Biżuteria, częścią garderoby

klitka92

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć,

tak jak w tytule, z racji więc tego chciałabym abyście polecili mi jakiegoś dobrego jubilera, takiego by miał stosunkowo duży wybór
 

Wiolcia02

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
202
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Opolskie
Jubilera? Ale chodzi ci o sklep internetowy czy w jakimś konkretnym mieście? Sprecyzuj może...
 

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
a ja Wam powiem, jakich rzeczy nie powinno się kupować (także z biżuterii): http://www.luxmaniak.pl/4395/8-luksusowych-rzeczy-niekoniecznie-chcielibysmy-miec/ Niektóre z tych fantów to jakieś kosmiczne nieporozumenie. Moim faworytem jest chyba ten zegarek za astronimiczną kasę... Macie jakieś podobne linki do "rzeczy z horrorów"? Jesli komuś te gadżety sie podobają, to przepraszam - kwestia gustu i nie chciałem nikogo urazić.
 
W

Wynajmownia

Guest
Hej, tak trochę z innej beczki, ale czytałam ostatnio o idei pożyczania sobie ubrań, torebek, dodatków i ciekawa jestem co myślicie na ten temat? W świecie coraz to modniejsze - myślicie, ze u nas temat ma szansę na sukces?:>
 

Stylistgirl

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
mnie sie podoba oferta marki Kruk, maja oryginalne kolekcje z metalu, nietypowe jesli chodzi o wzory, odważne, co do cen nie sa az tak bardzo wysokie. W Yes też widziałam oryginalne kolekcje bizuterii, ale te mi się podobały były drozsze niż w Kruku
 
D

Dobrawa

Guest
Czytajac temat raczej pomyslalam o dodatkach w postaci bransoletek czy kolczykow ale bardziej wyrazistych niz zwykla bizuteria
 

ramonaona

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wynajmownia napisał:
Hej, tak trochę z innej beczki, ale czytałam ostatnio o idei pożyczania sobie ubrań, torebek, dodatków i ciekawa jestem co myślicie na ten temat? W świecie coraz to modniejsze - myślicie, ze u nas temat ma szansę na sukces?:>
Pierwsze słyszę o czymś takim:) Ja bym chętnie sie w pożyczanie pobawiła:)
 
Do góry