostawić żeby widziała jak hojny jesteś i ile masz kasy, że będzie jej z tobą dobrze bo masz flotę? <_<. Skończ.

Jak pisał fan Lil'a, adekwatnym prezentem będzie niezobowiązujący kwiatek (jakaś biała róża powiedzmy, choć dla niej i tak raczej nie będzie to miało znaczenia, jeśli ma tyle lat co ty) ewentualnie zaproś ją gdzieś na ciacho. To nie ma wyglądać sztucznie jak na jakichś romantycznych filmach, po prostu idziesz gdzieś z koleżanką, macie tam pogadać itd. to nie jakaś kolacja gdzie masz zamiar się oświadczać na oczach zgromadzonych tam ludzi (ble, tandeta). Zapomnij o tym co miałeś w planach jak nie chcesz wyjść na durnia,

USSJ.
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Podzielę gimnazjalistki na dwie grupy: "lampucery" i "dziewczyneczki". Jeśli jest lampucerą to biżuterię weźmie, ale w duszy pomyśli, że jesteś frajerem i tyle ją będziesz widział. Jeśli jest dziewczyneczką to nie przyjmie prezentu, poczuje się urażona, opowie o tym mamie, a ona skontaktuje się z Twoimi rodzicami, że pieniądze marnujesz. Tak czy siak, biżuteria to zły prezent dla piętnastolatki. Kup jej czekoladę z orzechami. Albo gumę do żucia, dziewczyny lubią gumy do żucia.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Podzielę gimnazjalistki na dwie grupy: "lampucery" i "dziewczyneczki". Jeśli jest lampucerą to biżuterię weźmie, ale w duszy pomyśli, że jesteś frajerem i tyle ją będziesz widział. Jeśli jest dziewczyneczką to nie przyjmie prezentu, poczuje się urażona, opowie o tym mamie, a ona skontaktuje się z Twoimi rodzicami, że pieniądze marnujesz. Tak czy siak, biżuteria to zły prezent dla piętnastolatki. Kup jej czekoladę z orzechami. Albo gumę do żucia, dziewczyny lubią gumy do żucia.

W dzisiejszych czasach gimnazjalistki lubią gumy wszelakie...
Prezent za 300zł z hakiem? I to jeszcze nie dla swojej dziewczyny tylko "potencjalnej" kandydatki. Czyś ty zwariował?
 

maks94

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Napisałem do niej i wyjaśniłem jej ze chciałem kupić taki prezent. Nawrzeszczał na mnie że wydaje pieniądze na prawo i lewo . Powiedziała że bez tego mogłem ja poprosić o chodzenie. A teraz sie obraziła i oczekuje ode mnie pięknych przeprosin i dowodu na to że nie traktuje jej jakbym chciał ja kupić .Chcesz dobrze a i tak to jest do dupy , ja już nie wiem co te dziewczyny w końcu chcą . I mam problem jak jej udowodnić to . :(
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Nic jej nie kupuj, bo jak widzisz, nie o to jej chodziło. A zamiast tego zrób kakao do termosu i zabierz na spacer.

EDIT:
Tzn. Dziewczynę zabierz na spacer, a nie samo kakao.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Napisałem do niej i wyjaśniłem jej ze chciałem kupić taki prezent. Nawrzeszczał na mnie że wydaje pieniądze na prawo i lewo . Powiedziała że bez tego mogłem ja poprosić o chodzenie. A teraz sie obraziła i oczekuje ode mnie pięknych przeprosin i dowodu na to że nie traktuje jej jakbym chciał ja kupić .Chcesz dobrze a i tak to jest do dupy , ja już nie wiem co te dziewczyny w końcu chcą . I mam problem jak jej udowodnić to . :(

A nie mówiliśmy?
 

maks94

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
31
teraz nie chce ze mną gadać. Pisze do niej ale nie odpisuje , pogadam z nią jutro w szkole . I przeproszę
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
A zobacz co ci napisałem ja (post #23) i reszta userów. Nie dotarło. A po co pisałeś, że chciałeś jej kupić taki prezent? Nie rozumiem ci koleś, najpierw robisz, potem myślisz.
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
no przynajmniej dziewczyna ma wiecej oleju w glowie niz ty hehe

zrobiles katastrofalny blad i do tego wiele bledow ale coz

sam sobie pokomplikowales zycie wiec odkrecaj uzywal sobie swoj rozum- jesli go masz, mogles sie zapytac o to taty lub mamy, jesli nie chcesz sluchac nas do tego dobrze gadali

coz za bledy sie placi
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Napisałem do niej i wyjaśniłem jej ze chciałem kupić taki prezent. Nawrzeszczał na mnie że wydaje pieniądze na prawo i lewo . Powiedziała że bez tego mogłem ja poprosić o chodzenie. A teraz sie obraziła i oczekuje ode mnie pięknych przeprosin i dowodu na to że nie traktuje jej jakbym chciał ja kupić .Chcesz dobrze a i tak to jest do dupy , ja już nie wiem co te dziewczyny w końcu chcą . I mam problem jak jej udowodnić to . :(

No widzisz, ewentualnie mozesz Jej kupic cos takiego, ale to juz wtedy kiedy np bedziecie pare ladnych lat razem, bo wtedy to bedzie normalne.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Rada od wroneczki4 jest dobra, ale boją się jej stosować przez co traci ona na skuteczności :p

No czasem to jedyna sensowna rada, jaką mozna komuś dać heh, ale po prostu dość często ją widzę tu na forum ... ;)

No ale faktem jest, że nawet dziewczyna podziela zdanie większości, o ile nie wszystkich wypowiadających się tutaj forumowiczów
 

Asiaa89

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jeśli szukasz dobrej bizuterii, w bardzo dobrej cenie proponuje: bizuteria-lola.pl - sprawdzona strona produkty z najwyższej półki za śmieszną cenę.
 
Do góry