biżuteria dla dziewczyny

maks94

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Mam zamiar kupić biżuterię dla dziewczyny na bal gimnazjalny . Mam do wykorzystania 350 , nie wiem czy to nie za mało i pomyśli że ją nie doceniam .
 

JustFlyAway

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
33
...
to ona ocenia Cię przez pryzmat cen prezentów... Jeśli Twoja dziewczyna ma się obrażać za to, że kupiłeś jej zbyt "tani" prezent, to daj sobie z nią spokój :]
 
W

wroneczki4

Guest
Dam bardzo uniwersalną radę ode mnie:
"Rozbiegnij się i walnij głową w słup".
350zł na prezent bez okazji w sumie? Bal gimnazjalny to nie okazja na prezenty...
To ja mogę z Tobą chodzić jak mi będziesz płacił za to, bo przeczuwam, że często dajesz jej takie prezenty.
Ja zejdę do ceny 300zł na prezent i możemy być razem...

Kup jej pierścionek za 30zł, a nie wymysły za ponad 300zł!
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Mam zamiar kupić biżuterię dla dziewczyny na bal gimnazjalny . Mam do wykorzystania 350 , nie wiem czy to nie za mało i pomyśli że ją nie doceniam .


nie jest to wazne za ile prezent, wazne, ze z serca, wierz mi.

Znaczy moim zdaniem moga byc drogie przenty, ale wydaje mi sie, ze ciagle takie kupujesz, wczesniej gdzies pisales o bizuterii za 700 zl. Moim zdaniem , jezeli pewnie krotko Ja znasz, to ogolnie nie powinnes takich drogich prezentow kupowac. moim zdaniem takie drogie prezenty to powinny byc na np czwarta rocznice slubu, zareczyny jak juz no i w sumie jakbys byl Jej mezem, to nie widze nic zlego w tym, ze jak bys obrastal w kase, to bys Jej czesto kupowal takie drogie prezenty. Ale tak to to bez sensu
 

Avior

Bywalec
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
1 009
Punkty reakcji
96
Gimnazjalistka obwieszona rownowartością 350 zł bedzie wyglądać jak przeterminowana choinka.
 
W

wroneczki4

Guest
Znaczy moim zdaniem moga byc drogie przenty, ale wydaje mi sie, ze ciagle takie kupujesz, wczesniej gdzies pisales o bizuterii za 700 zl.
Lol... prezent dla gimnazjalistki za 700zł?
No ktoś tu chce kupować sobie dziewczyny :p

Wiesz co zrób? Powiedz rodzicom żeby Ci kasy nie dawali, bo wydajesz na pierdoły.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Lol... prezent dla gimnazjalistki za 700zł?
No ktoś tu chce kupować sobie dziewczyny :p

Wiesz co zrób? Powiedz rodzicom żeby Ci kasy nie dawali, bo wydajesz na pierdoły.


No wlasnie, tym bardziej, ze to gimnazjalistka ..
 
W

wroneczki4

Guest
Mógłby na prostytutki pojechać równie dobrze i przynajmniej miałby z tego jakieś korzyści :p
 

maks94

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja nie mam zamiaru wydać na nią 700zł tylko do 300zł a to duża różnica.

A po za tym nie wiem czy to ma znaczenie dla niej za ile. I ja się staram o nią , a bal to świetna okazja
 

Avior

Bywalec
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
1 009
Punkty reakcji
96
Tak, to ma znaczenie za ile. Znasz takie pojęcia jak "zobowiązujący prezent" lub "żenująco drogi prezent" lub "ostentacyjny prezent"? Dla mnie, osoby dorosłej, prezent o wartości przekraczającej moje miesięczne pobory (zakładam, że 300 to więcej, niż dostaje miesięcznie do swojego użytku przecietna nastolatka) byłby nie do przyjęcia. Pomyslałabym, że ofiarodawca:
- jest palantem, chcącym zaimponować forsą
- na siłę chce mnie zobowiązać do określonego zachowania (skoro dalem jej coś tak drogiego, oczekuję, że bedzie się ze mną spotykać)
- daje mi do zrozumienia, że ja z moją pensją z budżetówki jestem nikim i powinnam go po rękach całować za ten prezent.

Gdybym nawet była potencjalnie zainteresowana ofiarodawcą, to bardzo droga biżuteria zostałaby natychmiast zwrócona a stosunki bardzo ochłodzone. Obdarowywać trzeba umieć i trzeba to robić z klasą.
 

maks94

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
31
To mam jej nie kupować żadnej biżuterii ani nic.

????
 

imawoman

Bywalec
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 757
Punkty reakcji
139
Kup jej coś delikatnego - łańcuszek albo bransoletkę. I nie wydawaj więcej niż 8 dych. Wiem, że gdyby miała na sobie coś od Ciebie, to byłoby Ci miło, ale podejrzewam, że będzie się czuła niezręcznie, obdarowana przez Ciebie czymś drogim. Poza tym - liczy się pomysłowość, a nie cena.
A resztę kasiory sobie zostaw - jeżeli bal pójdzie po Twojej mysli, to będziesz ja zapraszał do kina i kawiarni, a takie wypady kosztują ;)
 

maks94

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Może i racja . Możne czasami warto posłuchać się kobiety. :eek:k: :)
 
W

wroneczki4

Guest
LUDZIE! to jest bal gimnazjalny, a nie jej urodziny...
Po co cokolwiek kupować? Wydaj tą kasę lepiej na dobre perfumy dla siebie idź poćwicz wyrywanie dziewczyn, bo ta jedna zapewne na długo nie będzie, a już na pewno nie do końca życia.

Nic nie kupuj i tyle... kup jej kwiatka co najwyżej!
Zresztą zaproś ją gdzieś i sprawdź czy lubi jak jej się stawia...
 

paula23107

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2009
Posty
135
Punkty reakcji
3
Miasto
Domek ;P
TO WYGLADA TAK JAKBYS KUPOWAL SOBIE DZIEWCZYNY!
Przeciez prezenty nie sa wazne,najwazniejsze sa uczucia !
A jesli rzeczywiscie chcesz jej cos kupic, to myslę, że cos delikatnego i skromnego bedzie cool ;]
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Ja nie mam zamiaru wydać na nią 700zł tylko do 300zł a to duża różnica.

A po za tym nie wiem czy to ma znaczenie dla niej za ile. I ja się staram o nią , a bal to świetna okazja


Tak ale takie prezenty drogie daje sie na zareczyny moim zdaniem itp zeby byly niezapomniane, bo wtedy dwoje ludzi jest pewnych swojej milosci, powaznie mysli o sobie itp.. a co bedzie jezeli w koncu rozejdziecie sie i ona wyrzuci ten naszyjnik ? kasa w bloto ? Np moj chlopak kupuje mi czasami droga bizuterie, ale my planujemy wspolna przyszlosc wiec wiesz :)
 
Do góry